Skocz do zawartości

Mamy listopadowe jak sie czujecie | Forum o ciąży


Marzi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia82

    1431

  • leniuch

    1490

  • Sathi

    1519

  • akigo

    1373

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Burza najlepsza jak się jest na dworze... 😜 U nas zresztą w rodzinie krąży kilka opowieści, dotyczących mojej babci i jej "spotkań" z piorunami kulistymi. Podczas jednego z nich było tak, że babcia szła ze swoim pierwszym dzieckiem w wózeczku i nagle piorun przetoczył się i wyrwał jej wózek z rąk i zarzucił gdzieś w pole - ale na szczęście nikomu nic się nie stało.

Kasiu i dobrze robisz. No a Kubuś dzielny facet. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sorry że znowu piszę o tym nocniczku; ale nie wiem jaki kupić...zwykły nocnik ok dla dziewczynki...moja siostra miała i mój siostrzeniec się zawsze osiusiał.. więc szukam takiego co by miał wyżej z przodu i znaleźć nie mogę... tzn są ale cena mi nie odpowiada 🙂 i dogodzić takiej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosiu bedzie Twoja corcia miala duzo radosci z pieskiem. Moj Aleks to juz nawet wola psa tzn jak gdzies kolo niego stoi albo siedzi Aleks patrzy sie na niego wyciaga rece i eeeeee krzyczyi coraz glosniej he he smiesznie to wyglada
[URL=http://img163.imageshack.us/i/obraz133e.jpg/][IMG]http://img163.imageshack.us/img163/4593/obraz133e.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leniuchu ja odzwyczajam Witka... ale robię to już od długiego czasu, tak żeby to był jak najbardziej powolny proces. 😉 Teraz np. karmię go piersią tak np. 3-4 razy na dobę. Choć zdarza się, ze i tylko 2. Mały pije sztuczne mleczko, a raz dziennie ma posiłek: pół słoiczka jakiś warzywek + herbatka do popicia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asiu zdjęcie super ale ja jakoś się troszke przeraziłam 😜 jakoś nie ejstem pewna za połoczenie psiak+dziecko, wiem że dla mnie to niezrozumiałe bo w domu nei mam zwierzaka:P ale ajk ide do sisotry która ma jamika miniaturkę to ciągle pilnuje żeby się do Nadii nie zbliżał bo nigdy nie wiadomo co mu nagle odbije, widze po nim że jest bardzo zazdrosny jesli ktos zwraca uwage an Nadie a nie na niego;/ a po z atym kiedys przeczytaąłm smutna historie w gazecie ze pies najlpeszy przyjaciel rodziny i małego chłopca, zagryzł go bo ten włożył mu rączki do miski, zreszta każdy pies jest niezadowolony ajk ktos chce mu z miski ubierac jak ten własnie je, ale sie rozpisałam :P w każdym razie zdjęcie super 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Maiha troszke udreka jest z psem bo jak lize malego po raczkach to od razu trzeba uwazac zeby nie wziol ich do buzi iszybko lece po husteczki albo po mokra pieluche martwie sie tez co bedzie jak maly zacznie pelzac a potem raczkowac tyle klakow jest nawet jak sie odkurzy to zawsze cos zostanie. Ja sie wychowalam z psem i bardzo dobrze to wspominam bo bylam jedynaczka i samej byloby mi jeszcze smutniej a tak to mialam najlepszego przyjaciela ktory przezyl ponad 21 lat! 🤪
A Witek nie tesknil za piersia? tzn jak mialas go na rekach to czy nie odwracal sie do piersi zeby sobie possokac?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
my sie zastanawiamy nad kupnem fotelika samochodowego - wiekszego bo ja mam wrazenie ze w tym obecnym Mia ma juz za malo miejsca 🤔 i jej nie wygodnie... Mia ma juz 8 kg wiec lada moment bedziemy sie przezucac na kolejny...
Ale szczerze mowiac nie mam pojecia jakie wymogi powinnien spelniac nastepny fotelik samochodowy...wiem ze sa od 9-18kg lub 9-36kg i tutaj jestem pewna ze od razu kupimy ten drugi ale wybor jest tak szeroki zarowno, cenowo jak i fimowo a pewnie i dot. komfortu jazdy... wiec jestem zielona... Myslicie juz o tym?? Macie jakis faworytow??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
i po wizycie u urologa...u mnie ostre zapalenie , leki i badania.
Szymonek ma złe wyniki moczu i kazał jechać do Centrum Zdrowia MAtki Polki:9 pewnie zostaniemy w szpitalu 😞 😞 😞 ehhh no trudno, ja sie tylko modle zeby to było tylko ostre zapalenie i dobrze wyleczone, bo o stanach przewlekłych i tylko zaleczonych infekcjach lekarz mnie nastraszył, o ich nastepstwach oraz mam nadzieje, ze to nie wada wrodzona... mówił o jakis nowotworach i zastojach w nerkach 😞 ja nie wiem czy zasne dzisiaj 😞 teraz zaczęłam sie zastanawiac czy to czasem nie był powód dla którego on ciągle ryczał 😞 z bólu 😞

lece z forum żeby nie dołować Was dalej, ide poprzytulać mojego misiowego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Beatko zdrówka dla Was 😘

