Skocz do zawartości

Mamy listopadowe jak sie czujecie | Forum o ciąży


Marzi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Pracowity weekend minął 😮 nie mam siły 🤨 jeszcze pranie tylko wywiesić,a jutro to czeka mnie położna,mam jeszcze parę ciuszków do prasowania,i spakuje się do końca,może po tym sprzątaniu coś się we mnie ruszy :P

Paulinko Miłosz jest bardzo śliczne imię,miałam kiedyś styczność z małym chłopcem o tym imieniu,i jeju był słodki,i to imię echh cudo 😆

Naprawdę cisza tutaj u Nas taka jakby się wszystkie rozpakowywały heh a to chyba lenistwo doskwiera :whistle:

Dziewczynki wszystkim dziękujemy za hmm...życzenia.kciuki itd 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia82

    1431

  • leniuch

    1490

  • Sathi

    1519

  • akigo

    1373

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hejka no tak jutro juz niby moj czas i co jak na razie nic. Do szpitala jade i weze ze soba ta torbe na wszelki wypadek 🤢
bylam dzis u znajomych myslalam ze moze cos sie ruszy a tu nic heh 🙂 albo syn bedzie punktualny tak jak jego tata i wyjdzie jutro albo po mnie bedzie spoznialski i wyjdzie troche pozniej 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Echh cichutko u Nas naprawdę 🤨

Asiu te Nasze dzidzie się nie śpieszą 🤢 a szkoda,już powoli by mogły wychodzić 🙂

Paulinko naprawdę szok,już do łóżka :P

Też chyba będę uciekać powolutku,jutro położna ciekawa jestem co powie,pewnie mi termin zrobi jeszcze za dwa tygodnie 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
DZIEN DOBRY!!!
dzisiaj czeka nas dzien pelen informacji!
ja zaraz wybieram sie do tego szpitala ale pewnie mnie nie zostawia bo nie maja powodu wiec tylko ktg, potem zakupy, obiadek ech moj M ma teraz urlop to go troszke wykorzystam.
Pogoda u mnie piekna sloneczko swieci 🙂 az milo rodzic w taki dzien 😉
w takim razie czekamy na wiesci od dziewczyn:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczynki 🙂

I ja się melduje w 2-paku 🙂 echh noc ciężka spać nie mogłam 😞 no ale już na nogach,zaraz do położnej,też pewnie nic mi nie powie,no ale wizytę muszę zaliczyć 🤢

Jestem ciekawa jak tam z Hanią będzie,Marzenka też milczy 🤨

Olusia daj znać,Asiu trzymaj się,dzisiaj termin ale pewnie nic z tego :P listopadowe dzieciaczki się nie śpieszą 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asiu czekamy na wieści ze szpitala 🙂.

olusiu tak samo 🙂

karola ty też już masz blisko termin - 2 dni !! 😁 nie dziwić się że sił nie masz 🙂

a mnie dzisiaj w nocy łapały takie skurcze jak pamiętam że to było to przed porodem, ale się potem uspokoiło. zresztą spać mi się chciało więc spałam dalej nie licząc co ile są. :P:P teraz już ich nie mam więc to i tak by się nic nie zaczeło, ale zobaczymy co będzie dzisiaj. fajnie by było gdybym jutro urodziła bo w czwartek mąż na delegacje będzie musiał jechać i co ja wtedy zrobię 🤢 gdybym znała termin ....

