Skocz do zawartości

Mamy listopadowe jak sie czujecie | Forum o ciąży


Marzi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Kukunari też wcinam czekoladę i małemu nic nie jest. 😉 Choć z wieloma rzeczami wciąż uważam - np. rzeczy typowo mleczne... jak samo mleko na przykład nie ruszam.

Hm... mam pytanie dziewczyny: jecie już cytrusy? Albo pijecie gazowane napoje (no dobra, colę mam na myśli... 😉). Ja tak czasem próbuję w niewielkich ilościach, bo nie wiem wciąż jak z tym, na ile mogę sobie pozwolić. 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia82

    1431

  • leniuch

    1490

  • Sathi

    1519

  • akigo

    1373

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
cytrosow nie jem (no chyba ze cytrynka do herbaty sie liczy 😉), czekolade no coz zawsze jak ide na duze zakupy to musowo kupuje kinder niespodzianke takie male conieco, napojow gazowanych nie pije chyba ze maz pije piwko to sobie lyczka wezme. Zauwazylam ze Aleks najbardziej pierdzi po pizzy wiec na razie sobie odpuszcze
Mamusie ktore maja sokowirowki mam pytanie czy robicie swoim pociechom soczki czy kupujecie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja się przyznam że już dawno cole piję i to nie po łyczku mogę liczyc na szklanki ☺️
ale co by to była za pizza czy inne pysznosci bez coli:P

cytrusy te zjuż wcianm :P ale mam to szczęscie ze nadii nie zaszkodziło z mojej diety, a od początku jem wszytsko prócz octu:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja soki kupuje, zreszta warzywka, zupki, deseki owocowe tez - nie mam czasu przygotowywac, poza tym podobno najbardzije mozna ufac tym owocom, warzywkom co sa w nich zawarte - tutaj ciezko kupic jakies dobre nie "psikane" pestycydami jedzonko. Wszystkie owoce warzywa w sklepach maja ten sam ksztalt i kolor 🤔
tak a propos - malej najbardzijej zasmakowaly wlasnie zieniaczki ze szpinakiem 😁
Ja sobie pozwolilam kiedys na szklanke fanty bo mnie naszla ochota choc nie jestem zwolennikiem gazowanych napoi...
Cytrusow nie jem jeszcze - ale moze wkrotce sprobuje - dzis wypilam szklanke soku pomaranczowego tak na poczatek... No i herbataka obowiazkowo z cytrynka!!! 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sandro też tak się ważymy 😉 i niestety ale mamy ten sam problem na spacerach,czyli marudzenie,wczoraj to był taki krzyk i płacz że szok 😞 musiałam do domu wrócić,a w domu uśmiech,i o co chodzi 🤔 w ogóle tak jak była grzeczna i nie płakała,tak teraz nadrabia.

Pampersy nosimy jeszcze 3 ale już zauważyłam że za malusie 🤔 ale zużyć trzeba.

No i zapomniałam,co miałam napisać ☺️

Marzenko to musi być Twój wybór,ja osobiście bym nie poszła,a została z dzidzią,tak jak wcześniej pisałam żałobę nosi się w serduszku.

U Nas też jest masakra z siadaniem,we wózku się położyć nie chce dać a nie może siedzieć bo się chwieje i przechyla do przodu,fakt że bardziej Jej się podoba stanie na pytkach,ale to to już w ogóle za szybko.

Brzuchol mam wielki i w ogóle mi waga się zatrzymała,dalej mam 7kg na plusie 😞 moja przemiana to porażka,a jak już idę to z wielkim bólem 😞 echhhh

Muszę zobaczyć za takimi gatkami tutaj,bo pas nie zdał egzaminu 🤢

U Nas niestety wysypka się pokazuje co jakiś czas,i plamy w zgięciach,także cały czas walczymy 😞 skuszę się czasami na czekoladkę czy ostatnio na rybkę się skusiłam ale niestety pokazało się.

