Skocz do zawartości

Mamy listopadowe jak sie czujecie | Forum o ciąży


Marzi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Olga tak to bywa z dzieciaczkami jedne są większe inne mniejsze jedne są cięższe inne lżejsze 😜 jak dla mnie to najważniejsze że zdrowe 🙂 a moja Nadia nie wygląda na chudzielca:P am takie słodkie papelki i takie urocze fałdki na nóżkach:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia82

    1431

  • leniuch

    1490

  • Sathi

    1519

  • akigo

    1373

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dostałam ostrzeżenie od Pana Administratora i nie mogę wklejać linka.
Ale link znajduję sie w moim podpisie wiec zapraszam.

p.s przypominam że "lepsze" pukty są za głosowanie ze strony konkursowej. Więc kopijemy, wklejamy do paska wyszukiwarki i głosujemy. 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
He, he, nigdy nie sądziłam, że jakikolwiek temat związany z wagą może być tak pasjonujący i nie dołujący. 😉

A nam dzisiaj zaświeciło śliczne słoneczko. 😆 Już po spacerku, ale Witek jeszcze został w wózeczku na dworze. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u nas tez słonko grzeje ale spacer dziś niestety musieliśmy sobie odpuścić bo mała po wczorajszym szczepienie ma jeszcze gorączkę i jest marudna, może jutro uda nam się zaczerpnąć świeżego powietrza i słoneczka 🙂

No my mamy szczepienie 19 maja, ach biedactwa nasze tyle się nacierpią przez te szczepienia ale to dla ich dobra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leniuchu ja te u rączek obcinam podczas karmienia piersią... Układam go sobie odpowiednio na poduszce, na kolanach, tak bym miała obie ręce wolne i obcinam... Gorzej jak już przestanę całkiem karmić piersią - wtedy będę chyba wszystkim mówić, że mu zapuszczam, bo taka moda. :P Zaś u stópek to czekam, aż będzie miał hm, taki w sam raz humor - tzn. kiedy nie będzie za bardzo fikał nogami (co się żaadko zdarza, no ale jednak) i kiedy będzie na tyle cierpliwy, żeby znieść moje trajkotanie (zagadywanie 😉), przytrzymywanie nóg no i obcinanie... 😁 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Maiha ja muszę obcinać zaraz na samym początku karmienia - inaczej pod koniec już Witek nie ma tyle cierpliwości bym mu zabierała rączki, skoro można nimi tak fajnie klepać mamę po cycusiach. 😁 😉

Wiem, że na obcinanie paznokci jest właśnie jeszcze metoda - przez sen... ale mój jak śpi to też się wierci. 🤔

Marzi czy to głodzenie? Z drugiej strony w nocy jak dłużej śpią i nie jedzą to przecież nikt nie mówi, ze się same głodzą. 😉

A swoją drogą Witek dzisiaj szamał ziemniaczki z dynią. 🙂 Też mu smakowały... he, he, mały odkurzacz. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki 🙂
Marzenko trzymkaj się 😘 będzie dobrze 😘

Trochę Nas nie było,Mała marudna jakaś jest,nic nie można zrobić przy Niej 🤔 nie wiem co jest.

My paznokcie od rączek obcinamy nawet jak Vanessa nie śpi,nie ma problemu,u stópek już gorzej,bo muszę przyczaić jak śpi 🤔 niestety wierzga jak małe źrebię heh.

Nie wiem ile waży,wizytę mamy w domku teraz w 7-ym miesiącu,to pewnie zważy,szczepienie mamy dopiero w 12-ym miesiącu.

Mamy pieska labradora,a jak idzie do Malutkiej 🙂 ogonkiem merda i próbuje do leżaczka włazić heh.
Próbowali jedni Nas oszukać heh,piesek niby w Szkocji,chciał go oddać i napisał że mu rodzina zginęła w wypadku,i że mamy tylko zapłacić za dostarczenie psiaka,i jak przysłali Nam do zapłacenia to mój sprawdził i ta firma jest na liście oszustów z Cameron,noż co za h....e za przeproszeniem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosiu dobrze ze wogule przyszlo Wam na mysl zeby sprawdzic! Jak zrobisz mu zdjecie to dawaj fotke!
Sathi faktycznie maly odkurzacz ale Jas przewyzszyl waga Witka choc Wicio ma jeszcze sporo czasu na nadrobienie bo jest mlodszy 😁
moj nie polubil ziemniakow ze szpinakiem myslalam ze najpier padne ze smiechu takie miny walil ale pozniej to sie balam bo robil cos w stylu odruchu wymiotnego wariat maly. No i potem dalam owoce zeby sobie smak zmienil a on sie uparl i dalej sceny odwalal 😁 lobuziak chyba juz mi nie ufal i myslal ze znowu chce mu wcisnac te ziemniaki ze szpinakiem 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Drogie Listopadóweczki
Związku z burza wywołaną przez to,z e wklejałam linka do kokursu w którym barłam udział.Chciałam Was przeprosić jesli poczułyście się spamowane.
Niestety P. Administrator zabronił wklejania linka czy sugerowania że jest w podpisie częściej niż 5 razy w tygodniu.

