Skocz do zawartości

Mamy listopadowe jak sie czujecie | Forum o ciąży


Marzi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia82

    1431

  • leniuch

    1490

  • Sathi

    1519

  • akigo

    1373

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
A u mnie koniec swiat masakra
W nocy po karmieniu malego ok 4 rano bylam w kuchni i slysze ze moj tato wstaje i strasznie dyszy zrobil pare krokow i osunal mi sie na rece wezwalismy karetke i okazalo sie ze to udar,lezy w spiaczce farmakologicznej,dalej nic nie wiem bo niebylo lekarza prowadzacego i nic niemoglismy sie dowiedziec.... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marzi napisał(a):
A u mnie koniec swiat masakra
W nocy po karmieniu malego ok 4 rano bylam w kuchni i slysze ze moj tato wstaje i strasznie dyszy zrobil pare krokow i osunal mi sie na rece wezwalismy karetke i okazalo sie ze to udar,lezy w spiaczce farmakologicznej,dalej nic nie wiem bo niebylo lekarza prowadzacego i nic niemoglismy sie dowiedziec.... 😞

Marzi, straszne. 😞 Kiedy się dowiecie czegoś więcej? 😞 Trzymam kciuki za Twojego tatę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marzi główka do góry...ja pracuje na neurologii; niestety z udarami mam do czynienia na codzień... będę 3mać kciuki za Twojego tatę...całusy

Asiu gratulację ząbkującego Malucha 🙂 Oklask dla Ciebie

Beatko współczuje...Mam do Ciebie pytanko w jaki sposób "wiążesz" Małego w chuście... Ja mam chustę tkaną i się zastanawiam, czy Jaś nie jest za Mały na "podwójny X" Niestety na płycie którą dostałam nie ma dużo wiązań i muszę szukać po necie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moj Aleks dzisiaj ciagle sie smieje i ciesz az nie moge z podsziwu wyjsc. Marudzi jak chce mu sie spac a tak to ismiech od ucha do ucha 😜. Troche w szoku jestem bo zasze marudzil calymi dniami a to pewnie przez te zabki.
dzieki za oklaska
ja kaszki na razie juz nie daje. duzo osob mnie teraz meczy zebym mu rosolku na maselku ugotowala z ziemniakiem i marchewka co o tym sadzicie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marzi trzymaj się! 😘
Co do kaszki to ja póki co jeszcze nie daję. Ale czytałam, że lepiej nie za często, taką zwykłą podobno nie częściej niż co dwa 2ni.

Leniuchu, hm, ja daję gotowe papki - wolę nie ćwiczyć moich "umiejętności" kulinarnych na własnym dziecku... ☺️ ☺️ ☺️

Ostatnio z moim M stwierdziliśmy, ze chyba powinniśmy tak naprawdę Witka nazwać Czaruś - wszystkich tylko czaruje wokół... 😁 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć mamusie 🙂 Marzenko bardzo mi przykro z powodu taty oby szybko jego stan się poprawił 😞

ja Nadii jeszcze sama zupki nie gotowałam ale jak tylko zakupie blender do rozdrabniania to zacznę sama jej coś przygotowywać, zacznę od zupki z gołąbka 🙂 a jak na razie kupuje słoiczki wczoraj dałam małej indyka z warzywami i się nim zajadała 🙂 moje dziecko jest dosyć wybredne i po mamusi ma to ze jak coś smakuje to zje bardzo dużo a jak nie smakuje to kilka łyżek i już ma dosyć:P

My dziś mieliśmy szczepienie, mała nawet je dobrze zniosła troszkę popłakała ale szybko się dała zagadać:P i waży już 6100 🙂 więc całkiem nieźle:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marzenko współczuje 😞 życze zdrówka dla taty!

Karola ja wiąze chuste w tzw. kieszonke- najszybszy i najprostszy sposób wiazania, ja to robie w pare sekund 🙂 😉 innych wiązań narazie nie próbowałam, bo to mi przypadło do gustu:

bylismy wczoraj u lekarza z Szymonkiem i ma trzydniówke. Bardzo lekko przechodzi. Dostał jakies leki. Napisałam ostatnio, ze kuzyn Szymonka ma trzydniowke, mineło juz troche czasu i przyjechał do nas ale jednak zaraził.

A ja wczoraj na badaniach i dzis również... 🤨

Dziewczyny podziwiam Was- mi chyba by sie nie chciało gotować oddzielnie dla Szymonka. Nawet lubie gotować, ale często mam problem zeby zrobic coś dla nas, bo on ciagle płacze i musze go nosić a co dopiero jeszcze jemu mialabym coś przyrzadac. Może jak nie będzie juz takim maruderem albo bedzie jadł już zblizone potrawy do naszych to wtedy sie za to wezme



Pogody nie ma ale i tak niedługo pójdziemy na spacerek, tazke milego dnia 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witek drugi dzień się zajadał ziemniaczkami ze szpinakiem. 😜
Tylko obawiam się, że to danie wstrzymało kupkę... Póki co zrobił nie za dużą, po odrobinie herbatki koperkowej i espumisanie... Tylko coś mi się zdaje, że jeszcze coś tam go męczy w tej kwestii.

Hej Olga! Nom, zmiany na naszym brzuszkowym forum się porobiły, he, he... a co tam u Ciebie? 🙂

Marzi współczuję. 😞 Trzymaj się kobietko. 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...