Skocz do zawartości

Mamy listopadowe jak sie czujecie | Forum o ciąży


Marzi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia82

    1431

  • leniuch

    1490

  • Sathi

    1519

  • akigo

    1373

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Kasiu współczuję Ci tych chorób. 😞 U mnie w domu mój młodszy brat też taki pechowy rok ma, że co nie zadzwonię czy przyjadę to on chory. Od wszystkich wszystko złapał.

Olga żeby obrazek był większy wybierz z kodów poniżej, jak już go wgrasz, "kod forum" - skopiuj i wklej. 🙂

[URL=http://img229.imageshack.us/i/przykadr.jpg/][IMG]http://img229.imageshack.us/img229/8352/przykadr.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a więc tak,rajd organizował Michała ojciec,wymyślił trasę,zadania,zebrał ludzi i jazda. imprezka zaczęła się próbami zręcznościowymi na placu manewrowym a potem według mapki od punktu do punktu,a po przekroczeniu mety grillowanie. często tak się bawimy,robimy jakieś wpisowe dzięki czemu można ufundować nagrody itd.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kupiłam kojec ten z Lidla .Fakt że nie ma rozpinanego boku. Więc Marysia później nie będzie mogła z niego wychodzić ale na razie mam super klateczkę dla mojego łobuza. Bo Marysia to straszny rozrabiak. Nie rozumie słowa nie wolno wiec ja mówię do siebie a ona swoje.W chodziku nie chodzi a biega. Kwiatki mi okaleczyła ze stołu wszystko ściąga. Łobuz straszny. Tylko do jedzenia to tragedia. Zjada pół zupki i to na wcisk. Buzie tylko otwiera do pierwszych trzech łyżeczek a dalej jej wciska.Zaczęła właśnie troszkę sama siedzieć to znaczy tak ze 2 minuty usiedzi .Już się martwiłam jak widziałam jak niektóre nasze pociechy siedzą .Ale widzę że wszystko ok. Pozdrawiam i muszę też spróbować fotkę wrzucić bo nie umiem.
[URL=http://img692.imageshack.us/i/dsc1873x.jpg/][IMG]http://img692.imageshack.us/img692/4282/dsc1873x.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂 Iwonko Marysia wygląda cudnie: ach wreszcie troche słońca wyszło i można nasze ksciężniczki w jakeiś słodkie sukienusie ubraći pokazac te słodziuchne nóżki:P

co do jedzenia to u nas już troszkę lepiej, Nadia zjada całą kaszkę na śnaidanie potem deserek. pół słoiczka duzego na obiad potem jakiś owoc np. banan potem drugą połówkę słoiczka zjada i znów jakiś owoc na dobranoc jescze kaszka a potem cycyuś i słodki sen w nocy i nad ranem ejscze dostaje cycusia a teraz jescze jest tak ciepło że i w dzień daje jej cyca bo tak goraco a ona butelki nie chce więc pragnienie zaspokaja cycusiem 🙂 ale nabiera to moje słoneczko ciałka troszke i już ma takie słodkie papelki bo wczensiej ten mój nei jadek taki chudziutki był a teraz słodziutka kluseczka sie robi:P aż miło patrzeć

Otlesiu zdjęcia super 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Mamusie ja chcialam wejsc na nasz brzuszek w weekend ale cos nie chcialo sie do konca zaladowac nie wiem czemu to chyba wina firefox.
No my bylismy w Zoo codziennie chodze na spacer nawet jak mnie ta zasrana noga boli juz nawet leki nie pomagaja. Olek ma problem z zasypianiem :/ chce spac ale sam nie zasnie tylko marudzi i placze nawet placze jak go lulam.
Chciamabym gdzies z nim wyjechac ale sie boje ze go pogryza komary albo jakies inne robale, boje sie tez ze sobie nie poradze.
Siedze teraz i prasuje... sporo tego wszystkiego...
zaczyna sie okres festynow wie c zaczne cos dorabiac bo moja ciotka handluje takimi swiecacymi pierdolkami a co zarobie to postaram sie odlozyc a rach oszczednosciowy niech sobie leza na miesiace bez wyplaty ktore zblizaja sie wielkimi krokami
Corka sasiadki jest z grudnia i wiecie wazy 9300g (na piersi) a mojejkolezanki syn jest z pazdziernka i wazy 10 500g (na mleku modyfikowanym) spore babelki co 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Maiha no to dobrze, że już Cię tak apetyt Nadusi nie niepokoi. 🙂 Może też słoneczka jej było trzeba? 😉

