Skocz do zawartości

Mamy listopadowe jak sie czujecie | Forum o ciąży


Marzi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia82

    1431

  • leniuch

    1490

  • Sathi

    1519

  • akigo

    1373

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witajcie dziewczynki! Wpadlam tylko na chwilkę bo jeszcze kiepsko się czuję. Mam straszny ból głowy .Mala jest poprostui cudowna. Było ciężko ale każde męki są warte dla takiekie kruszynki. Marysia tylko narazie je i śpi no i oczywiście ciagle się tulimy.Poprostu dostalam bzika zresztą jak kazdy u nas w domu. Jeszcze nie nadrobiłam zaległości bo mam 95 stron! 😲 Narazie Was pozdrawiamy i czekamy na wieści. 😘 [img size=341]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/IMG_0022-9cd605b24acf025d2b9c2bd6d3f79ca2.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
iwonko cierpliwie czekamy aż dojdziesz do siebie 🙂 🙂 ... my też już chcemy tulić nasze pociechy !! 🙂

ja nie biorę rożka. w ogóle nie mam rożka. u nas w szpitalu mają takie małe koce które owleczone są w poszewkę i nimi owijane są maluchy. znajde jakieś zdjęcie z córami to wam pokaże 🙂 ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej babeczki...
moje cisnienie w normie wiec nie faszeruje sie tymi tabletami, bo wczoraj to przez nie myslalam, ze mi glowa eksploduje 🙂

co do rozka to ja biore... i rozek i kocyk - tutaj w IRL to nie wiedza co to sa rozki - kupic tu ich nie mozna...

przed chwila znow przeczytalam w irlandzkim magazynie, ktory dali mi w szpitalu, ze niemowlakow sie nie kapie pare dni po porodzie, i ze przez pierwsze tygodnie nie obcina sie im pazokci... wiec jak to jest??? Polskie obecne mamuski pordzcie bo juz sama nie wiem... takie rozbieznosci tu wynajduje 🤨

Iwonka ale masz ANIOLKA!!!! Sliczniunika ta Twaoja niunika!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej co tam u Was?
Ja juz sie czuje lepiej wiec obylo sie bez wizyty na pogotowiu a mam wizytke w szpitalu we wtorek wiec spoko 🙂
Kukunari co do kapania to jest niby tak ze do 10ciu dni nie trzeba kapac tylko przemywac gazą mokra bo dziecko ma jeszcze na sobie maź plodowa i podobno to najlepszy nawilzacz, ale ja swoje bede kapac odrazu tak jak to robi wiekszosc mam tyle ze do kapieli bede uzywac oillatum a nie zadne zapachowe johnson itd.
Co do paznokci to ABSOLUTNIE nie wolno ich obcinac!!!bo przez pierwsze tygodnie wiekszosc dzieci ma te paznokietki zrosniete ze skorka wiec zrobilabys krzywde! oczywiscie sa mamy ktore obcianly odrazu bo rzeczywiscie po urodzeniu sa one bardzi dlugie ale oczywiscie jedne narobily krzywdy a drugie mialy szczescie...
Lepiej nie ryzykowac bo nie jestes w stanie zauwazyc tego czy jest zrosniety ze skorka. Pamietam jak mojej siorki corka sie urodzila to miala paznokcie chyba z dobry milimetr i polozna odrazu powiedziala ze czekac ok 4tygodni!
Dlatego trzeba zakladac niedrapki Dzidzusiowi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kukunari ciesze sie ze z nadcisnieniem lepiej 🙂
Akigo boskie dziecuszko 🤪 🤪 🤪 jejkus ja juz chce Synusia tulic!!!pomocy niech ten czas leci szybciej :P
Uciekam do sklepu mam nadzieje ze lozeczko i wozek juz doszly bo byly zamowione 🙂 no i w sypilani zrobilismy przemeblowanie i miejsca dla Synusia Olafka 🙂
Milego popoludnia Mamusie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie-ja tez jeszcze spakowana:laugh: ..dziekuje wszystkim za wsparcie (w imieniu mam listopadowych)rzeczywiscie nasz czas nadszedl..Ale Marysia jest piekna(tfu tfu-by nie zapeszyc 😉 )taka pulchna i rózowa:laugh: cukiereczek..DZIEWCZYNY-TERAZ WSZYSTKIE "OCZY"SKUPIONE NA NAS 🙂 Mamy listopadowe w roli glownej..Sandro w tym szpitalu gdzie ja bede kąpią bobasa chyba na 2-3 dobe..a ja mam zamiar tak dwa dni po powrocie..na poczatku bede przecierac myjka..odnosnie paznokci..tez mysle ze poczekam z 1-1,5tyg a do tego czasu niedrapki..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Echh jesteśmy gwiazdami forum :P zaczął się listopad,a Nasze dzieciaczki ani myślą wychodzić 🤪

Sandra cieszę się że ciśnienie w normie,całe szczęście 🙂

Też mam Oilatum i będę używać od początku,Malutką wykąpie tak w 2-3 dobę a z paznokietkami też poczekam tak jak Paulisia ok tygodnia 🙂

