Skocz do zawartości

Mamy listopadowe jak sie czujecie | Forum o ciąży


Marzi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
a ja znowu jestem nie do życia ... rety to jest okropne .... nie mam na nic siły, czuje jak by cała energia ze mnie opadła. to okropne ..... nie wiem czy to ta pogoda czy znowu brak żelaza. muszę się wybrać do lekarza rozinnego by mi przepisał - bo mój zapomnial !! a nie będę specjalnie po recepte do niego jechac, bo sil nie mam ....
jak są zapisy na porody hehe - to ja chce być następna :P:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia82

    1431

  • leniuch

    1490

  • Sathi

    1519

  • akigo

    1373

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dziewczyny dostalam wiadomosc od Otlesi o Akigo. Oto sms od Iwonki: "MAM CORKE 3400, 53CM. 10 PUNKTOW, MIALAM CESARKE."
Jupiii Marysia jest juz na swiecie!!!


juuuuuhuhuhuhu jest juz na swicie kolejne dzieciatko jesienne 🙂 nasza lisopadowa- pazdziernikowa dzidzia mamuski Iwuski - wreszcie urodzila ale super!!!!! 🤪 🤪 🤪
az sie ze szczescie poplakalam ☺️
ahhh ta wrozka :P miala racje 😉

ja sie wczoraj tak wkurzylam bo chcialam sledzic co tam z Iwonka no i oczywiscie jakie newsy na brzuszku ale net mi padl 🤨
zaraz smigam do lekarza - ogolnego - czyli badania z typu na odpier..l (waga,cisnienie) 8x wiecej zajmuje mi sam transport na miejsce niz samo badanie (3min) 🥴
Kurde ja jakos nie czuje zebym miala niedlugo urodzic 🤔

Wczoraj przyszedl w koncu wozek 😁 ale super 😁 podoba mi sie bardzo ciekawe jak bedzie sie sprawowal 🙂

Milego dnia kobiecinki :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Haniu to jednak cc - i dobrze będziesz spokojniejsza... Twoja Nadia rzeczywiście będzie miała już malutko miejsca w 39tc. U mnie macica się rozciągnęła, no ale u mnie miałą szanse, bo 2 mam wyciętą...i Jaś też nie za duży - podobno 🙂 Ja jutro zaczynam 39tc i mam wizytę u gina.... zobaczymy czy coś się ruszyło...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no tak ale lekarz uprzedził że gdyby była mniej aktywna to mam jechac wcześniej do szpitala więc w tym tygodniu załatwię wszytsko co mam zrobić a potem bede juz jakby co przygotowana, no tak dobrze że ty nie masz już problemu z macicą-ale trafiłas na lepszych lekarzy niż ja, no ale kto wie tak widocznie miało być- i tak ejstem szczęśliwa że udało mi się zajść w ciążę za pierwszym razem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karolinko własnie wiem naczytałam się na różnych forach wypowiedzi mam które mając tę wade co my to o ciąże tak jak mówisz starają sie latami a potem mają trudnosć z utrzymaniem ciąży, wiele razy niesttey traca soją ciążę 😞 dlatego ja tez cała ciąże jak na szpilkach chodziłam , teraz juz moja nadia jest donoszona wiec moge spac spokojnie 🙂 no ty tez masz dobrze bo tez nie zawsze jest łatwo zajsc w ciaze nawet jesli sie skoryguje przed zajsciem w ciaze te wade 🙂 wiec jednym słowem szczesciary z nas 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja nie wierze w takie gadania i przepowiednie. 🙂 tak jak karola mówi - tyle już razy miały być te końce świata że szok. a zresztą natura jest tak potężna że nie da się przewidzieć co ją i nas czeka w przyszłości. tym bardziej skąd mieli majowie o tym wiedzieć ... a w ogóle co ma być to i tak będzie - można więc tylko stwierdzić - by cieszyć się każdym dniem i godziną a nie przejmować błahostkami bo nigdy nie wiadomo co się przydarzy jutro i nie musi to być od razu koniec świata. 🙂 ....

sandro fajnie że wózek się podoba 🙂 czyli masz już wszystko. ja też właśnie oglądam ostatnio wózki na allegro i zastanawiam się jaki kupić. ale to jeszcze nie teraz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
olusia_1987_87 napisał:
heheh to dobrze ze koniec swiata przynajmniej kredytu za mieszkanie nie bede musiala splacac 🙂

no ja tez bym sie ucieszyla, bo mam ten sam problem 😉
a wyobrazcie sobie ze ktos autentycznie wierzy ze bedzie koniec swiata i postanawia brac kredyty zeby sie ostro zabawic, korzystac z zycia no bo przeciez i tak ich nie bedzie musial splacac bo umrze. A tu pozniej takie nie mile zaskoczenie :whistle:
Paulisia nie przejmuj sie koniec swiata mial byc w Lipcu 1997 wynikalo tak z przepowiesci Nostradamusa. Pozniej koniec swiata mial byc 2000r kiedy zegary w komputerach wskazywaly 00:00:00 a teraz bedzie w 2012 hm... przynajmniej sie nie osmieszymy na Euro 2012 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
JA właśnie skończyłam oglądać z chrześniakiem zabawki ....miał sobie wybrać coś na święta... ceny kosmiczne...a on chce kombajn do kukurydzy... wymieniał jeszcze inne maszyny ale ja nie umiem nawet nazw powtórzyć; muszę się dokształcić 🙂 Zanim Jaś urośnie 🙂 mój chrześniak ma 4 lata a wie więcej niż ja 🙂
http://www.sklep-grene.pl/index.php/cPath/16
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
o kurde karola ceny szokujące 😲 i w sumie tylko samochodzik.

co do pytania w sumie asi do ciebie karola o mikołaja to dzieci chyba chcą wierzyć w mikołaja. moje jeszcze wierzą zresztą przecież ten prawdziwy jest i żyje no tylko może nie rozwozi w jedną noc zabawek i takie tam ale lepiej nie bużyć dzieciom tego magicznego świata, przez to dzieciństwo jest wyjątkowe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...