Pijam colę ☺️ niewiele ale zdarza mi się,gazowane piję,Małej nic nie jest.Octu używałam do galarety i też nic się nie działo ☺️ cytrusów nie jem jak na razie.

Asiu wchodzisz na tę stronkę http://imageshack.us/
Następnie BROWSE wybierasz fotkę i PRZEŚLIJ TERAZ.
Na dole pokazują się LINKI DO UDOSTĘPNIENIA TWOJEGO OBRAZU kopiujesz MINIATURA FORUM i WKLEJASZ NA BRZUSZKA 😉

[URL=http://img411.imageshack.us/i/dsc01371q.jpg/][IMG]http://img411.imageshack.us/img411/6351/dsc01371q.th.jpg[/IMG][/URL]

I jak klikniemy My na tę fotkę to Nam się wyświetli w nowym oknie duża 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
co do nocniczka to właśnie był mało stablny. w środku jest część którą się wyciąga z tyłu i nie raz dziewczyny wywracały się, kręciły i zawartość lądowała na podłodze, albo też jak ja chciałam przenieść to rówqnież. ten to sandra ma - super zdjęcie 😁 - wydaje się być stabilniejszy ale i cena pewnie duuuuuużo większa. ja bym osobiście tego taniego nie polecała, już wolałabym zwykły.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Udalo sie!!!
ogladam teraz przyejaz ciala Marii Kaczynskiej przez Warszawe. Moze mi sie uda namowic dzis meza i pojedziemy pod Palac
kurcze dosyc szybko wszystko leci juz o nocniczkach gadamy
ja znalazlam jeden pas kosztuje 50zl i chyba go sobie zamowie tylko czekam na info ile ma w pasie cm bo na stronce nie napisali
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
http://www.allegro.pl/item983334800_zapachowy_nocnik_z_pozytywka_disney_nocniki_new.html

ja mam taki nocniczek-niebeski bo dostałam w dniu śłubu od dziecka co mówiło taki śmieszny wierszyk i taki nocnik nam w tedy dał:P jeszcze nadia z niego nie korzysta ale jak ją na nim dla próby posadziłam to wydaje mi się że jst fajny bo maal i się oprzeć może:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Lenichu, he, he, też zabawne zdjęcia. 🙂

Ja nic z tych wiadomości teraz nie oglądam. Może to i źle...ale poczekam aż te emocje opadną i wtedy, na spokojnie poczytam, etc. Wiem, że to wielka tragedia, ale też nie widzę sensu się dołować co dzień.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
super fotka 🤪 😁 😁świetna minka Mii 😁

czasem wypije szklaneczke albo pare łyczkow gazowanego napoju ale głównie dlatego, ze nei przepadam za gazowanym (chyba, że whisky z cola pychaaa)
soki pomarańczowe czasami pije, cytryna do surówek czy potraw dodaje bez ograniczeń, tyle ile trzeba, jednak owoców nie jem narazie bo właśnie też nie wim czy juz można, czy powinnam 🤔

to samo z orzechami, kilka orzeszków pistacjowych zjadłam, mam ochote na więcej albo ciasteczka z orzechami zrobić ale narzie sie jednak wstrzymuje.


Dziewczyny u nas niestety znów problemy 😞. Wczoraj gorączka prawie 38, poszłam dzis do lekarza bo miało być szczepienie. Jak lekarz zobaczył wynik moczu to za głowe sie złapał 😞 😞 😞
bardzo zle 😞
leukocyty nei podwyższone tylko zalegają co oznacza, że infekcja trwa juz dlugo, także tydzien temu to nie była prawdopodobnie trzydniowka a gorączka i wymioty od tej infekcji 😞
antybiotyk, dzis jeszcze posiew zrobiliśmy, musimy isc na usg nerek, bo lekarz nie wyklucza, ze to sprawa nerek albo wrodzonych jakiś zastojów: 😞 😞 😞 😞 😞 moje biedactwo 😞
szymonek siedzi na kolanach u mnie i raptem zaczyna bardzo płakać i to pewnie dlatego 😞

lekarz powiedział, ze narzie szczepienia długo nie bedzie i musimy zrobic duzo badań, zeby wykluczyc i dobrze zdiagnozować ...