ide na śniadanko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dziewczynki!
Wpadłam na chwileczkę. Chociaż mala śpi ale ja cały czas rzy niej stercze. Tak kiedyś pisałyśmy o ubieraniu,kompielach itd.Wiecie ja mam z tym wszystkim problem ☺️ .Łapy mi się trzęsą jak ja ubieram. A przy kompielki mała krzyczy w niebogłosy aż mi się płakać chce. Staniki które kupilam są zamałe. Cece mam jak balony ale cieszę się że mam pokarm.Chociaż dostalam dopiero na 4 dobę.Ale mała walczyła żeby sie pokazał.Ciągala mi te puste cyce i jest 😉 .A jak pogryzła Szko!Więc szkoda że nie hartowałam piersi bo nacierpialam się z pękającymi brodawkami strasznie.Czekam właśnie na położną bo powinna dziś być ale narazie cisza.
Widzę ze coś się u Nas zaczyna dziać i chyba lada chwila będzie koljna dzidzia.:P
Lece do swojej królewny! Buziaki! 😘
Tak właśnie płacze przy kompieli! 🤨 [img size=478]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/IMG_0013-cd90ae6f9b25140ec48057e532c5b296.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja wlasnie czekam na swojego M i jedziemy brzuch mi twardnieje co chwile:/ do tego te bole krzyza normlanie masakra wogole uczucie jak bym miala okres zaraz dostac, ja juz nie wiem czy to sie dzieje naprawde czy mi sie juz wydaje ze mam takie objawy:/ akigo mala jest przesliczna!!! dziewczyny trzymam za Was kciuki, odezwe sie jak bede wiedziec co i jak 🙂 oby to juz bylo 😁 Pozdrawiam Was i malenstwa buziaki:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
iwonka to dobrze że pokarm się pojawił. współczuje z brodawkami - oj .. nie denerwuj się przy kąpieli, bo jak mówisz samej ci się chce płakać to ona może się denerwuje bo czuje że mama się denerwuje. ja pamiętam że moje bąble w kąpieli się nie denerwowały, ale denerwowały się jak je zaczynałam wycierać, ubierać itp. wtedy szybko cyc i zaraz było spanie 🙂 ...

oj dopiero po chwili dojrzałam to zdjęcie 🙂 słodziutki maluszek !!!!!!! :*:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć grubaski!!!wszystkie chodzimy jak takie bomby zegarowe,niby wiemy kiedy ale żadna na 100% kiedy wybuchnie.
wczoraj miałam stresa jak nastolatka,w trakcie całkiem udanego sexiku ciągle myślałam o tym co by nie wywołać porodu,a po to przez pół nocy nie mogłam pozbyć się dowcipnego wycieku 😉
ale od rana jest ok mały śpiulka więc chyba nic strasznego się nie stało..
trzymam kciuki za następne w kolejce.. 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny ja jestem na etapie ciągłego narzekania.... dużo leże, bo stawy w kolanach i skokowe nie wytrzymują ciężaru, przeskakują mi w panewce i do tego ten ból... siedzieć też nie wygodnie, bo brzuszek przeszkadza...opcjonalne pozycje to leżąca lub półleżąca.... Cóż trzeba zacisnąć zęby i tyle...

Jestem ciekawa jak Asia..

Iwonko Marysia jest śliczna....

Olusia ja miałam bóle krzyża wieczorem, ale przeszło....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Najpierw wiadomość od Olusi 🙂

Mam rozwarcie na dwa palce i zostaję w szpitalu ,trzymać kciuki :P

Iwonko spokojnie i z opanowaniem,nic nerwowo,Marysia czuje że mamusia jest nerwowa 😘 a tak w ogóle jest urocza i słodka 🙂

Ja po wizycie wszystko oki,Malutka wysoko cały czas się trzyma,za tydzień kolejna wizyta i będzie mi pomagać zrobić rozwarcie heh,jestem ciekawa jak to będzie 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
DZIEKUJĘ DZIEWCZYNKI!Eh staram się staram ale wszystko przeżywam jak pierwszy raz ☺️.Miała być dziś położna ale nie przyszła szkoda bo mam kilka pytań. :P.Mówie Wam jak cudownie już śmigać bez brzuszka. Wczoraj miałam takiego pałera jak mnie glowa przestała boleć pół domu posprzątałam. Człowiek biega jak perszing. I spadłam już 12 kg. Jak stanęłam na wadze to byłam w szoku. A dopiero miną tydzień .Więc o wagę sie nie martwcie.Juz nie długo miną Wam wszystkie dolegliwośc. I zostanie tylko ogromne szczęście. Bo ja to mam bzika na punkcie Marysi. Ciągle ją nosze ,lulum. Rozpieszczam jak mogę nawięcej.Ale to takie słodnie ze się powstrzymać nie moge.
Życze Wam zebyście wszytkie normalnie urodziły. Bo po cesarce jednak ciężko. A babeczki po porodzie bardzo szybko biegaly po korytarzu i od razu mogły wszystko jeść. naprawde super. Chociaż ja miałam takie cieżkie tylko 2 dni a potem też siedziałam z koleżankami na sali i sie śmiałam.
Muszę przyznać ze u nas w szpitalu opieka naprawde SUPER!
O widzę że Olusia w szpitalu .Fakjnie ! Pewnie dzis albo jutro urodzi! 🙂 Trzymam kciuki! Buziaki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...