Skocz do zawartości

Mamy listopadowe jak sie czujecie | Forum o ciąży


Marzi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Zdrowka dla Olka ,trzymam kciuki by wszystko z czasem sie ulozylo
U nas nic nowego,taki plus ze maly stoi juz na nozkach jak sie go trzyma za raczki,ale sam jeszcze niestaje,ale po woli do przodu sam do tego dojdzie.
Po chrzcinach tak mi sie wydaje maly zrobil sie grzeczniejszy,choc czasami jest jeszcze nieznosny ale nie tak bardzo.
Czytalyscie moze forum mam pazdziernikowych,jedna z mam urodzila dziewczynke w 25 tyg ciazy,trzymam za nia kciuki bo dziewczyn jest bardzo dzielna,Malusia lezy w inkubatorku,miejmy nadzieje ze wszystko sie ulozy...Nie moge sobie nawet wyobrazic co czuje matka patrzac na swoje dziecko,takie malenkie....
Ja pamietam jak moj synek lezal na noworodkach bo mial zoltaczke i podlaczony byl pod aparature sprawdzajaca bo tetno mial nie takie jak potrzeba to wylalam moze lez,wspolczuje jej ale wierze ze bedzie dobrze!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia82

    1431

  • leniuch

    1490

  • Sathi

    1519

  • akigo

    1373

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Marzi napisał(a):
Czytalyscie moze forum mam pazdziernikowych,jedna z mam urodzila dziewczynke w 25 tyg ciazy,trzymam za nia kciuki bo dziewczyn jest bardzo dzielna,Malusia lezy w inkubatorku,miejmy nadzieje ze wszystko sie ulozy...Nie moge sobie nawet wyobrazic co czuje matka patrzac na swoje dziecko,takie malenkie....

I ta dziewczynka ciągle jest w inkubatorze? 😞 😞 Też nie potrafię sobie wyobrazić...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No tak to jest w szpitalu... moj Aleks tez tam zalapal bakterie i dostawal antybiotyk dozylnie, bidulek z waszego Olka
Hm pamietam jak mialam usg w 25 czy 27 tc i maly wazyl 500g tak sobie wtedy pomyslalm ze to jak pol paczki cukru... zdarzaja sie przypadki ze takim maluszkom-wczesniaczkom nic nie jest tzn ze nie maja zadnych wad rozwojowych oby i w tym przypadku tak bylo 🤨
U nas kolejny zabek 🙂 na dole a na gorze jak nie bylo tak nie ma
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Mamusie! Biedna Mama i Biedne maleństwo! Oby się wszystko dobrze skończyło!
Biedne dzieciaczki jak ja nie lubię szpitali!
Dzisiaj spotkałam sąsiadkę pediatrę powiedziała ze Marysia taka blada i powinnam z nią iść zbadać jej krew.UU jak się boję. Kazała mi też robić małej budyń z żółtkiem. Żółtko ma dużo żelaza.A maluchy teraz tego bardzo potrzebują.Znalazłam fajny przepis więc Wam też polecam 🙂 I uciekam!
http://www.edziecko.pl/jedzenie/2,79376,,,,124973385,P_KOBIETA_PRZEPISY.html
I się pochwalę mamy drugi ząbek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Akigo przepis fajny. 🙂 Kurde ale dawałam dwa razy żółtko już Witkowi... i za każdym razem mam wrażenie, że po nim wymiotował. 😞 Odczekam i jeszcze spróbuję... Wczoraj dostał twarożek ze słoiczka, na próbę, hm, póki co nie widzę żeby źle reagował.


WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA NASZYCH TATUŚKÓW W DNIU ICH ŚWIĘTA ! 🙂 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leniuchu z BoboVity też ciągle nic. Hm, ale tutaj szanse to w ogóle wydają mi się niestety małe... Zwłaszcza, że widzę, że wszędzie się od jakiegoś już czasu reklamuje ten konkurs. A i uzbierać i wysłać zakrętki to też żaden problem, więc zapewne wiele zgłoszeń mają... 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
rety oby to dzieciątko był zdrowe 😞 przykra sprawa.
my przed chrzcinami - 11 lipca 😁 w sobotę idziemy na wesele brata męża 😁 więc póki co trochę mamy wydatków. jeszcze dziewczyny na niedzielę dostały zaproszenie na urodziny.
regał super 🙂
fajny przepis na budyń, na pewno skorzystam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
o rany ale tu pustki.....
pojutrze obrona pracy licencjackiej! nareszcie!

u mnie sprawy mają się dobrze, wszystko sie pozytywnie ułożyło juz jakis czas temu....

mój misio stoi 🤪 przy kazdym meblu staje twardo na nogi ale tez zdarzają sie bolesne upadki. juz dwa razy porzadnie sie zapowietrzyłi ...włozylam go na chwile do lodówki, tylko to pomaga by znowu zaczął oddychac. 🤔 hehe

dzis do lekarza z badaniem moczu

no tyle co u nas a jak tam u Was? 🙃
wasze dzieciaki robia jakieś nowe rzeczy???
aha no i nadal brak zębów ale chyba sie zaczęło, jego zachowanie na to wskazuje- krzyczy i marudzi, strasznei sie męczy( i ja tez 😉) i tak pomyślaalm, ze jeszcze jeden nie wyrósł a tu ma być ich 20scia, o matko oby wyrastaly czwórkami 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nom straszne pustki... 🤨


Beatko mój też powoli zaczyna się trzymać i stać. 🙂 Choć trwa to póki coś go nie zainteresować- potem leci w stronę tego co ciekawe. 😁 Jeszcze się podciąga o szczebelki... Ale tu tylko próbuje. 😉


leniuch napisał(a):
a to cos dla popray chumoru 😁
http://www.youtube.com/watch?v=DbbPtxVdEOY

He, he, dobre. 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zaglądam do Was codziennie, ale jakoś nie mam czasu by coś naskrobać. Bardzo współczuję Oldze i KAsi chorób Chłopaów...nietety wie co to pobyt w szpitalu z dzidziuiem. Jaś nadal jest nosicielem salmonelli, więc nadal musze jeździć z jego kupami do sanepidu.
Iwonko fajny przepis na bydyń. Dziś Jaś go jadł i było mu mało.
Z nowości u nas to:
- Jaś ma 6 ząbków 4 u góry i 2 na dole.
- nie raczkuję, choć próbuję; ale nie ma "Troszkę" ciężką dupkę....
- sam siada, ale rzadko 🙂 chyba że widzi w zasięgu ręki coś godnego zainteresowania to usiądzie 🙂
- przestał sam trzymać butelkę, niestety zrobił się bardzo leniwy; ale ja zaczynam z nim walczyć; niech nie myśli że wszystko będzie miał podsunięte pod nos...
- chwilkę postoi, ale nie zadługo i ozywiście podpart o coś....
- przesuwa się na dupce....

Jeżeli chodzi o mnie to pracuję i pracuję; aż czasem mam dosyć. Przychodzę po nocce i zasypiam na siedząco...więc czekam aż Jaś postanowi się zdrzenąć i idę z nim spać...Nie mam już tyle energi co sprzed ciąży....

a oto aktualne/ dzisiejsze foto Jasia
[URL=http://img689.imageshack.us/i/p6253433.jpg/][IMG]http://img689.imageshack.us/img689/5247/p6253433.th.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
my ciągle w szpitalu. bakterie w moczu jeszcze są ale o połowę mniej. od wczoraj dostaje preparat na apetyt PERITOL no i je o wiele więcej nie poznaję mojego dziecka,reakcja natychmiastowa, wczoraj rano ważył 7070 a dziś wieczorem 7500.a trzy tym zrobił dziś 7 razy kupkę i to nie jakaś tam papka tylko prawie normalna kupka, oby wszystko już wróciło do normy. teraz zacznę szukać dla niego jedzenia które może jeść to znaczy mało alergizującego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...