Skocz do zawartości

Mamy listopadowe jak sie czujecie | Forum o ciąży


Marzi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia82

    1431

  • leniuch

    1490

  • Sathi

    1519

  • akigo

    1373

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Cześć dziewczynki 🙂

Postępowanie służby angielskiej,pojechaliśmy do szpitala,kazali mi nasiusiać i po rutynowym badaniu stwierdziła że są ślady krwi w moczu i jakaś infekcja,tłumaczymy jej że ból pochodził z pleców a dokładnie tak jakbym miała coś z nerką,no i wspomniałam,że od dwóch dni mnie pęcherz męczy,jak to u Nich wszystko ok,ok.Podłączyli mi KTG miało być 30min,przedłużyło się do 1h40min,ale z Malutką wszystko w porządku,wtedy czekać na lekarza,po 3h przyszła lekarka,i mówi do badania,zaglądała,zaglądała i mówi że raczej wszystko oki,ale musi się poradzić innego lekarza bo Ona do końca nie widzi czy jest wszystko zamknięte,i mówi do mnie że się skonsultuje,wtedy dostanę antybiotyk i przeciwbólowe i do domku,kolejne 2h na łóżku,nie kazali mi się ubierać bo kolejne badanie,a ta druga lekarka była na ostrym dyżurze i musieliśmy tyle czekać na Nią,przyszła zaglądnęła powiedziała że wszystko pozamykane,mam w środku infekcje ale minimalną,dostałam jedną tabletkę dopochwowo na noc,a jak jej powiedzieliśmy że ten ból był z pleców to stwierdziła że to mięśnie mnie bolą,no taka byłam wściekła że brak słów.Mój mocz pojechał do laboratorium na szczegółowe badanie i jak będzie coś się działo to zaraz będą Nas wzywać.
Co najlepsze położyłam się i mnie złapało znowu,nie wiem ale wydaje mi się że nerki zaziębione,dzisiaj będę dzwonić do polskiego mojego gina i spytam czy mogę Furagin zażyć.
A na jutro się zarejestruje do polskiej lekarki tutaj,fakt że ogólna ale może mnie wysłucha tak jak się należy.

W ogóle to dziękuje za pamięć 🙂 kochane jesteście 😘

Teraz idę się jeszcze położyć,wysłałam mojego M do pracy,i szybko do Was pisałam.
Później postaram się nadrobić Wasze posty 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj Olusiu!Duzo zdrówka życzę! Kuruj się! Coś te Masze Listopadówki chorowite 😞 .
U mnie tak zimno że kości bolą.
A ja dzisiaj tak dobrze spałam i tylko raz wstawalam do wc,nawet sny miałam piekne aż sie budzić nie chciało.
Ja ide sie pogrzać do wanny i sie ubrać. Norlnie stawy siadają. A jeszcze jak zimno to czuje przez tłuszcz wszystkie kosci!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosiu dobrze, ze wszystko w porządku! odpoczywaj dużo. a co do bólu pleców to mi juz sie pisac i gadac nie chce tylko płakać! tak mnie boli!

olusia_1987_87 wypij ciepłe mleko z miodem albo z czosnkiem i pod kołdre!

mnie tez zaczyna cos brać, nie mam kurtki teraz tak zimno na dworzu, ze nie mam ocoty nigdzie wychodzic a mam troszke do załatwiania i do tego studia...

wczoraj pierwszy raz tak wyszło, ze musialam czekac u lakarza i to 1h40min! takie było opóźnienie 😮 babki w rejestracji zapisały za duzo pacjentek i dr był zdenerwowany strasznie. Nie zrobił mi usg bo stwierdzil, ze nie bedzie robił "po łebkach", ze chce starannie i poswiecic na to troche czasu. Wkurzyalam sie bo tak czekalam na to usg 😞 michał sie zwolnił z pracy duzo wczesniej 😞
za to jutro mi zrobi w szpitalu za darmo i w 3D 🤪 wiec nie ma tego złego.
Zaoszczedzilam jakies 200zł 😉

dostalam leki na bóle, na bakterie w moczu, i na zgage( bo mam codziennie, prawie cały dzien od miesiaca!)

lekarz sie obawiał, ze spojenie łonowe mi sie rozchodzi czy cos takiego ale po badaniu stwierdzil, ze jest ok- całe szczescie!


