Skocz do zawartości

Mamy listopadowe jak sie czujecie | Forum o ciąży


Marzi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
hej ja tez w dwupaku nadal, w nocy mialam jeszcze te skurcze ale jakos poszlam spac i mi przeszlo 🤔 cos tam z moim M zadzialalismy dzis wiec zobaczymy czy beda jakies rezultaty. No tak dzis ide znowu na ktg. Myslicie ze jak znowu tam pojade (tam gdzie nie chcieli mnie przyjac) i pojade po 15 (bo do 15 jest czynna przychodnia) to przyjma mnie na Izbie Przyjec? No bo chyba mnie nie odesla skoro przychodnia bedzie juz zamknieta? Wiem wiem kombinuje ale co tam:P
Maluch standardowo sie wierci 🙂 tak wiec o tyle dobrze ze daje jakies znaki 🙂
Tez jestem strasznie ciekawa ktora urodzi pierwsza silami natury.
A pisalam Wam kiedys o tej kolezance ze szkoly rodzenia co jej maluch wazyl na usg w 38tc ponad 4100g miala robione kolejne Usg wczoraj w szpitalu i wyszlo ze maly wazy 4600g 🤪 ciekawe ile bedzie wazyl faktycznie jak sie urodzil.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia82

    1431

  • leniuch

    1490

  • Sathi

    1519

  • akigo

    1373

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Asiu nie wiem jak to w tym szpitalu jest z ktg. U mnie jest tak, że ja dostałam skierowanie na oddział położniczy z zalec. nst (ktg); czyli muszę zgłosić się na izbę i tam zakładają mi historię i na oddział; jeśli wszystko ok, to mnie wypisują do domu. Pewnie każdy szpital to obyczaj 🙂
Asiu 3mam kciuki, by się coś ruszyło

Madeline 3mam kciuki; nie wiem czy się Ciebie pytałam; gdzie chcesz rodzić w bizielu?

Co do becikowego, to właśnie siostrę wysłałam do gminny, bo jedzie po dary unii to mi się zapyta 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurcze, a ja się słabo czuję, mam mroczki i wymioty mnie wzięły... Ale to raczej nie TO, tylko pewnie żołądek. :X Muszę odchorować. :pinch:

Leniuszku nie powinni Cię odesłać... 🤨 Ale, ech, różnie bywa.
Jejku, na miejscu Twojej koleżanki pewnie bym miała stracha. 🤪 Sama cieszę się, że nie mam teraz usg i nie wiem ile mały waży, bo bym się niepotrzebnie nakręcała... a i tak "na czuja" nie wydaje mi się malusi. 😉
No i też trzymam kciuki... Aleks wyłaź, skoro mama Cię prosi! 😁 😉

Otlesiu fajnie, że Cię siostra wyręczy. 🙂 Ciekawe co jej powiedzą w urzędzie. 🤨

Kasiu Tobie też miłego dzionka, he, he. :P

Dzisiaj spadło troszeczkę śniegu i jeszcze rano go było! Ach, od razu mam humorek od rana, uwielbiam śnieg. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kobietka w urzędzie wydrukowała mi artykuł, który napisało ministerstwo pracy i polityki społecznej oto on: http://www.mpips.gov.pl/index.php?gid=339&news_id=1587

Mówiła, że niestety w tv i gazetach piszą źle i wprowadzają ludzi w błąd, bo niestety nas ustawa dotyczy....tak jak tam napisali, że wniosku dotyczą winsoków składanych od 1 listopada 2009 bez względu na termin urodzenia dziecka...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
CZEŚĆ Dziewczynki ! Ja na chwilke .Apropo becikowego.Ja już załtwiłam.Więc tak radziła bym juz pujść do urzędu z którego będziecie dostawać becikowe.I wziąć druki.Będe potrzebne dwa pisma od lekarza. Pierwsze pismo na druku z urzędu od którgo tygodnia się leczyłyści .Ja mialm ze od 7.A drugi druk to że w ostatnim trzymestrze chodziłyscie do lekarza .Ja mam ze od 20 tygodnia do końca chodziłam do lekarza bo zmieniałam lekarza.I mąż mial trochę przez te moje zmiany zamieszania.Ale właśnie najważniejsze jest to ze musi to być wypisane na ich drukach.Bo wcześniej miałam zaświadczenie na kartce od pierwszego lekarza ale im nie odpowiadało musi być na ich druku.Więc najlepiej wziac sobie już te druki.Nie wiem czy dobrze wytłumaczyłam ale sie staram 😉 Pozdrawiam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To pewnie dobrze Karolinko bo ja tych druków nawet nie widziałam wszystko załatwiał mój maż .I myślałam ze 2 bo u mnie dwóch lekarzy cos tam bazgroliło. Pierwszemu to musiał zapłacić 50zł jak za wizytę 😠 .No ale zły był bo zmieniłam lekarza .Złodziejstwo! 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Olga to Ty też odpoczywaj i uważaj na siebie i dzidziolka... 😘