Leniuchu komary mogą go pogryźć w sumie w każdej chwili... zawsze się może przypałętać jakiś, niestety. 🥴 Ech, trzeba zacząć się rozglądać za jakimiś preparatami... są jakieś dla takich maluszków? 🤔
No ale jeżeli masz potrzebę i możliwość wyjazdu, to czemu nie? Musisz spróbować, bo się nie dowiesz! A jak masz obawy, to np. sobie je zapisz i potem poszukaj jak im zapobiegać, ewentualnie rozwiązać je. Nie rób sobie niepotrzebnie, na zapas, w głowie wyimaginowane problemy. 😉
A bąbelki rzeczywiście spore! 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leniuszku ano jest. 🙂 😉

A smarujecie czymś dziewczyny dzieciaczki na słońce? My stosujemy Ziajkę spf 50 - troszkę pachnie jak typowy krem na słońce no i chwilkę trzeba porządnie rozsmarować, aby się wchłonęło, ale ogółem uważam, że jest w sam raz. 🙂 A i sama się nią smaruję po twarzy - zwłaszcza po nosie, hi, hi. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć mamusie i dzieciaczki 🙂 my używamy z dax cosmetics.jest od miesiąca i jestem prawie pewna że te kosmetyki nie uczulają,sama ich używam,zwłaszcza do higieny intymnej są świetne produkty.a z tym używaniem to jest tak że często zapominam Olka smarować a potem biedak cały czerwony,na szczęście zawsze następnego dnia nie ma śladu po czerwonym nosku ☺️
ale wiecie co Olek mi się popsuł na dobre ze spaniem,budzi się w nocy co godzinę i ani pić ani jeść tylko płakać i przytulać się.już wieczorem zapodałam mu czopek viburcol i dupa nic nie pomogło. 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Olga moze to zniwu zabki bo moj tak sie wlasnie zachowywal jak zabkowal pierwszy raz.
My uzywamy NIVEA KREM OCHRONNY NA SLONCE jest dobry ale chyba troche drogi:/
a u nas stan podgoraczkowy chyba znowu zabki sie odzywaja budzi sie z placzem i co nie wsadzi do buzi to krzyczy jakby go bolalo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc Kochane! nie zapomniałam o Was... ciagle podróżuje, ciągle na walizkach... i dzis znowu do Łodzi. Ale chyba na dłużej, bo wyprowadzam sie z Szymonkiem na jakis czas od mojego M...

Szymon prawie raczkuje 🙂 najlepiej, że chce sie juz podnosić i stawać na nóżkach 🙂 sam siada z pozycji lezącej 🙂 i gada mamamamama 🙂

zdrówka dla Waszych pociech 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Beatko! Jakis chwilowy kryzys? Ja gdybym miala gdzie to ostatnimi czasy tez bym sie spakowala i wyjechala... na razie minelo jakos sie ogadalismy ale ciezko bylo...
Gratulacje dla Szymona spryciula malego! A jak on sie czuje?
Ja walcze z goraczka malego bidulek ise nameczy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Olga o Dax Cosmetix czytałam, że dobre, no ale jak kupowałam to ich akurat nawet nie widziałam. 🤨

Mi Witka wysmyczono na dwór parę razy bez mojej wiedzy (ale ze zgodą, bez obaw 😉), no i zapomniałam powiedzieć, by go wcześniej posmarowano... i mały buraczek miał dość spieczone poliki. 😞

Olga może to jak pisze Leniuszek ząbki? Mój jak mu się wyżynały to tę noc też się dość często budził jak na niego. 🤨

Leniuchu biedny Aleks! 😘

Beatko mam nadzieję, że to nic poważnego z tą przeprowadzką? Tak zabrzmiało... 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
też myślę że to ząbki,trzeba przeczekać.
beatko trzymaj się,a moje zdanie jest takie że czasami lepiej jest odejść niż na tworzyć coś na siłę.całe życie namawiałam moich rodziców na rozwód,niestety wolą się kłócić i męczyć ze sobą.
a wiecie co, moja siostra poprosiła mnie żebym była chrzestną u małego Hubcia.pewnie będzie z tym problem bo nie mam ślubu z moim m,ale to jedno,inną sprawą jest to że jestem zdziwiona bo przecież we wrześniu miałam z nią poważne spięcie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...