Haniu czekam na zdjecia kuchni 🙂 moja kuchnia narazie jest pusta obdarta w kafalek i aktualnie mam poprowadzone rury i teraz wkroczył elektryk heh, jak ja bym chciala juz normalnie mieszkac..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry! 🙂 Choć zimno... brr... 😲

Marzi mój M również pozdrawia! 😉 On zresztą zawsze jak widzi, że siedzę na forum to mówi, bym pozdrowiła dziewczyny... Lizus, he, he. :P

Gosiu to miałaś ciężkie godziny nerwów. 😞 LEkarze angielscy widać robili co uważali za dobre, jednak jeśli wg. Ciebie to mało, czy nie dokładnie, to rzeczywiście dla własnej pewnosci poszukaj dalej i skonsultuj się z innym lekarzem. Zobaczymy jeszcze co powiedzą po tych szczegółowsych badaniach moczu. Mam jednak nadzieję, że wszystko okej i że szybko wrócisz do zdrowia! 😘

Olusia to szybko kuruj się - może to być przeziębienie albo grypa, lepiej tego teraz nie lekceważyć. Idź do gina on przepisze Ci odpowiednie leki. Bóli krzyża takich nie miałam (w ogóle nie mam).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no no kuchania sliczna 🙂 ja narazie mam kuchanie w plytach gipsowych bo jak kupilismy to mieszkanie to okazalo sie ze trzeba zbijac wszytsko do tynku:/ tak smierdzialo moczem 😞 w sobote beda klasc kafelki 🙂 a jutro przyjezdzaja meble, w sumie to nie moge sie doczekac jak juz zobacze mieszkanko wykoncze w calosci, narazie jak wchodze to mi sie plakac chce 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
małe trochę te zdjęica ale takie udało mi się wkleić:P

dobrze że z Gosią juz dobrze i z bobaskiem też 🙂

MAarzi Twój mąż przynajmniej ma ochote na małe figle-mój się mnie boi, a raczej boi sie ż emoż ezaszkodzic dzidzi, więc ja tez raczej nie mam na co licyzc w najblizsyzm czasie nawet gdybym chciała 😞

Beatko ja tez nie mam co na siebie włożyc do żadnej kurtki się już nie wepchne a zostawiłam sobie wyprawke na ostatni moment wiec teraz musze wycierpieć swoej a raczej wymarznąć ;(

Ciekawe jak nasza KAsia czy kolor włosków jej wyszedł 🙂

Paulinko fajnego mas ztego faceta-tak cie adoruje aż ci zazdroszcze, mój tlyko chodiz za mną i mówi do mnie "pączusiu" albo "betoniareczko" co mi się nie podoba bo przecież waiodmo było że przytyje w ciąży a on sie teraz ze mnie nabija 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej!!!

Haniu śliczna kuchnia... Wracając jeszcze do naszej wady, to ja miałam 13 lat i na całe szczęście moich rodz. było stać by jeździć prywatnie do lek. fakt, faktem, że każdy leczył mnie na co innego, ale w końcu znalazł się jeden mądry co wykrył wadę....Trwało to prawie rok, ale ja miałam tak silne miesiączki, ze dostawałam w dupsko zastrzyki p/bólowe, bo nie mogłam wstać z bólu.... Spróbuj coś wycisnąć coś od swojego gina

U mnie też zimno jak....

Olusia kuruj się...Co do bóli krzyża to ja mam.

Gosiu jak dobrze, że wszystko ok.

Kasiu czekam na efekt nowego kolorku. Ja w grudniu farbnę się jak zwykle na jakiś rudy, tylko mi qrcze farba długo nie 3ma; zmywa mi się; sama fryzjerka się dziwi, że kolor mam 2 tyg, a potem jakiś taki nijaki się robi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Maiha super kuchnia! Rzeczywiście duża! Fajnie - mieć tyle miejsca. 🙂 Zazdroszczę!
Oj może Twój facet w ten niefortunny sposób stara się samą Ciebie zdystansować do własnej wagi. Oni często tak miewają, że "prześmiewają" się z problemów - zwłaszcza kiedy ich nie dotyczą.

