Skocz do zawartości

Mamy listopadowe jak sie czujecie | Forum o ciąży


Marzi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia82

    1431

  • leniuch

    1490

  • Sathi

    1519

  • akigo

    1373

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
dobranoc dziewczynki...
ja jutro ide cisnienie zmierzyc mam nadzije, ze wrocilo do normy... bo jak nie to pedze do szpitala 😲
a nie czuje sie juz na rozpakowywanie...
na razie jest mi dobrze (cyt.) "w dwupaku" hihi:laugh:
ahhh zapomnialabym o wypiciu mej lisciowo-malinowej herbatki :P
dobrej nocy brzuchatki 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moniczko to co napisałaś to jakiś koszmar! 😠
do telewizji z takimi debilami 😠

Marzi dobrze, ze sie odezwałaś w końcu 🙂 jak ma sie kotka??

a ja mam w nocy takie skurcze, że aż sobie krzykne ałaaaaa hehe, poważnie boli i to czasami bardzo.

wczoraj jak skończyłam robić generalne porządki o 22 i sie położyłam to poczułam malucha- kamień z serca!
dzisiaj od rana też szaleje- wiecie co jak patrze an swój brzuch to nie wierze, że tam mieści sie dziecko 🤪 musi być nieźle ściśnięty biedak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć mamusie 🙂

Beatko dobrze że Twój Szymonek kopie 🙂 ja wczoraj wieczorem poczułam tez jeden ruch, dzisiaj tez jeden jak narazie ale martwi mnie to bo to nie sa kopniaki tylko takie muśniecia 😞 popołudniu jak nadal tak będzie to zadzwonie do mojego gina i zpaytam czy to jest powód żeby się martwić

Moniko ale Cie tam w tym spzitalu potraktowali-oni myślą że wszystko im wolno ach nie cierpie lekarzy bo nigdy nie wieadomo an ajkiego się trafi a jak mają zły dzień to lepiej schodzić imz drogi żeby nie dostać jakiegos bolesnego zastrzyku bez wiekszej koniecznosci :P

Marzenko ja już myslałam że jesteś conajmneij w szpitalu :P ale dzidzi sie chyba nie spieszy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry! 🙂

Moniczko to co opisujesz to jakaś tragedia a nie podejście do pacjentek... Szok. 😞

Marzi no nareszcie znak od Ciebie. 🙂 Jak kicia?...

Kukunari właśnie mam od mamy, kupiła mi w biedronce pajacyka z pingwinkiem i beżowy kombinezon z misiami, heh. 🙂 Niby mówi, ze mam już tyle ciuszków, że starczy... ale tu, ze jeszcze się przyda, he, he. 😁

Hm... dziś muszę zebrać troszkę sił, ech, troszkę ganiania mam. Ciekawe co na to mój mały Witek? 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hm... wczesnie wstajecie dziewczynki ja sobie pozwalam na lenistwo. A te moje skurcze to pic na wode, fotomontarz no bo co z tego ze sa jak i tak nic sie nie dzieje. Chyba przestane sie nimi przejmowac. No jak sie przez weekend nic nie zmieni to w poniedzialek ide na ktg. Daruje sobie spacery pocmentarzach bo u mnie strasznie duzo ludzi zawsze jest no chyba ze pojde wieczorkiem 2/11 wtedy juz mniej ludzi i tak fajnie te znicze sie pala jak zapada zmork 🙂
Kasiu znowu cora chora? wspolczuje, biedna sie nameczy.
Powinnam wybrac sie dzis na zakupy ale znajac zycie to bedzie strasznie duzo ludzi bo przeciez jeden dzien bedzie pozamykane to zakupy jak na koniec swiata beda robic 🤢 wiec odiwedze chyba tylko osiedlowe sklepiki i tyle.
Milego dzionka!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tak jak obiecałam znalazłam Wam ten wzór zaświadczenie

http://server.activeweb.pl/wwwpulsmedycyny/files/file/zas_lek_becikowe.pdf

ja mam taki sam z gminy, więc pewnie obejmuj wszystkie rejony...

Mały dziś leniwy, pewnie pod wieczór się rozrusza...

