Skocz do zawartości

Mamy listopadowe jak sie czujecie | Forum o ciąży


Marzi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia


______$$$_______________$$$
_____$___$_____________$___$
____$_____$___________$_____$
____$______$_________$______$
___$_______$_________$_______$
___$________$_______$________$
___$________$_______$________$
___$_________$_____$_________$
___$_________$_____$_________$
____$________$_____$________$
____$_________$___$_________$
____$_________$___$_________$
_____$________$___$________$
_____$________$___$________$
______$_______$___$_______$
______$_______$___$______$
_______$______$___$_____$
________$_____$___$_____$
_________$____$$$$$____$
_________$$________$$
_______$$____________$$
______$_____$$__$$_____$
_____$__________________$
____$____________________$
____$ ________$$$$________$
$$$$$$$$____$_____$___$$$$$$$$
____$_______$_____$______$
___$$$$$_____$$$$$____$$$$$
_$$_$__________$_________$_$$$
_____$______$__$__$_____$
______$______$$_$$_____$
_______$$____________$$
_____$$$$$$$______$$$$$$$
_____$__$$$$$$$$$$$$$$__$
_____$_____$$$$$$$$_____$
_____$___$$$$$$$$$$$$___$
______$______$$$$______$
______$____$$____$$____$
_____$$___$________$___$$
___$$__$$$$________$$$$__$$
__$_____$____________$_____$
__$____$______________$____$
__$____$ ______________$____$
___$$$$$______________$$$$$
_______$______________$
________$____________$
__$$$$$$$$__________$$$$$$$$
_$________$$______$$________$
$_____________$$_____________$
$___________$$__$$___________$
$$$$$$$$$$$$$____$$$$$$$$$$$$

Wesołych Świąt 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia82

    1431

  • leniuch

    1490

  • Sathi

    1519

  • akigo

    1373

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Kasiu, he, he, rzeczywiście fajna kartka! 😆

Raany... mi aż głupio dzisiaj, chodzę, nic nie robię ☺️, nawet dziecko mi porwali, bawią i nie chcą oddać. 😜 Dobrze, że chociaż ostatecznie do kościoła poszłam z święconką. 😉 A tak tyko leżę, czytam, surfuję po sieci, wcinam słodkości... ale laba! 🤪 Ale z drugiej strony - brakowało mi tego, więc korzystam... 😜 ☺️ 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
__§§____________§§
____s§$$§__________§$$§
___§§$$$$§_________§$$$§
__§$$$_$$$§_______§$$$$§
_§$$$$_$$$$§_____§$$$$§
_§$$$§_§$$$$§___§$$$$§
__§§§___§$$$§§_§§$$$§
___$$____§$$$$_$$$$§___§§_§§
________§$_________$s_§§§♥§§§
_______§____@___@___§_§d§§§
_______§______()______§__$§§
_______§____\\\__///___§___§
________§____§§§____§____§
_______§§§§§_____§§§§§_§
_§§§__§_____§§§§§_____§__§§§
§$§$§_____§_______§__§__§$§$§
§$$$$§_____§_____§__§__§$$$$§
_§$$$$§____§_____§_§__§$$$$§
__§$$$$§§_§_______§§_§$$$$§
___§$$$$§___________§$$$$§
____§$$$$§_§§$$$§§_§$$$$§
______s§§§$$§§§§§$$$§§§s
♥¸.•*´*•.¸♥•.¸♥¸.•*´*.¸♥♥
Wesołych Świąt!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mamuski WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!PAN ZMARTWYCHWSTAL! ALLELUJA! ALLELUJA![color=purple][/color]
Sathi to niezly wagowo jest Twoj maluszek moj teraz tyle wazy 🙂
dzisiaj karmie malego lyzeczka i cos mi dziwnie stuka o dziaselka ja zagladam a tam dwa zabki wychodza malemu a dokladnie 2 jedynki dolne. Juz sie przebily 😁 dlatego maly taki marudny i niespokojny (a ja myslalam ze ma taki charakterek) 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja tez życzę Wesolych Swiat i mokrego dyngusa!Ja własnie karmie małego jest 2 30 na zegarze,mojego chyba coś brzuszek pobolewa,co radzicie żeby mu dacbo steka i wierci się w lozeczku widacze co go meczy...może to od tych nowości dałam mu dziś sloiczek bananow i przeczytałam ze stolec będzie twardy aż się boje co to będzie...buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leniuchu wow! 😁 Gratulacje dla Aleksa! 🙂
Co do bratowej - wow, 5 dzieci to musi być im wesoło! 😉 U mnie w daalszej rodzinie, też para ma 5 dzieci, fajna rodzinka. 🙂

Marzi ja mojemu w takich wypadkach podaję Espumisan... zwykle około 15-20 kropelek na łyżeczce. Można też troszkę herbatki koperkowej podać. 🤨 No i tulić, tulić...