Iwonko Marysia jest prześliczna 😘 wykuruj się i odpocznij,ale w między czasie wspieraj Nas duchowo chociażby :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurcze bo tak patrząc to termin mam na 7 listopada wiec juz blisko 😁DD a wogole to moj M miał dzis mała stłuczke, koles w niego wjechal chcial sie dogadac wiec moj M przyjechal pomnie i ja wytargowalam 600zl 😁D niby nie duzo ale zawsze cos jak na 15 letnie auto 😁DD a tylko kierunkowskaz poszedl i lekko drzwi przetarl 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja jutro tez jade do szpitala na kontrole cisnienia... ciekawe co powiedza 🤔 Rowniez zabieram torbe hehe a noż -widelec sie okaze, ze zostaje... moj termin pierwszy na 5 listopada wiec kto wie...

Jak pomysle ze moglabym miec juz takiego aniolka jak ma IWonka przy sobie... ahhhhhhhh 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja tez bede oilatum uzywac odrazu a Malucha wykapie odrazu w wieczor powrotu ze szpitala. Szczerze? to nie spotkalam sie jeszcze z czyms takim zeby dziecka nie kapac odrazu. Wg ksiazek tak najlepiej ale ja sobie nie wyobrazam. Wiecie wloski itd.co do paznokci zapytam jeszcze siorki kiedy zaczela obcinac ale na pewno poczekam te 2tygodnie zeby krzywdy nie zrobic. Zreszta w szpitalu polozne Wam powiedza ile naprawde trzeba poczekac 🙂 Jejkus ale Wam fajnie :P ja tez juz chce Bobasa w domciu 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
No teraz Listopadowki na topie ja juz sie nie moge doczekac chocby stycznia 🙂 Wiem ze zleci jak Wam wszystkim ale tak ciezko sie czeka :P tym bardziej ze ja na zwolnieniu wiec w domciu caly czas to sie dluzy jeszcze bardziej :P
Trzymam za Was kciuki i mam nadzieje ze kazdej z Was pojdzie szybciutko i wrocicie do domciu cale i zdrowe ze swoimi zdrowymi slicznymi pociechami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nom jeszcze wszystkie jutro urodzimy i tyleb będzie :P:P

mnie coś skurcze łapały, ale takie nijakie więc pewnie to nie to jeszcze. zresztą potem zawsze przechodzą :/ ... a szkoda :P retyy jak ja chce już jechać a tu trzeba czekać. będzie mi się strasznie strasznie strasznie dłużyć !!!!! :/

oki ja zmykam. dobrej nocki wam życzę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny 🙂

No to się zaczął Wasz czas 🤪

Akigo córeczka jest prześliczna 🤪 🤪

Poczekam aż Wy się rozpakujecie i na nas grudniówki przyjdzie czas :laugh: :laugh: Choć bardzo już bym chciała tulić mojego szkraba :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zabrakło mi wczoraj neta... i dopiero dotarłam do sieci. Jak się domyślacie ja też w 2paku. 😉 Moja babcia wylądowała w szpitalu, ale już czuje się dobrze, mam nadzieję, że niedługo wyjdzie.
Heh i jeszcze dziś obiegłam cztery cmentarze... uff... 😉

Paulisio co do wyboru imienia... Cóż, czasem działa przypadek, a czasem chyba trzeba przysiąść i po prostu poczytać, powyobrażać sobie jak synek będzie z nim "wyglądał" i wybrać. I wcale nie musisz mieć imię przed urodzeniem - może jak mały się urodzi to popatrzysz na niego i Cię... olśni. 🙂

Gosiu mój młodszy brat ma Miłosz. Fajnie bo można jak u Michała wołać Misiu, albo Miłek. 🙂

Kukunari co do kąpieli i obcinania paznokci... Tutaj się bardzo różnie na ten temat radzi. Nie ma jakiegoś jednego, dominującego zdania, z tego co zauważyłam.

Olusiu ja mam zamiar karmić piersią... I tak czy siak wybredna jestem i nie będę miała z Wigilii dużo do odżałowania. 😉
He, he, fajnie, ze tyle chociaż kaski się utargowało - zawsze coś. 🙂
I daj znać ze szpitala! 😁

Moniczko, głowa do góry... 😘 Pamiętaj, że w Tobie jest ktoś kto Cię najbardziej potrzebuje na całym świecie! Tylko Ciebie!

Kasiu ja całe życie mam dwa różne rozmiary piersi... Dość widocznie różne, hy, hy... ☺️ Ech, okropność. ☺️
Kurcze u mnie też cały brzuszek strasznie twardy, napięty. Choć małego wciąż czuję jak tam "wojuje" we mnie.

Hm, ja nakładek nie mam. Będę kapustą okładać. :P

Maiha może jutro mieć CC?? Wowow, czyżby następna?... 😁

Beatko chyba rożek odpuszczę sobie. Zresztą w szpitalu są jakieś ichne.

Knajpki, kino, kurcze, nie, wciąż nie potrafię sobie odpuścić. :whistle:

Akigo malutka jest cudowna! 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...