Do mnie znowu nic nie dociera, niby czytam, co u Was; ale jakoś nie kojarzę... czuje się jakoś dziwnie czytam a nie wiem co, więc nie będę nic pisać, bo znowu coś namiesza...jak się obudzę to będę musiała jeszcze raz przeczytać Wasze posty 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczynki ja sie umowilam do lekarza zeby zbadac to cholerne cisnienie - tylko!!!... a oni mi, ze koszt wizyty bedzie wynosil 50euro 🤔 - chyba ocipli!!! wolalabym za kazdym razem kupic nowy cisnieniomierz!!! niz dac im zarobic 50euro za polminutowe niby badanie, ktore moze wykonac sobie kazdy!!!... to juz przesada!!! 😠 😠
ide kupic cisnieniomierz, sama sobie zmierze co to za filozofia.. jak bedzie za wysokie to mam sie tak czy siak zglosic do szpitala 🤔
powinno byc ok bo czuje sie dobrze i do tego znow nazarlam sie czosnku...
trzymajcie kciuki!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kukunari napisał:
hej dziewczynki ja sie umowilam do lekarza zeby zbadac to cholerne cisnienie - tylko!!!... a oni mi, ze koszt wizyty bedzie wynosil 50euro 🤔 - chyba ocipli!!! wolalabym za kazdym razem kupic nowy cisnieniomierz!!! niz dac im zarobic 50euro za polminutowe niby badanie, ktore moze wykonac sobie kazdy!!!... to juz przesada!!! 😠 😠
ide kupic cisnieniomierz, sama sobie zmierze co to za filozofia.. jak bedzie za wysokie to mam sie tak czy siak zglosic do szpitala 🤔
powinno byc ok bo czuje sie dobrze i do tego znow nazarlam sie czosnku...
trzymajcie kciuki!!

co za masakra, przeciez to jest smieszne! zmierzenie zwyklego cisnienia i to za jaka kase! pasc mozna! u nas w niektorych aptekach mozna sobie cinienie zmierzyc za darmo a tam tyle trzeba placic szok!
Sandra mysle ze zakup cisnieniomierza bedzie baaaardzo dobrym pomyslem i na pewno przyszlosciowym! 😉
Ja wrocilam z zakupow wzielam ze soba psa i normalanie opadam z sil. On sie jeszcze nie nauczyl chodzic na smyczy i czasem ciagnie, do tego maluch zaczal mi sie mocno wypinac i jeszcze te ciezkie siaty ech... trudy bycia gospodynia...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczynki 🙂

Coraz gorzej w nocy ze mną,wstaje co godzinę do toalety,zgaga to jest już normalnie przegięcie,obudziłam się po 2 w nocy z taką zgagą,że się położyć nie mogłam,siedziałam godzinę wyprostowana na łóżku i czekałam aż chociaż trochę zelży 🤢

Moja Malutka wczoraj też miała leniwy dzień aż mi stracha napędziła 🤨 ale wieczorem nadrobiła i dzisiaj już też jest dobrze 🙂

Echh zakupy,muszę się wybrać bo pusto,na obiad nie mam pomysłu ☺️ w góle jakaś cały czas się zmęczona ostatnio czuje,a nic nie robię ☺️

Mój jeszcze sobie wymyślił że szybko pomalujemy Naszą sypialnię heh,tutaj wszystko przygotowane,a On się obudził,no ale co mam powiedzieć,jak chce to niech robi 🙂

Moniczko straszne to,podejście mają że niech ich szlag trafi za przeproszeniem 😠

Sandro heh tutaj jest podobnie,za wszystko trzeba płacić,dlatego też mam ciśnieniomierz w domku :P

Kasiu biedna Zuzia 😞 się bidulka nachoruje 😞

Naprawdę pustki ostatnio u Nas,chyba wyczekujemy już niecierpliwie 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć cześć cześć!!! karola dzięki za formularz właśnie się zastanawiałam jak to wszystko wygląda...muszę jeszcze jechać do drzycimia i zobaczyć co jeszcze muszę załatwić bo przecież ja samotna matka..
zaraz wam wrzucę moja najnowszą fotkę..jak mi się uda oczywiście ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sandra to co napisałaś to przegięcie 🤔 tyle kasy za zmierzenie ciśnienia 😮 wstydziliby sie tak beszczelnie zdzierać kase!!

Gosiu ja jem gasec gastrogaps na zgage. codziennie jedną na czczo i jest rewelacyjny! jak ręką odjął!
może tam u Ciebie też jest taki lek?? on jest na recepte.

Asia bidulko wyobraziłam sobie Ciebie z tymi siatami, z wielkim brzuszkiem i ciągnącym psiakiem na smyczy... 🙂
a tak w ogóle widze, że masz 40tc przy nicku 🙃 ale super

Karolcia dzięki za formularz, juz sobie wydrukowałam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jaś mnie bije z główki od 2 godz. jak nie przestanie zadzwonię do położnej, moja mama mówiła, że tak się u niej zaczął poród, a on się tak rozpycha; nigdy tak nie robił....i chyba wody mi trochę się sączą, bo wymieniam te wkładki dość często, bo mi mokro 🙂 ....poczekam do wieczora 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...