Skocz do zawartości

Mamy listopadowe jak sie czujecie | Forum o ciąży


Marzi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Leniuszku do piątku jeszcze wszystko się może zdarzyć. 🙂 Przynajmniej możesz się domyślać jak "wygodną" musisz być mamą dla swojego smyka. 😉


U mnie za to dziś mijają 44 tygodnie odkąd jesteśmy razem z moim M. Dziś mi przyniósł taką ogromną, piękną różę. 🙂 Jej "lekko" przerobione zdjęcie:

[img size=270]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/roza.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />

Za to jutro będzie rocznica naszego poznania się...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia82

    1431

  • leniuch

    1490

  • Sathi

    1519

  • akigo

    1373

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Asiu spokojnie,ja sobie tłumaczę że dzidzia nie jest gotowa na wyjście,chociaż nie ukrywam że bym sama chciała żeby Malutka już wyszła 🤨

Paulinko wszystkiego dobrego,i tysiące takich tygodni przeżytych razem 😆

Nam 11 listopada mijają dwa lata jak się poznaliśmy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Melduje sie 2 w 1 🙂 Marzenka juz po ahh super..aciekawe co u Olusi..wczoraj moj m rozmawial z brzuszkiem-kazalam mu sie zapytac synka kiedy wyjdzie..pomrukali cos do siebie:laugh: po czym uslyszalam-termin TO NASZA TAJEMNICA..meska solidarnosc..Paula zycze kolejnych 44444444444444 tygodni spedzonych razem 😉 ..a my osiem lat juz 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
🙂 heh Paulinko wszystkiego naj 🙂 kiedy to było....Ja swojego M znam 8 lat... jesteśmy ze sobą 5 lat (właśnie w jakoś na początku listopada zaczęliśmy się spotykać 🙂) 2,5 roku po ślubie... Jak ja sobie przypomnę jak go nie mogłam znieść na początku, tak mnie denerwował.... a teraz heh...jak dobrze powspominać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Dziewuszki!
Super, że już Marzenka urodziła - zazdroszczę, że już po:P Od paru dni, a nawet 2 tyg. drętwieją mi dłonie, jak śpię, rozmawiam przez tel. Dziś przeczytałam, że to efekt zatrzymania wody w organizmie i zgodzę się z tym, bo pije jak smok, a do wc nie chodzę proporcjonalnie do tego, ile wypije...
U mnie cisza, czasem mam bezbolesny skurcz, ale tak hmm... nie za często :P Pogoda piękna a ja czuje się beznadziejnie, jak mi noga pozwoli to idziemy dziś kupić wózek. Może to zachęci Malucha do szybszego opuszczenia kwaterki 😜
Wiecie co, ja dziś jadłam na drugie śniadanie kapustę na słodko z boczkiem mojej mamy - pyszna. Mama mi przywiozła i ciągle mi przypomina, żebym teraz pojadła bo później to za szybko nie będę mogła sobie pozwolić. A na obiad chyba zrobimy kalmary z ryżem i warzywami, wczoraj mnie tak naszła ochota ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Paulinko wszystkiego dobrego, samych takich tygodniówek, miesiecznic i lat Wam zyczę 🙂 😆

Marzi- WOW WOW, dużo zdrówka życzę!! ale ma super! tak właśnie myślałam, ze pewnie w szpitalu jest skoro nic nie sie nie odzywała 🙂

HAnia ma sie dobrze. Napisała, że dłuży sie jej czas i nudno w szpitalu... juz nie moze sie doczekać swojej córuni. Inforumuję ją na bieżąco co u Was.
MAcie pozdrowienia od Niej 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
~Witajcie! Ale fajnie Marzenka juz ma dzidziusia!
Poczytalam troszkę. Nie martwcie się tak! Zobaczycie każdy ból jest do zniesienia. Ja pamietam masaż szyjki to bardziej bolało niż skurcze!Dacie rade! 😘
U mnie dzis była położna . Marysi odpadł pępek. Ale cos tam jeszcze zostało i musze zasuszać.Mała coraz więcej leży i się patrzy zamiast spac.Więc sobie rozmawiamy.Ale czasu to mam naprawde mało. Więc nie bardzo mam czas na forum.Calujemy! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dorotko dziękujemy 😘

Iwonko buziaki dla Was,mamy nadzieję że jeszcze trochę i będziecie miały więcej czasu dla Nas 😘

Beatko pozdrów Hanię od Nas,trzymamy kciuki za Nich,i czekamy z niecierpliwością 😘

Magda ja też mam takie drętwienie rąk jak rano wstaje,i jak rozmawiam przez telefon,ale do toalety latam jak dzika,to chyba mi się nie zatrzymuje woda 🤨 a szantażyk dobry heh :laugh:

Paulisia te Nasze dzieciaczki nie chcą Nas słuchać 🤨 ale tak jak Karola napisała oby Nas słuchali po urodzeniu 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzięki dziewczyny. 🙂

Madeline trzeba korzystać z zachcianek póki mamy ciążę jako wymówkę. :P

Beatko dzięki za przekazanie pozdrowień, oczywiście my też ją pozdrawiamy! 🙂

Akigo może i masz mało czasu, ale sekundkę zawsze znajdź i coś tam napisz co słychać. Jak teraz. 🙂 Buziaki dla Ciebie i małej! 😘 😘

Niunia dzięki. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sandro powodzenia,daj znać jak co 🙂

Paulisio a Tobie dużo cierpliwości :P

Asiu ja ostatnio na pierogi z twarogiem miałam ochotę i całe szczęście dostałam tutaj 🤪 zjadłam całe sama ☺️

A ja szybciutko ugotowałam ziemniaczki,gołąbki ze słoika :laugh: i było :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
SANDRUŚ trzymam kciuki!Moja mała Artystka zasnęła .Ale już lubi rączki a łożeczko be.Na rączkach śpi jak suseł jak włoże do łozeczka to za chwilkę płacze tak nieszczęśliwa. podkówke robi i nie mam serca musza ją wziąć. Ale dzieci są sprytne 😉.Najgorsze że nie chce smoka krzywi sie pluje.A jej upokajacz to tylko cyc. 🤨 Chyba muszę spróbować z innym kształtem smoczka ale wątpie czy mi się uda.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...