Skocz do zawartości

Mamy listopadowe jak sie czujecie | Forum o ciąży


Marzi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia82

    1431

  • leniuch

    1490

  • Sathi

    1519

  • akigo

    1373

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej! U mnei była położna z wagą. Mała waży 4100 przybyło jej 900 gram od wyjścia ze szpitala. Mówiłam o tym że mała płacze w tych swoich godzinach to stwierdziła że podawać jej właśnie espumisan i bardzo dużo pić bo może to kryzys laktacyjny.
Zobaczymy! Miłego dnia!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka. Dostałam od Was wiadomość. Rzeczywiście dość długo się nie odzywałam.... Jeden z głównych powodów to to , że przestałam chodzić do pracy gdzie mogłam być z Wami na bieżąco, drugi to taki, że u mnie w domu brat pisze prace magisterska i non stop komputer zajęty a głupio mi było go prosić a trzeci to taki że urodziłam już 31 października 🙂 czyli ponad 3 tygodnie przed terminem i długo leżałam w szpitalu.
Urodziłam synka Oliwierka, ważył 2360gram i mierzył 48 cm i chyba jeszcze do dzisiaj tyle ma. Na szczęście jest zdrowy jak ryba :laugh:

Gratuluję z całego serducha pozostałym świeżym mamusią

a oto mój synek 🙂

P.S. dziękuję za pamięć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mar85 gratuluje syna 🙂 śliczny a ten uśmiech nono-chyba zapowiada się urwisek :P

Ja w nocy tez troszkę musiałam z małą podreptać po pokoju żbey zasnęła-obudziłą się i nie przez godiznke nie mogła zasnąć, ale zazwyczaj w nocy jest grzeczna i budiz sie na karmienie tylko, śi w swoim łóżeczku ale ajk ją karmię to biorę ją do siebie i zcasem zasypiamy i budizmy się rano-ale staram się ja odkładac do swojego łóżeczka tylko nie zawsze mi to wychodzi:P

ja do kąpieli małą budze ale żeby była kąpana o stąłych porach dnia, chciałabym jej tak unormowac dzień-staram sie i mam nadzieje ze mi to wyjdzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mar85 maluch śliczny, jaki ma fajny grymasik hehe ...

haniu ja śpie z synkiem. w dzień śpi w łóżeczku, ale w nocy nie wyobrażam sobie by nie spał ze mną. 🙂 noce ma różne. ostatnio ładnie śpi. a ja słyszałam że jak dzidzia w podobnych porach jest płaczliwa i pręży się itp to ma kolki. bo one "przychodzą" w bardzo podobnych porach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja nie śpię z córką w jedym łóżku bo pewnie trudno było by mi później się z nią rozstać:P a tak to mam andzieję że malutka jak juz będzie w odpowiednim wieku to nie bedzie problemu z smaodzielnym spaniu w swoim pokoiku :P

Iwonko ja tez pije litrami:P ale połozna mówiła ż ekarmienie piersią sprawia ż echce nam się tak pić a najbardziej w czasie gdy karmimy to warto mieć pod ręką butelkę wody 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewuszki jestem już z wami,bycie mamą jest cudowne nawet z podpuchniętymi oczami i pogryzionymi cycolami. dziękuję wam wszystkim za życzenia!!!
poród miałam nie za ciekawy z komplikacjami ale na szczęście wszystko dobrze się skończyło.
fotkę małego Oluśka za niedługo wrzucę.
a teraz kolejna wiadomość: madeline wreszcie urodziła.dziewuszkę-Zuzankę. czekam na sms od niej ze szczegółami,byłyśmy w tym samym szpitalu ale nie było nam dane spotkać się.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
iwonka ale ty pijesz tą melisę ? ...

haniu ja spałam z córkami zawsze jak karmiłam kończył się rok odkładałam do łóżka i nie było z tym pronlemu. wstawały czasem jak się przebudzały i przychodziły do mnie ale nie było to jakieś strasznie nie do ogarnięcia. mi się wydaje że wszystko trzeba robić do odpowiedniego momentu - to jest i butelka i karmienie piersią i spanie w swoim łóżku i oduczanie smoczka. jak zrobi się to w porę po 2 dniach już jest zapomniane 🙂 grunt by nie czekać aż się samo stanie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tak Kasiu melisę.Tak mi poleciła położna.
Ja trochę boję się spać z mała. Nie dawno leciał program w dzień dobry tvn i było o śmierci łózeczkowej i wlasnie tam napisali że dziecko nie powinno spać z rodzicami że nie wolno dzieci kłaść na brzuszku itd.
I się przestraszyłam.Chociaż moja Ada spała ze mną długo i spała tylko na brzuszku. No ale nie wiem jak znajde ten programto wkleję.
Mam!
http://dziendobrytvn.plejada.pl/29,26465,news,,1,,smierc_lozeczkowa,aktualnosci_detal.html