Olusiu nie stresuj się, zwłaszcza, że już jutro masz wizytę. Gorzej jakbyś miała się jeszcze dni ileś męczyć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Otlesia zobacz jak wywolalysmy wczoraj dziewczyny chyba nas uslyszaly Olga i Madeline bo sie odezwaly:P
Oj dziewczynki kurujcie sie ja jak na razie mialam tylko taka jednodniowke ale teraz zapobiegawczo zrobilam sobie cherbatke z sokiem malinowym i cytrynka no i codziennie biore rutinoscorbin albo wit C.
No tak z tego co widze to prawie wszystkie macie jakies remonty czyzby syndrom wicia gniazda tak na Was podzialal? hehe:laugh:
Wczoraj dlugo dziewczyny siedzialyscie na tym forum mi jakos udalo sie zasnac okolo godz 3 i sie wkoncu wyspalam.
Maiha kuchnia czaderska no i taka wielka 🙃
Olusia juz dlugo Cie trzyma to chorobsko bylas u jakiegos lekarza internisty? Czy wolisz sie na razie leczyc domowymi sposobami? Co do boli krzyzowych to nie wiem czy je mam czy nie cos mnie tam pobolewa ale jakos nie zwracam za bardzo na to uwagi bo bardziej dokuczaja mi te moje pachwiny. Ale jak jutro idziesz do lekarza to pewnie Ci wszystko powie.
Beata no to Ci sie poszczescilo z tym USG, widzisz "nie ma tego zlego...":P , tylko czy Twoj M tez bedzie mogl sie zwolnic z pracy? Zeby go ta przyjemnosc nie ominela.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Najpierw postaram się nadrobić wczorajszy dzień,ale dziewczynki poszłyście :laugh: 24 strony 🤪
Pierwsze co to przepraszam za moje wczorajsze słowa wulgarne ☺️

Paulinko butki super 🙂 i koszuleczka też,takie to slodziutkie,bo maluśkie :P

Marzenko ja niestety też mam problem z 8 😞 i z mojej winy,bo mogłam leczyć jak był czas,ale nie bolały to się odkładało wizytę 🤢

Asiu kurczę uważaj na Siebie,Ty to się poobijasz :P

Olusia ciuszki super 😉 i też się kuruj,bo ciężko z tymi choróbskami 😞 co do mieszkania,to spokojnie,powolutku się wszystko zrobi 😉

Beatko mnie nie bolą plecy,bardziej mi to na nerkę wygląda,no ale co ja mogę,lekarzem nie jestem.Daj znać jak tam po usg 🙂 ze zgagą to już się nie wypowiadam,w nocy się potrafię budzić 😞

Haniu kuchnia prześliczna 🙂 a mówiłam też że nie masz się na zapas martwić 🙂 to nie słuchałaś Nas :P

Mój też już się boi figlować,jeszcze niedawno to aż z wybrakowania miałam sny ☺️ udało mi się mojego namówić,ale teraz to już w ogóle nie chce 🤨

Bóle pleców też miewam czasami ale to jest takie uczucie jakby mi ktoś igły wbijał w kręgi 🤨

Kasiu koniecznie pochwal się kolorkiem :P

Teraz idę się chyba wykąpać,bo tak się wypociłam przez tą noc,że aż mi jakoś ciężko :laugh:
Jak na razie to mnie nic oprócz pęcherza nie boli,i mam nadzieję że nie zacznie.
Muszę jeszcze mojej Kruszynki pościel wstawić i wyprać,słoneczko świeci to mi przeschnie na dworze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no a tak na marginesie to co to za pustki?jeden dzień mnie nie było i proszę ze 40 stron do nadrobienia,ale nie wiem czy czasu na czytanie mi starczy.. 🙂

wczoraj byłam na usg.Olek jest w położeniu główkowym-ustawienie II,łożysko w ścianie tylnej macicy w I stopniu dojrzałości,wychodzi że waży 1703g,no i pewnie urodzi się później niż mam termin.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...