Skocz do zawartości

Mamy listopadowe jak sie czujecie | Forum o ciąży


Marzi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia82

    1431

  • leniuch

    1490

  • Sathi

    1519

  • akigo

    1373

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
no proszę wszystkie powracamy do pełni życia 🙂 szanty,koncerty,żyć nie umierać.
wiecie co mam dylemat mój M chce ślub,a ja sama nie wiem,to znaczy układa nam się super ale teraz jest Olek więc i tak żadnej wielkiej balangi nie można zrobić,bo maluszek ,no i kasa...
a znowu dla samej najbliższej rodziny to ja nie chce,kojarzy mi się to ze stypą,nie chcę potem żałować że nie miałam prawdziwego wesela(biała sukienka,orkiestra.......)
najchętniej chciałabym powiadomić wszystkich znajomych i rodzinkę o ślubie 2 tygi przed i żadnej imprezy tylko kościół a w ramach wesela jakieś wakacje.?no ale to nie przejdzie z michała strony.(co do wakacji to też byłoby ciężko bo gdzieś w ciepłe kraje to z Olkiem nie za bardzo..... no i dylematy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Ja po pracy..... Olga u mnie było na ślubie 21 osób z nami i 4 dzieci; nie miałam orkiestry tylko muzę z płyt.... ja nie żałuję, białą suknię miałam...ale jeśli czujesz, że będziesz żałować to poczekaj....

Gratulacje dla Wszystkich Maluszków...

Jaś po szczepieniu waży9300 i mierzy 73 🙂 Mój Mały pultasek kochany 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Rzeczywiście, pomału odżywamy jak zauważyła Olga 🙂... albo to już taki czas, albo... wakacje? 😁

Olga u nas sytuacja podobna, jeśli chodzi o ślub (ciekawe, że u mnie mój M to też Michał... 😁 😉). Ale stwierdziliśmy, że jeżeli to póki co nie - do szczęścia naprawdę nie jest nam on potrzebny, więc jeżeli to za kilka lat i z wielką pompą... 😉 Bo inaczej mój M by żałował, ze skromnie! 😁 😉
Ale to też trochę dlatego, że ja tak zwlekam - bo ogółem źle mi się kojarzy instytucja "małżeństwa" i jeśli się da wolałabym nigdy...

Kukunari fajna fota i dzielna, mała Mia! 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiecie każdy ma wymarzony swój własny ślub , jedne kobiety marzą o skromnym przyjęciu tylko dla najbliższych inne wrecz odwrotenie, ja miałąm ślub na którym było około 100 gości, trwał oczywiście 2 dni, oba dni na sali z orkiestrą 🙂 zabawa była super, ach jak miło teraz wspominać, dobrze ż ewynajelsmy kamerzyste bo często oglądam i wspominam 🙂 a teraz w niedizlee idziemy do znajomych na śłub oczywiscie tez 2 dni ebdizmey balwoac mąż jest świadkiem i mam problem ile włożyć do koperty myślę nad kwotą 400-500zł ale czy to nie za mało?? ale to żadna rodzina, kolega męża, sama nie wiem ;/ dziś chciałm sie opalić i lezałam godzinke na słonku i jestem treoszku przyrumieniona ramiona splaone a nogi blade;/ ach

Sandra Mia superaśnie stoi ach już czekam z na pierwsze kroczki mojej Nadii 🙃ale chyba jescze poczekam bo jej nie spieszno

Paulinko zazdroszcze tej werwy, koncert ja to juz czuje sie za stara:Postatnio byłąm na dyskotece z koleznakmi i czułam sie jakbym tam nei pasował;/ jak zobaczyłam wszytskie dziewczyny mini miały dekolty do pępka a ja w jeansach i topie wyglądałm jak jakas przyzwoitka 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Otlesia napisał(a):
..... Olga u mnie było na ślubie 21 osób z nami i 4 dzieci; nie miałam orkiestry tylko muzę z płyt.... ja nie żałuję, białą suknię miałam...