Raany!... Ja dopiero wstałam! 🤪 Za pół godziny 12! 🤪 A moje dziecko na spacerze, he, he. 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asiu ja tak z doskoku zaglądam :P

Marzenko nie mam pojęcia co poradzić,Nasza nie miała jak dotąd problemów z brzuszkiem 🤨

Paulinko to masz naprawdę labę 😁 My też dopiero wstaliśmy,za pięć dwunasta była,ale obudziłam się z Vanesską przy boku,nikt nie chciał Jej zabrać na spacer 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Słitek dzisiaj drugi dzień dostał Gerber'a ziemniaczki z marchewką. I właśnie przebrałam, hm, mocno "pachnącą" marchewką kupę. 😉 W każdym razie póki co po tych papkach jakiś problemów z kupką nie ma. Hm, może jutro dla odmiany spróbujemy mu dać ziemniaczki ze szpinakiem. Póki co konsekwentnie trzymam się tego, aby mu słoiczków z owocami nie dawać. Kupiłam jeszcze hippa herbatkę uspokajającą i tak jeszcze, hm, walczy z tym smakiem. 😉 No i miałam mu dać ten kleik... ale jeszcze spokojnie, nie wszystko na raz (choć tp tak korci! :P).

O rany... właśnie słyszę, jak goście "męczą" mi dziecko. 🙃 Swoją drogą Wić strasznie lubi być w centrum uwagi - żaden tłum go póki co nie przeraża, byleby uwaga wszystkich zwrócona była głównie na niego. 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Widze ze wszystkie mamy świętują,my mamy przedobiadkowa drzemke Niunio zjadł cały sloiczek jabluszka z morelami i padł w lozeczku.Czy wasze dzidzie tez jedzą po całym sloiczki mój to z chęcią zjadlby jeszcze ale nieprzesadzam.Jak byliśmy ostatnio się warzyc to na samej piersi Szymonek waży 7150myslicie ze to dobra waga ?A wasze Malenstwa ile waza?Mam pytanko czy wprowadzalyscie już do diety maluszkow produkty glutenowe,nam pediatra kazała za tydzień podać kaszke pszenna lyzeczke do deserku,troszkę się obawiambo jeszcze kaszek mu niedawalam...buziaki odpoczywajcie A i jeszcze jedno czy jezdzicie już w spacerowkach?My wczoraj się przesiedlismy,oczywiście Niunio na wpol lezaco był ale dziś jest zimno i jakoś boje się z nim wyjść...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć mamusie 🙂

Zmoczone w lany poniedziałek :P mnie ominęło pierwszy raz 😉

Marzenko nie wiem ile Vanessa teraz waży,według wagi domowej ostatnio pokazywało 7400g 🤔 ale nie wiem czy aż tyle może ważyć.
Jedzonka jeszcze nie podaje także nie pomogę 😞

Postanowiłam że jak Malusia skończy 5 miesięcy to zacznę wprowadzać inne jedzonko,nie wiem czy dobrze robię niby miesiąc to już niedługo,żeby karmić samą piersią,no nic zobaczę jeszcze.

Moja Niunia coś nerwowa ostatnio jest 😞 wierzga tymi pytkami,nie chce spać za wiele,zasypia ze mną w łóżku,nie wiem co znowu się dzieje,cycuś też raz dobrze,raz źle.Echhh....

Przywieźli Nam tego psiaka,ale stanowczo za duży był i zrezygnowaliśmy,fakt że była śliczna,ale Vanessa reagowała dobrze do momentu aż do Niej nie podleciała i chciała liznąć,wtedy już reagowała strachem na Nią,ale postanowiliśmy kupić jakiegoś psiaczka ale szczeniaczka 🙂 i prawdopodobnie będzie to buldog angielski 🙂 czekamy na odpowiedź.

Miłego poniedziałku mamusie i kochane dzidziusie 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marzi mnie się zdaje, że to dobra waga. 🙂 Zresztą, zawsze trzeba pamiętać, że każde dziecko to indywidualność. Wicio waży 7600, mnie się zdaje, że to bardzo dużo... Choć po nim tego nie widać, bo taki długaśny. 😉 No ale on i na cycu i na sztucznym mleczku jest.
Co do słoiczków to jeszcze nie wyczułam ile mógłby zjeść... Mój Witek nie ma spustu, też, ale co więcej może mieć problemy alergiczne, więc póki co dostaje po pół słoiczka.
Spacerówką też jeszcze nie mam zamiaru jeździć. Jeszcze mi się wydaje za wcześnie. A i pogoda mało stabilna. 🤨