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sathi napisał(a):
Kukunari jak dla mnie fotka zabawna. 😁 Ale obawiam się, że dziecko jak będzie starsze może się jej wstydzić... 😉


postaram sie Mie uczyc od malenkosci, ze kupa to cos normalnego, ze wszyscy kupe robia i nie ma sie czego wstydzic :P poza tym mam ndzieje, ze od malenkosci uda mi sie wszczepic odrobine poczucia humoru i kiedys bedziemy sie razem z tego smiac 😁 - jaka byla dumna jak strzelila pierwsza kupe na nocnik kiedy miala niespełna 5 miesiecy 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cos mi dziwnie brzuszek działa, bo dopiero teraz zobaczyłam wasze wpisy, a wcześniej widziałam ostatni post- zdjecie Mii i jej nocniczka z zawartością.

Dodam jeszcze, że być może Szymon miał problemy od urodzenia i dlatego ciągle bardzo plakał, pewnie pamiętacie jak narzekałam, że placze cały dzien i noc, mowilam to nie raz lekarzom ale twierdzili, że pewnie ma kolke...
robiłam tez juz wczesniej badanei moczu ale lekarz twierdzi, że mogły wyjsc dobrze nawet jak był stan zapalny, że po prostu danego dnia mógł wypić wiecej płynów i mogło to nie wyjsc jakos tak mi tłumaczył.


leniuchu zdjęcia rewelacyjne, uśmiałam sie, piesek myje stopy Aleksowi hehhee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sathi napisał(a):


Ja nic z tych wiadomości teraz nie oglądam. Może to i źle...ale poczekam aż te emocje opadną i wtedy, na spokojnie poczytam, etc. Wiem, że to wielka tragedia, ale też nie widzę sensu się dołować co dzień.


I bardzo dobrze robisz!!! Ja ogladam na bierzaco i caly czas sie doluje i mam lzy w ochach.... ech 😞 moze zaraz wylacze ten telewizor

Beatko to moj tak plakal w szpitalu nie chcial jesc spadl na wadze i okazalo sie ze ma bakterie.
A po powrocie do domku coz na poczatku ladnie spal a potem kolki i ciagle marudzenie i nie tyle co placze ale ciagle marudzi non stop rzadko sie zdarza zeby lezal albo siedzial spokojnie. Teraz np nie moge go uspac placze bo jest zmeczony ale sam nie zasnie jak go biore na rece to sobie wszystko oglada zamiast usypiac.
A u mnie burza idzie taka z piorunami i grzmotami chyba pierwsza taka w tym roku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Beatko strasznie Ci współczuję... Tak, pamiętam też jak się nam skarżyłaś. 😞 A teraz jeszcze na domiar złego namęczy się Szymonek, biedactwo, no i Ty wraz z nim. 😞 Życzę szybkiego powrotu do zdrowia! 😘

Kukunari racja, tylko też nie przesadź w drugą stronę... 😉 Wciąż znam osoby, które wyglądają jakby nigdy nie wyrosły z okresu fascynacji kupą, a to już nie fajne. 🤨

Leniuchu burzy zazdroszczę - kocham burze! I nie mogę się już jakiejś porządnej doczekać. 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u mnie już raz była burza ale taka...lipna, troche pogrzmiało i już sobie poszła. Burze bardzo lubie ale jak mam bezpieczne schronienie, najlepiej w domu 🙂
a kiedyś pamiętam zastała mnie burza w górach ojjj nie chciałabym tego drugi raz przeżyć 😲

my właśnie wróciliśmy ze spacerku i wieczorem do urologa, zobaczymy co powie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
  • Dodaj nową pozycję...