U mnie podobnie z tym ze slub byl o 12.30 a "wesele" w takiej swietlicy na dzialkach i najpierw najblizsi to wyszlo ok 30 osob posiedzieli tak do 21 a potem przyjechali koledzy i kolezanki z pracy (mojej i mojego M) impreza trwala do 6 rano 😁 bylo naprawde super, cale jedzenie poszlo bo sepy z pracy byly wyglodniale hehe. Jestem strasznie zadowolona i milo wspominam koledzy zrobili nam oczepiny na biegu wymyslali zabawy bylo po prostu extra!
Sathi jak Witek bedzie starszy to stopery w uszy i razem smigacie!
Sandra moj Olek tez probuje stac ale sam sie nie podniesie i bardzo krotko sie utzrymuje zaraz kleka, siada gratulacje dla Mii!!
Beatko dla mnie tragedia ta pogoda no pewnie inaczej bym mowila gdybym byla gdzies nad woda i siedzialabym w niej. Najbardziej to mi szkoda syna tak sie meczy biedny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurde Witek jest za ruchliwy na stanie i długie siedzenie. 😁 Po prostu "zainteresowny" jak to stwierdziła moja mama 😉 - wszędzie chce już pełznąć, jak go stawiamy na nóżki to chciałby iść, choć jeszcze nie może. 😁 Nie boi się nikogo - nawet jak widzi pierwszy raz kogoś na oczy to po chwili przyglądania wielki banan na twarzy i zero stresów nawet jak go taka osoba weźmie na ręce! 🤪 Przez to pewnie każdy twierdzi, że to strasznie pozytywne dziecko - taki poprawiacz humoru. 🙂 Sporo osób zresztą powiedziało nam, że czuć od niego pozytywne fluidy. 🤔 Natomiast "kosi kosi" i "papa" nie robi zbyt chętnie... woli "jak robi konik?" oraz "idą słonie...". 😁


Leniuchu he, he, nogi się nie zmiesciły. 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
leniuszku- fota extra 😁 ze tez mu wygodnie w takiej pozycji hihi
Mii kosi-kosi wyglada w ten sposob, ze chwyta sie za dlonie i porusza nimi w gore i w dol 😁 troche nam zajelo odgadniecie ze wlasnie to jest kosi-kosi hehe ale pa-pa ladnie jej idzie 🙂
Za to cos nie chce uniesc dupki lezac na brzuszku, ogole to cos przestala lubic lezenie na brzuszku... czyzby nie chciala raczkowac tylko od razu z grubej rury- biegac?? 🤔

Co do slubu- wesela - mi sie marzy slub na plazy (na boso) 😜 w cieplym klimacie najlepiej egzotycznym 😜 z najblizszymi lub tylko ja, on, Mia! no i dwoch swiadkow 🙂 A poniewaz marzenia sa po to aby je spelniac wstrzymamy sie jeszcze chwilunie nich Mia podrosnie aby mogla nam towarzyszyc podczas ceremonii i podrozy poslubnej w jednym. Tak wlasciwie slub w moich oczach to tylko dla formalnosci wlasciwie jest nam potrzebny abysmy mieli w trojke jedno nazwisko, bo na razie Mia nosi nazisko tatusia... poza tym to nie sadze aby cos jeszcze mogl zmienic ten kawalek papierku 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
leniuszku spokojnie olek rano zjadł 120 teraz 70 i troszkę jabłka(może łyżeczkę)potem nu się pawika po jabłku puściło,10 herbatki i jakoś żyje.tak jest codziennie 130 to jest max i to wciskane siłą.najgorsze jest to że nawet teraz w takie upały nie chce pić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny nie martwcie sie - czasem sie zdarza, ze dzieciaczki malo zjedza... one maja podobnie jak dorosli czasem wiekszy a czasem mniejszy apetyt wiec nie ma co im wciskac na sile... a co sie dziwic, ze nie chca jesc kiedy na dworze zar z nieba sie leje... uzupelniajcie tylko plyny w postaci wody, sokow czy herbatek... Poza tym musimy sie liczyc, ze dzieciaczki juz nie beda nabieraly wagi tak jak 2-3 miesiace temu, kiedy to potrafily nawet podwoic swoja wage urodzeniowa... teraz wiecej sie ruszaja - odkrywajac swiat 🙂 Wazne, ze jedza cokolwiek nawet jesli malo!! martwic powinno kiedy przestaja jesc w ogole!! Nie popadajmy w paranoje i obserujmy jak ladnie rozwijaja sie nasze szczesliwe i zdrowe dzieciaczki 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u mnie to samo- nic nie chce pić, a jesc -to czasem wciągnie naraz 210ml a czasem tylko 60 ml....

