Skocz do zawartości

Mamy listopadowe jak sie czujecie | Forum o ciąży


Marzi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia82

    1431

  • leniuch

    1490

  • Sathi

    1519

  • akigo

    1373

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ja tylko na chwiunie i tez iwonce zyczenia skladam 🙂 choc chyba troszke spoznione. wszystkiego naju naj naj !! 😘

ja znow zakatarzona i jeszcze straszne schizy miala, ze tak powiem. najpierw przed tym rzeziebieniem robilo mi sie tak dziwnie slabo, tak mi sie dziwnie paterzylo, troche jak w aucie przy chorobie lokomocyjnej ale bez wymiotow. balam sie ze zemdleje. po 2 dniach czulam juz gardlo teraz doszedl straszny katar wiec mam nadzieje ze to tylko jakis wirys mnie znow meczy. a schizy mialam przez tragiczny wypadek u nas w miejscowwosci. 20 lat dziewczyna i zmarla tak nagle. w jeden dzien zle sie poczula, zaczela wymiotowac, miec biegunke a na drugi juz nie zyla 😞 tragedia straszna. jej mama nie chce juz zyc - niedawno stracila meza. ponoc to sebsa, ale nie wiem. miala dziwne plamy-kolezanka ja widziala przypadkiem. wiec ja sie troche zaczynalam wkrecac co mi jest !! tak sie dziwnie czuje i w ogole !! juz nawet test ciazowy robilam, bo juz myslalam ze moze w ciazy jestem ????? no tak sie dziwnie czulam.

oj moze niepotrzebnie wam takie straszne rzeczy wypisuje ... sama mialam stracha a czlowiek sie wlasnie tak nakreca.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam mamusie!
Kasiu lepiej nie wkrecaj sobie! ...straszna tragedia
Gosiu- mój M chce labradora ale narazie nie wyrazam zgody bo po pierwsze trzeba miec swój dom z ogrodkiem najlepiej a po drugie opieka nad raczkującym szkrabem i pilnowanie szczeniaka zeby nic nie pogryzł a do tego wyprowadzanie go to dla mnie za duzo, w domu sa przeciez inne obowiazki a jak pojde do pracy to co z psina????

szymonek podnosi sie do siedzenia 🙂
dzisiaj włożyłam go do chusty i robie w kuchni rozne rzeczy

wczoraj wręciłam mame, że jestem w ciąży i uwierzyal, przejeła sie mówiąc : jak ty sobie poradzisz z dwoma maluszkami???
powiedzialam ze zartuje to mowi, ze nieopwazna jestem, ze jej sie az goraco zrobilo ale postanowiła wkrecic mojego tate i powiedziala, ze jestem znowu w ciazy a ten strasznie sie ucieszył, że rodzina sie powieksza 🤪

meża też oszukałam heheheh ale odnośnie mebli które miały przyjsc w tym tyg, powiedzialam, ze dzwonili ze sklepu ze meble są ale zrobili z innymi frontami, wiec mozemy je wziac takie jak sa z kremowymi a jak chcemy z czarnymi to musimy czekac kolejne 4 tygodnie i jeszcze powiedzialam ze firany które mialy byc w tym tyg tez ich niestety nie bedzie ze dopiero po swietach a zalezało mu zeby były ale jakos sie niczym nie przejał, stwierdził : no trudno, poczekamy . hehehhe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Akigo stol lat i wszystkiego naj, naj, naj z okazji urodzinek! 😁 🙂

My już na święta u rodziny mojego M. 🙂 Przez to trochę mniej mam czasu na forum... 😉

A wczoraj mieliśmy wypadzik ze znajmymi... i dzisiaj leczę kaca... ☺️ Ale szczerze mówiąc - brakowało mi tego... ☺️ ☺️

Leniuchu, he, he, to fajną maluch będzie miał datę urodzenia. 😁

Gosiu z tym psiakiem, zrobisz jak uważasz. Chociaż ja pewnie bym się na Twoim miejscu wstrzymała... 🤨 piesek to dodatkowa odpowiedzialność, zwłaszcza tak młody, no i to też spora rasa.

Maiha ja też dość często zapominam o tej witamince. Ale też często kończy mi się, a nie chce mi się iść do lekarza, aby wypisał receptę na więcej (a bez niej dostać nie mogę). Choć ostatnio było tyle słoneczka. 🙂 Tylko teraz znów brzydko... 😠

Kasiu na Twoim miejscu mimo wszystko poszłabym do lekarza! Schiza schizą, ale po co się męczyć i stresować? 😞 A tragedia straszna... szkoda i dziewczyny i matki... 😞