Otlesiu acha, czyli sprawa by wyglądała tak, że nie chodzi o kiedy się jest w którym tc, tylko kiedy się skłąda wniosek... Ech, no i pewnie teraz zrobili przykrą "niespodziankę" wielu kobietom. Myślę, że lepiej by było, gdyby właśnie było tak jak interpretują to media.

Akigo czyli już nie jeden druk a dwa?... Ech, no tak, papierków nigdy dość. Chociaż właśnie... Ten druk, który podawała nam Otlesia zawiera miejsce na poświadczenie z każdego trymestru. No więc jakby to było? Może jeszcze każdy urząd ma swój własny druczek? 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
akigo napisał:
To pewnie dobrze Karolinko bo ja tych druków nawet nie widziałam wszystko załatwiał mój maż .I myślałam ze 2 bo u mnie dwóch lekarzy cos tam bazgroliło. Pierwszemu to musiał zapłacić 50zł jak za wizytę 😠 .No ale zły był bo zmieniłam lekarza .Złodziejstwo! 😠


Ach, chyba, że... a ja już sieję zbędną panikę. ☺️
No ale rzeczywiście pobieranie opłaty jak za wizytę w takim przypadku to złodziejstwo. 😠 Co mu to da? Tylko se pogorszy opinię.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
leniuch napisał:
Ja to chyba jestem jakas dziwna ale ciagle mi goraco i wietrze mieszkanie a moj tylko gada: brr zimno!

U mnie jest to samo! 😁
Widać za gorące z nas laski dla tych naszych facetów. 😉

Ech, u mnie już też się ta odrobinka śniegu zmyła... Dosłownie. Właśnie pada deszcz. 🤨

(Pada śnieg... Oj tak, chciałabym. :silly 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczynki 🙂

I ja się melduje w 2-paku 🤢 wczoraj troszkę pobolało,ale przeszło,noc minęła super,tylko dwa razy wstałam do toalety 🙃 ale obudziłam się z takim bólem głowy że nie mogę wyrobić,jeszcze trochę poczekam i jak nie przejdzie to tabletkę wezmę 🥴
Tak sobie myślałam że mi to nawet ten czop nie odszedł 😞 echh ile jeszcze 🤨

Marzenka pisała z rana że się marnie czuje bo te szwy Ją bolą 😞

Sandro heh witaj z powrotem 🙃 zaraz mi się przypomniało jak ja musiałam 6 godzin leżeć,ale tak to jest tutaj,nic nie zrobią praktycznie a to wszystko tyle czasu im zajmuje że szkoda gadać.

Magdalenko trzymamy kciuki i czekamy na wieści od lekarza 🙂

Asiu kto kombinuje ten ma lżej :P daj znać jak będziesz po 🙂 a Maluch to nie taki Maluch,4600 🤪 Asiu ja śpię cały czas przy otwartym oknie,mój krzyczy na mnie ale mnie to nie rusza :P

Kasieńko miłego dnia 🙂

Paulinko ja mam tak wieczorami już chyba trzeci dzień pod rząd 🤨 wymioty,tyłem mi wyłazi i w ogóle mnie mdli ale tylko jakiś czas i przechodzi 🙂 jeju śnieg jak ja bym chciała śniegu,dużo śniegu :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Biedulki! Jak ja mam dobrze mam już o za sobą. I naprawde juz się dobrze czuje.Trzymajcie sie cieplutko!
A my sobie z Marysią rozmawiamy! [img size=348]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/bb-8a970e903fc27519bb73c7021625d912.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...