Gosiu, he, he, mnie póki co też ominęło pierwszy raz. :P Chociaż jakbym była w swoim rodzinnym domu to już dawno pewnie suszyłabym łóżko, bo zwykle pobudka szklanką wody na głowie była. 😁
A tego psiaka to teraz będziecie kupować? Skoro i tak się decydujecie na czworonoga, to ja bym się wstrzymała, aż mała podrośnie... Tak, żeby miała z niego większą frajdę i możliwości zabawy, niż teraz. 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moja Mania waży 6.8Kg.Według mnie dobrze waży chociaż lekarze mówią ze mała. ale jest okrąlutka i ma wałeczki wiec napewno dobrze 🙂Moja Marsia też ma rewelacje po bananie.Twarda kupa 🙂Więc na drugi dzień dostaje sok z marchewki i juz jest dobrze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marzi- mój Szymon wg. wagi domowej wazy 7600 tak jak Witek 🙂
jak narzie je z piersi, sztuczne mleko, oraz kaszke żadnych słoiczków narzie nie podaje a mam juz ich sporo bo kolejne dwie paczki przyszły i jeszcze nastepna czeka w rossmanie 🙂

co do spacerówki to pewnie lada chwila sie na nią przerzucimy, bo Szymon prawie sie nie mieści juz w gondoli, jest prawie na styk, niewile ma w niej miejsca... 🤨

Święta minęly w bardzo milej atmosferze 🙂 dziekuje za życzenia i Wam również życze Wesołych Świąt, chociaż to drugi dzien ale nie mialam wczesniej jak wejsc na forum 🙂

niestety problemy również nas nie ominęły 😞
ja od kilku dni mam okopny ból piszczeli i promieniuje az na calą noge( mam to juz od 6-7roku zycia) wiec nie obeszło sie bez podwójnej dawki ketolanu bo nic innego nie pomaga i nie mogłam karmic szymonka. A akurat od piatku z szymonem cos nie tak:
goraczka 38( w tej chwili jej nie ma), nie chciał zupełnie nic jesc- jedynie troche z piersi ale akurat po lekach nei mogąłm go karmic 😞 wymiotuje i ulewa praktycznie wszystko co zje i dzis więcej spi niz zwykle... 😞 😞 aha ja jeszcze dopadło mnie zapalenie pecherza- boli cholernie 😞

jutro szymonek ma miec szczepienie- zobaczymy, jutro z rana i tak idziemy do lekarza zeby go dokładnie obejrzał.

Leniuchu- oklask i gratulacje dla Alexa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dzieki za gratulacje. Zabki sie juz przedarly wiec teraz beda rosnac. Ciekawa jestem w ktorym momencie boli najbardziej czy jak sie wyrzynaly czy jak beda rosly. Nocka byla dzis nie zafajna najdluzszysen Aleksa to 2h 🤨 a reszta to 1h lub 30min masakra.... jestem strasznie spiaca.
Gosiu a moze to zabki?
Beatko wspolczuje ale macie przygody. Wracajcie do zdrowia. A bylas z ta noga u lekarza?
Marzi moj syn pol miesiaca temu wazyl 7300g wiec teraz pewnie z 7500g
A mnie nic nie ominelo wczoraj juz sie zaczelo 😉 a dzis z rana mnie moj M ochlapal potem ja jego i jeszcze sasiadow 😜
Pogoda dzis byla bardzo ladna pojechalam na cmentarz a teraz pierwsza burza w tym roku i swierze powietrze az milo! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asiu, byłam juz nie raz z tym, że jakies 10 lat temu albo i wiecej. Miałam robione przeswietlenie, badania krwi i rozni lekarze twierdzili, ze rosne. Później od czasu do czasu sie odzywało a ostatnie dni to boli na maxa, nie moge spac ani myśleć, i az promieniuje na całą noge. Więc planuje zrobic rezonans zeby miec jasną sprawe ale najpierw zrobie badanie wykluczajace borelioze, bo mam też podobne objawy, które moga wskazywac, że to to... 🤨 ale zobaczymy, jedno jest pewne- że już nie rosnę 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Beatko może Szymonka dopadła ta słynna trzy dniówka?... 🤔

Witek dzisiaj na obiad wszamał ziemniaczki z szpinakiem Gerbera. Z marchewką mu bardziej smakowały, ale te też zjadł z apetytem. 🙂 Pół słoiczka, jutro drugie pół. I znów popił herbatką uspokajającą - taki jeden posiłek. Dzisiaj też (jak i prze całe święta...) poznał nowych ludzi i znów, zagadywał, uśmiechał się... normalnie mały czaruś. 😎

Ja dzisiaj za to miałam jakiś ciężki nastrojowo dzień. Ale się pozbierałam, he, jak mus, to mus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...