"Pozdrawiam i miłego dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczynki 😆

marzi-cały czas trzymam kciuki za tate 😘

gosiu- widze, ze jednak zdecydowaliscie sie na psiaka, ale słodziutki jest baaardzo 🤪 🤪 no to teraz będziecie mieli wesolo 🙃

paulinko- Wicio ładnie waży, mały klocuszek heheh a najmłodszy chyba jest? czy Olgi synek jest młodszy?

cos mało nas ostatnio na forum...

u nas troszke lepiej, tzn. u Szymonka- jeszcze troche wymiotuje ale wiecej je, chociaz nadal niechetnie i bez goraczki.
a u mnie... no cóż 🤨 zapalenie pecherza i to chyba barzdo ostre 😞 bo az mam siuski podbarwione krwią, silny ból brzucha, głowy i tepy ból pleców 🤨 i to już po antybiotyku cały czas boli 😞 zrobiłam dzis badanie moczu i do lekarza
mam nadzieje, ze to nie nerki. Cholera siedze w domu, tylko na spacery wychodze a i tak sie załatwiłam 😞
przedwczoraj obudziłam sie o 3 w nocy z takim bólem, że musiałam nasiadówki w goracej wodzie robić i dopiero o 5:30 poszłam znowu spać... 🤨

miłego dnia i buziaczki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosiu mimo wszystko dobrze, że nie daliście się wrobić.
A psiak uroczy. 🙂 Słodziuchny. 😁

Beatko jeśli dobrze pamiętam to Witek najmłodszy. Oj, ale ja się na "wagi" z nikim nie ścigam, żeby czasem nie było! ☺️
Poważnie brzmi Twoja dolegliwość... 😞 Oby jednak nie było nic aż tak poważnego... 😞 Daj znać co lekarz powie. 😘

Ciekawe co u Marzi? 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Paulinko - po prostu Wicio lubi sobie zjeść, a że najmłodszy nie znaczy że ma najmniej ważyć 🙂 w końcu taki malutki też się nie urodzil 🙂

nigdy nie chorowałam, zadnej temp., nigdy nic mi nie dolegało(poza ściegnem achillesa i piszczelami 🙂) a teraz ciagle coś, od porodu ciągle cos mnie boli, właściwie juz w ciazy mialam jakies stany zapalne itd.
🤨
Szymon nareszcie zasnął to pedze ogarnąc chałupe no i siebie a pózniej pakowanie, lekarz i city Lodz 🙂 i szkoła w week

tez myśle o marzi 😞 😞 ....bedzie dobrze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Beatko wspilczuje Ci. Ja tez nigdy nie chorowalam najdluzej to 3 dni zadko do lekarza chodzilam a tu nagle te moje stawy, problem z tarczyca no i teraz ta rwa nie iem skad to wszystko mam 24lata a czuje sie fizycznie jakbym miala 50-60 nie moge bigac skakac szybko chodzic a to udreka bo zawsze bylam w ruchu. Oby szybko przeszlo!
to fakt ze ostatnio malo nas tu zaglada...
och a jutro zaczynamy 6ty miesiac! juz w nocy o 00:20 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehehehe leniuchu no ja dokładnie to samo, zawsze w ruchu a tu podskoczyć nie moge bo jeszcze mnie boli lewe biodro-skutek źle wbitego ZZO, dobrze ze czucie odzyskałam 🙂 heheh
ale w zamian mam zdretwialego palca u stopy, w lewej nodze tego duzego.
robiłam teraz badania na tarczyce i czekam na wynik bo mialam nadczynnosc, piszczele mnei bolą, ciagle senna chodze, teraz ten pecherz no i hemoroidy ☺️
oprócz tego wszystkiego mam problemy z cerą... juz przed ciążą mialam problemy hormonalne

hehehhe ja juz nie wiem czy śmiać sie czy płakać 🙂

ale nie robie tragedii, damy rade 🙂

oj Szymon płacze, narazie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosiu piesek śliczny : mój mąż też marzy o labradorze ale na razie mamy owczarka więc to nam wystarczy:P to teraz doszedł ci 2 mały urwisek który chce całej swojej uwagi:P

wiecie co moja Nadia dziś przeszła sama siebie wczoraj o 20 położyłam ja spać, jest 13 a ona jeszcze śpi:P przed chwilką zawołała że jest głodna, dałam jej cycola a ona na spaniu zjadła i dalej śpi:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Beatko współczuje ale nie martw się dojdziesz do siebie-zdrówka życzę 🙃
jej zanim odpisałam na zdjęcie psiaka Gosi to tyle postów w między czasie napisałyście:P
no faktycznie mało ans tu ostatnio, gdzie się podziała Sandra, Iwonka Kasia??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Maiha no to niezly spioch z Nadii ale pewnie to przez ta pogode
Ja wcinam ryz z warzywami i zaraz lece do malego lobuz jest spiacy i marudzi no i jak go usypiam to on dotyka mojej twarzy (bada ja) i sie smieje nie wiem co robic na dworzu leje i zastanawiam sie czy go nie wystawic moze zasnie.
Beatko z jednej strony niech mi dolega wiele rzeczy ale warto bylo bo mam wspanialego synka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...