Olga jeszcze raz gratulacje!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witaj Marzenko!
Olga i Mar85 Gratuluje Wam serdecznie!
Iwonko moj maluch wlasnie sie tak biedny prezy przez sen i meczy oczka ma zamknete bo jest spiacy ale steka i sie wypina biedulek.
Gosiu mialam podobny problem Aleks ssal piers wkoncu zaypial przy niej a jak go odkladalam to spal max 30min i plakal bo znow chcial cyca. Zaczelam odciagac pokarm i strasznie kiepsko to idzie max 30ml z jednego cycka i wychodzi an to ze mam za malo pokarmu i maluch niedojada. A jak tak ssie i sie meczy to wkoncu zaypia przy piersi. Dlatego staram sie wciagu dnia sciagac pokarm i jak juz skonczy piers to go dokarmiam albo swoim sciagnietym albo jak mam za malo sciagnietego to z butelki NAN ACTIV 1 i teraz spi 3, 4 godziny. Tylko te gazy... Mam nadzieje ze jak bede sciagac to wiecej mi sie pokarmu w piersiach bedzie tworzyc bo chcialabym go karmic cyckiem.
Ciekawe co tam u Sathi bo cos sie nie odzywa, moze Witek na swiat sie wybiera?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziekuje Iwonko. Zastanawialam sie nad ta melisa ale nie wiedzialam czy wolno pic. Kurcze tez bym mu ten espumisan zaaplikowala ale nie wiem jak. Martwie sie bo maly sie obudzil ze chce jesc a ja mam puste piersi 😞 pije te herbatki na laktacje (moj M mi kupil) ale nie wiem czy one cos daja. A co do wody to tez pije litrami bo w szpitalu mi kazali zebym sie nie odwodnila czy cos takiego. Smoka tez uzywam na poczatku to tylko smokiem mozna bylo go uspokoic a teraz juz nie za bardzo chce sam wypluwa. Dzis w nocy obsikal 2 razy mojego M no i raz mnie 🙃 tylko martwi mnie to karmienie ze tak kiepsko mi idzie.
Paulisia pisz co tam sie dzieje. Ja mialam 3 pierwsze dni ciezkie w szpitalu takiego dola zlapalam zupelnie sobie nie radzilam dziewczyny z sali mi pomagaly a ja ciagle plakalam bo nie wiedzialam co robic bo maly ciagle plakal... dla mnie to byla tragedia... ale teraz w domku moj M mi pomaga wiec jest o wiele wiele lepiej no i juz wiem czemu Aleks plakal i staram sie temu zaradzac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia podaje maleństu espumisan. I jak się nie mylę top mówiła ze 2 krople chyba 2 razy dziennie . Napewno napisze jak brać. Mi położna powiedziała ze 5 kropel 2 razy dziennie.Ale dziś nie podawałam i narazie odpukać mała śpi . Wypiłam już 1,5 l melisy. Położna powiedziała ze do dzbanka wrzuciś jedna saszetkę i tak robię. Ja jeszcze nie ściągałam pokarmu więc nie wiem ile mam. Ale po tym ja więcej piję jest lepiej. Już dziś razem z 3 litry albo i więcej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam,

zapraszay wszystkich do sklepu internetowego z bielizną niemowlęcą! Super ceny- świetna jakość!
Naprawdę warto!

Sprzedajemy wyroby NIEMOWLĘCE sprawdzonych POLSKICH producentow, obecnych na rynku od lat- wypróbowanych i polecanych przez naszych klientow- takich jak- EWA KLUCZE, PINOKIO, AGA, ale rowniez bieliznę damską i męską firm HENDERSON, BRUBECK, CORNETTE i inne.

Odwiedź nasze konto na ALLEGRO- Granika! ZAPRASZAMY!!

http://aukcjewp.wp.pl/show_user.php?uid=3295742


pozdrawiamy!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No jak fajnie zaglądam a tutaj tyle dzieciaczków 🤪 to już tylko Nasza Paulinka została,też już może Witek jest na świecie 😉

Dziewczynki jeszcze raz gratulacje 🙂 i dużo zdrówka dla Was i Maluszków 😘

Marzenko w końcu się odezwałaś 😘

Asiu ja mam chyba dość pokarmu,bo aż mi kapie jak długo mam przerwę 🤔 ale może mało wartościowy 🤨 chociaż Vanesska przybiera na wadze.No nie wiem zobaczymy jak to dalej będzie 😉

My dzisiaj byliśmy na pierwszym spacerku 🙂 Mała cały czas spała 🙂 a musieliśmy iść bo szliśmy Ją zarejestrować,ale dobrze to zniosła 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...