My się zastanawiamy nad nocniczkiem i chyba podpatrzymy od Sandry ☺️

Asiu mam nadzieję że będzie miała pociechę z pieska,psiak jest słodki i bardzo szybko się uczy,na matę nie wchodzi a leży na podłodze,jak Malusia leży na macie to psiak leży koło Niej i patrzy z ciekawością,tak samo Vanessa na razie patrzy i się tylko przygląda,nic więcej.Sama się chowałam z pieskami a że mieszkamy w domku to u Nas nie było nigdy mniej niż dwa psiaki naraz 🙂 i miło to wspominam.Fotki super 🙂

Haniu zależy chyba jak się psiaka wychowuje,mam nadzieję że dobrze wychowamy i będzie towarzyszyć Naszej Niuni w życiu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Beatko trzymam kciuki za Szymonka. My już mamy większy fotelik. Marysia jest taka sługa że nie wygodnie jej było w tym mniejszym i nie lubiła jeździc odwrócona. Teraz to co innego. Siedzi jak królowa wszystko ogląda. No i oczywiście jak zaśnie jest jej wygodnie 😉.Ja mam od 9 do 18 z taką fajną wkładką dla mniejszego dziecka. Maryska jeszcze jeździ w tej wkładce 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny normalnie padam z nog... 🤢 🤢 🤢 🤢 Aleks budzi sie dzis w nocy co godzine nie mam doslownie sily... dalam mu przed snem IBUFEN i w sumie spal ze 3,5 godzinki ale potem masalkra od 1.30 do teraz czyli do 6 budzil sie co godzine. Nie wiem czy to znowu te zeby czi co??? 🤔 🤔 🤔 dalam mu teraz bobodent i espumisan bo popiardywal a ja w sumie nic takiego wczoraj nie zjadlam.Ale watpie czy to cos pomoglo bo nadal sie kreci... 😞 😞 😞
Czy ktoras z Was mamuski ma ten termometr przykladany do czola badz do ucha? Jesli tak to napiszcie prosze jakiej firmy i jak sie Wam spisuje. dzieki
spadam sprobuje cos przysnac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nocniczek karola oczywiscie zwyczajny dla chlopca 🙂 mialam na mysli 🙂

beatko czekamy zattem na iesci co twojemu szkrabowi dolega 😞 oby te mniej grozne prognozy sie srawdzily i to tylk infekcja byla. bidulek.

a ja zmeczona. dzisiaj nie udalo mi sie pospac. ale zaraz kuba bedzie szedl spac to i ja pojde. jeszcze w pizamie dlaego siedze 😁 byle spal dluugo. 🙂

a jutro jade zalatwiac do zus zaswiadczenie o tym ze odprowadzali mi skladkiz pracy. do wychowawczego to potrzebne a juz od 21 bede na wychowawczym. musze to szybko zalatwic by ne miec przerwy w platnosciach miesiecznym, jak juz wyplaty nie dostane :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej! naczytałam się o nocnikah i też już sobie upatrzylam ten http://aukcjewp.wp.pl/show_item.php?item=995810877
Jeszcze nie kupuje ale podoa mi się ten model 🙂
Moja Marysia dzisiaj spała całą noc do 6 rano.Teraz właśnie kwęka bo ma dosyć leżenia w łóżeczku. Lece do niej ! Miłego dnia!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Beatko serce mnie boli jak czytam. 😞 Trzymam za Was kciuki, oby to naprawdę nie okazało się nic aż tak poważnego! 😘 😘

Maiha nie martw się, ja podobnie uważam z każdym zwierzakiem przy moim bejbiku. Co prawda my sami na razie nie mamy żadnego, ale np. w domu moich rodziców oraz rodziców mojego M są koty - którym też do końca nie ufam. 😉
Zresztą mnie samą jak byłam malutka pogryzł pies, więc może stąd też uraz. 🤨

Leniuchu no niestety z tęskni. Tzn. właśnie jeśli go biorę do karmienia to się odwraca i szuka cyca (kiedy indziej raczej nie, bo nie jest nauczony ssać go dla samego ssania 😉).

Kukunari nie... jeszcze o tym nie myślę... ale racja, ta zmiana to już niedługo! 🤪

Leniuchu współczuję nocy. 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...