pewnie przez upały nie chcą jeść.

przed chwila robilam zdjecia do dyplomu- masakra ! babka zrobiła mi 3 tury zdjec, tyle ich napstrykała i na kazdym źle wyglądalam heheheh no naprawde bo az sama kazała mi sie znowu ustawic, niefotogeniczna jestem heheh

a dzis jakas starsza pani naprzeciwko w bloku zmarla, pewnie od upałów 😞

my mielismy wesele na 40 osób w restsauracji z salą na wmniej wiecej tyle osób, trwało do 3-4 rano ale zaczeło sie przed 19sta 🙂
ja nie chciałam wesela na 100 osob bo moglismy takie zrobic i nie chcialam poprawin-wolałam te pieniadze przeznaczyc na kupno mieszkania i tak tez zrobilismy.
super sie bawilismy w malym gronie, to była tylko najblizsza rodzina i wszyscy sie znali a zamiast orkiestry był dj, ktory naprawde swietnie poprowadzil wesele, nie dało sie odczuć, ze brakuje orkiestry 🙂

i jak mówi Sandra to formalnosc nic nie zmienia slub, a czasem nawet i komplikuje pewne sprawy 🙂...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Beatasz ja tez mialalm taki przypadek jak robilam zdjecie do legitymacji stud bylam na niezlym kacu facet zrobila ponad 10 zdjec i sam doszedl do wniosku ze na kazdym beznadziejenie 😁 i powiedzial ze w ostatecznosci moga byc takie 2 no jakos wybralam
a jak szlam do gimnazjum to zrobilam sobie takie 5cio min i wyszlam jak recydywista pol twarzy mialam fioletowa bo bluzka byla fioletowa i jakos takie swiatlo odbilo tragedia taka ze szok! 🤪
zastanawialyscie sie juz nad nastepnymi fotelikami samochodowymi?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
olga -skoro sie nie poci to znaczy, ze nie jest mu az tak goraco jakby sie wydawalo...jakby bylo to na pewno mialby co wypocic w koncu organizmz ludzki sklada sie 2/3 z wody wiec nie boj sie o to ...jednak staraj sie podawac plyny czesto...

taaa czas sie zastanowic nad fotelikiem... juz czas najwyzszy...

A my w poniedzialek lecimy do PL rany juz sie nie moge doczekac!!!!! 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kukunari racja. 🙂 Mi się ciągle wydaje, że Witek malusio pije... Mleka w ciągu dnia nic, herbatki ziołowej może łącznie... 30 ml? 🤨 I to w taki żar! Ale widzę, że objawów odwodnienia nie ma, sisia, jak sisiał, etc. W sumie jakby nie patrzeć w pokarmach też jest pewna ilość mokrego na zaspokojnienie pragnienia. 😉

Leniuchu jeszcze się nad następnym fotelikiem nie zastanawiam... Ten ma nam służyć chyba jakoś do 13 kg? (Muszę dopytać M 😉) Przodem do kierunku jazdy chcemy jak najdłużej, bo podobno tak najbezpieczniej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A Olek od kilku dni mial taki katar zatokowy wiec wstrzykiwalam mu wole morska no i od wczoraj coraz gorzej mi kaszle pewnie wszystko mu splywa z tego nosa... nie wiecie co mozna mu podac? Podalam jedynie witamine C... a on strasznie sie meczy. Dzis sobota wiec jedynie prywatnie moge isc do pediatry
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...