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny witamina D jest bardzo ważna! Mój m w dzieciństwie nie dostawał witaminy D (dłuzsza historia dlaczego) i miał krzywice. Od dziecinstwa rehabilitacja i az do niedawna, jeszce od czasu do czasu tam chodzi 😞 kregosłup wygięty w odwrotna stronę niż literka S, tam gdzie mam wgłebeinie on ma wypukłe i odwrotnie 😞 także pamietajcie o tym
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sathi ale Ci zazdroszcze tego kaca.... ☺️
Beatko niezla mama najpierw Cie ochrzanila a potem sama wkrecila tate dobre, dobre 😜
A wiecie co sama glupia dalam sie wkrecic ten dzieciaczek wcale sie nie urodzil dzisiaj sie dowiedzialam 😠 😁
Ja tez czasem zapominam o tej witaminie 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
🙂 a ja się wyłamię i powiem że dziś nic nie jadłam wypiłam gorącą czekoladę ale musiałam bo to moje uzależnienie :P mąż też dziś bez obiadu, i chyba wytzrymie do jutra do 18 choć jestem już mega głodna :P

iwonko STO LAT

A z tą witaminą d bede starałą się podawac codziennie od jutra:P musze sie zmobilizować:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hm, ja nie poszczę - choć nie powiem, czasem warto, chociażby ot, tak, dla zdrowia. 🙂

Leniuchu, he, he, to też fajny wkręt "na dzieciaczka". 😁

A mojemu małemu Mru wydłużyły się godziny karmienia... 🤨 Teraz co 4 godziny to minimum! 🤪 Aż dzisiaj sprawdziliśmy jego wagę - 7600, czyli ciągle 200g na tydzień. Zobaczymy za tydzień, jak będzie z jego apetytem i wagą. 😉 Ale co ciekawe - rzadziej jada i mniej ulewa. Może go przekarmialiśmy?... 🤔



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej kobietki!!!
Pisze tylko szybko!!!
W dniu dzisiejszym... hm wlasciwie wczorajszym :P
Czyli 02.04.2010 urodzila sie corka mojego brata - Maja -3290g 🙂
a co najlepsze w dniu jego urodzin 🤪 zrobila mu prezencik 😁
tak wiec Mia ma juz kuzynke na tym swiecie 😁


A tak poza tym to WESOŁCH ŚWIAT kochane!!!!

P.S.
Wlasnie skonczylam farbowac jaja i rzezbic baranka z masla :P
a teraz lulu ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
KOCHANE DZIEWCZYNKI DZIEKUJĘ ZA ŻYCZENIA! 😘
Te urodziny trochę mnie zmartwiły bo mam 3 z przodu 😞.
No to Sandrus widze że mamy calą ekipe urodząną 2. 😜
Życze Wam kochane Wesołych Świat. ja zabieram się za gotowanie. Męża niema nie chce sie nic robić ale dzieciom kilka potraw obiecałam.
Lece Buziaki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sandro gratulacje dla brata 🙂

_____§§____________§§
____s§$$§__________§$$§
___§§$$$$§_________§$$$§
__§$$$_$$$§_______§$$$$§
_§$$$$_$$$$§_____§$$$$§
_§$$$§_§$$$$§___§$$$$§
__§§§___§$$$§§_§§$$$§
___$$____§$$$$_$$$$§___§§_§§
________§$_________$s_§§§♥§§§
_______§____@___@___§_§d§§§
_______§______()______§__$§§
_______§____\\\__///___§___§
________§____§§§____§____§
_______§§§§§_____§§§§§_§
_§§§__§_____§§§§§_____§__§§§
§$§$§_____§_______§__§__§$§$§
§$$$$§_____§_____§__§__§$$$$§
_§$$$$§____§_____§_§__§$$$$§
__§$$$$§§_§_______§§_§$$$$§
___§$$$$§___________§$$$$§
____§$$$$§_§§$$$§§_§$$$$§
______s§§§$$§§§§§$$$§§§s
♥¸.•*´*•.¸♥•.¸♥¸.•*´*.¸♥♥

Niech czas wielkanocny
utrzyma nasze marzenia w mocy
a wszystkie nasze życzenia
aby okazały się do spełnienia ...
aby nie zabrakło nam
wzajemnej życzliwości ...
abyśmy przez życie kroczyli
w ludzkiej godności
a niech symbol Boskiego Odrodzenia bedzie dla nas - celem do spełnienia.

WESOŁYCH ŚWIĄT!!! Kochane mamusie i dzidziusie 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na święta Wielkanocne,
przesyłamy koszyk
pełen świątecznych
życzeń wielkanocnych
wplecionych pomiędzy
wiosenne kwiaty,
lukrowane babki,
kolorowe pisanki,
cukrowe baranki i bazie 🙂

Anita z Mezem i Synkiem Olafkiem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jajek tęczą malowanych
Świąt radośnie roześmianych
w śmigus dyngus dużo wody
szczęścia zdrowia i pogody
niech zajączki i baranki
i kurczaczki i pisanki
zdobią stoły z święconkami
mazurkami i babami
Niechaj szczęście wszystkim sprzyja
radość miłość nie przemija
Niechaj Chrystus Zmartwychwstały
błogosławi nasz świat cały
ufnością nadzieją każdy ranek zbudzi
obdarzy miłością i pokojem ludzi


*********@--@--@
*******@✿------✿@
*****@-------✿-------@
****@----Wielkanoc----@
***@--------2010--------@¬
***@--(\(\-----------/)/)--@
***@--(=':')-------(':'=)---@
***@---(,(")(")..(")("),)---@
****@----------------------@
§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§
---§§(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)§§
-----§§(_)(_)(_)(_)(_)(_)§§
-------§§(_)(_)(_)(_)(_)§§
---------§§(_)(_)(_)(_)§§
---------§§(_)(_)(_)(_)§§
----------§§§§§§§§§§§§
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...