Skocz do zawartości

Mamy listopadowe jak sie czujecie | Forum o ciąży


Marzi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia82

    1431

  • leniuch

    1490

  • Sathi

    1519

  • akigo

    1373

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
a ja ide jeszcze na zakupy 🙂 mąż wrócił (cały dzień na mroźnym wietrze) to ja sobie na spokojnie bezz dzieci polece nie będę go jeszcze wyganiać. ma chłop dość widać od razu spacerków po dworze 🙂 a ja większość dnia na dupie siedze to akurat :P:P tym bardziej że chętnie się przejdę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wysłałam Wam maila dziewczyny w razie czego 🙂 z numerem oczywiście 🙂

Asiu trza było temu lekarzowi kopa zapalić,po to Oni są żeby pomagać i tłumaczyć Nam Nasze wszystkie wątpliwości 😠

A swoją drogą to tym Naszym dzieciaczkom naprawdę dobrze w brzuszkach 🙂

Ja idę tabletki wziąć,głowa mi pęka 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To może jako pw?! bo na profilu widziałam, że można.
Idę jeszcze wybrać parę ciuszków, bo koleżanka mi doniosła dwie ogromne reklamówki w sobote i nawet nie miałam siły spojrzeć co tam za cuda są 🙂

Kasia zazdroszczę Ci siły, ja przez tą nogę na wyprawę do lekarza i do sklepu po mleko :P straciłam 3h ;D a gin. mam z 15min pieszo ode mnie spacerkiem hehe, sklep zresztą też na osiedlu ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to Sandra mnie nieźle zaskoczyła 🤪
jeszcze około 1 w nocy same we dwie na forum buszowałyśmy, póżniej myślałam, że ona poszła spac a ona poszła sobie rodzić 🤪 🙃 heheh super!

od razu mi sie humor poprawił 🙂

dziewczyny jak mogę Was prosić to dajcie mi swoje nr tel. na NK
a ja lece przygotowac sie do szkoły... juz niektóre z maluchami na rękach a ja w szkole bede siedzieć:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj tam dziewczyny ja sobie go olalam zawsze na mlodych tam trafialam to sie posmiali pozartowali tak na luzie bylo jakos a ten jakis stary gbur sie trafil.
najgorzej sie przestraszylam jak mialam jeszcze robione to ktg i pod koniec przyszla pielegniarka i mowi: "oj cos ten Pani syn sie uspal" i kazala mi sie na druga strone przekrecic. A pozniej patrze na tym wykresie a tam na poczatku serducho dawalo 160-140 a druga polowa to tylko do 120 dochodzilo. Mam nadzieje ze to normalne nic mi nie powiedzieli ze cos zle jest. Tyle ze ten facet na wypisie napisal ze tetno plodu to 140/min.
Kurcze u nas tez snieg zapowiadali a tu pusto nawet deszczu nie ma.
Otlesiu ja tez lubie taka proawdziwa zime gdzie jest duuuzo sniegu i mroz z -10 tak zeby sie snieg utrzymal.
Co do Mar85 to ona juz dluuugo sie nie odzywala a numeru to niestety nie mam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie, niestety takiej nie mam. W Bdg jestem na stałe tak naprawdę od października, bo ja tu tylko studiowałam przez ostatnie 3 lata, a teraz już osiadłam na stałe z uwagi na męża i Maluszka:P więc nikogo zaprzyjaźnionego nie mam, bo wszystkie kwestie medyczne załatwiałam w Olsztynie 🙂 a moja położna, do której teraz chodzę jest chyba z 2-ki, bo wizyty mam w przychodni łomżyńskiej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
beatasz napisał:
a ja lece przygotowac sie do szkoły... juz niektóre z maluchami na rękach a ja w szkole bede siedzieć:/

a musisz isc do tej szkoly ja na Twoim miejscu juz bym sobie darowala i nie poszla (tak jak zrobilam to ostatnio).

A moj maluch cos sie wierci i wierci ze pozycji nie moge sobie znalezc wygodnej pozycji. Nie wiem o co mu chodzi wyjscia szuka czy co? Ale to nie w te strone:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a moj jeszcze na dodatek czkawki dostal lobuz maly 🤔
a i wiecie co mi jeszcze ten lekarz powiedzial jak zapytalam go o ten sex ? Ze w wiosce afrykanskiej jak nadchodzi dzien porodu to wszycsy z wioski tego dnia z ta kobieta wspolzyja zeby wywolac ten porod. Nie wiem o co mu chodzilo... ja sobie zazartowalam a ten z grubej rury od razu. Zdziwilam sie troche... no ale coz moze mial ciezki dzien albo byl zly ze pielegniarka po niego zadzwonila zeby zszedl na IP. Owszem chodzilo mu o to ze taka ilosc jaka produkuje facet nie wplynie na wczesniejszy porod ale bez przesady gdyby to powiedzial z usmiechem na twarzy to ok ale on potraktowal mnie jak ciemna mase i tyle.
Cos ten maluch strasznie sie wierci mam nadzieje ze wszystko u niego w porzadku. Bo cos te ruchy takie gwaltowne i mocne. 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...