Skocz do zawartości

Mamy listopadowe jak sie czujecie | Forum o ciąży


Marzi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hej
OTLESIA MIALAS RACJE TO NIE ZEBY TYLKO ZAPALENIE GARDLA,MAM DAWAC MU NUROFEN,ACIDOLAC I SYROP RUBITAL....A TU POJWIA SIE PROBLEM ZE DAWKI PISZA DOPIERO OD 3 ROKU A PRZECIEZ MOJA PYZA MA 9 MIES
A W NECIE NIC O TYM NIEPISZA CZY MOGE MU PODAWAC
GORACZKI JUZ NIE MA ALE NIERWUS Z NIEGO ZROBIL SIE STRASZNY,WYGINA SIE WYRYWA NAWET PIELUCHY NIE MOGE MU NALOYC,A JAK ZOBACZY BABCIE TO JUZ WOGULE PLACZ I NA RACZKI CHCE BO TAK GO BABCIA NAUCZYLA
POZATYM MALY WAZY 8800G MYSLALAM ZE WIECEJ ALE PANI DOKTOR POWIEDIALA ZE W SAM RAZ.OSTATNIO WOGULE MAM PROBLEM ZEBY MI COS ZJADL,BUIE ODKRECA I NIE CHCE ,WIEC POL MISKI LADUJE U PSA(TEN ZJE WSZYSTKO)
TO CHYBA NA TYLE CO CHCIALAM NAPISAC
BUZIAKI
MOJ Z NOWYCH RZECZY TO UMIE SIE JUZ TULIC,JAK MOWIE PRZYTUL SIE DO MAMUSI I DAWAC BUZI TO SZEROKO BUZIE OTWIERA ACH TE DZIECIAKI TYLKO SCISKAC I CALOWAC...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia82

    1431

  • leniuch

    1490

  • Sathi

    1519

  • akigo

    1373

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
NE MA NIKOGO...
MOJA PYZA JUZ NIE GORACZKUJE,ZA TO ZROBIL SIE Z NIEGO STRASZNY PLACZEK,MOZE TO PRZEZ TE ZEBY,WCZORAJ BYLISMY TROSZKE NA DWORKU,A DZIS JAK WIATR DALEJ BEDZIE WIAALLLLL TO NIE WYJDZIEMY PO PANI DOKTOR KAZALA ZEBY GO NIE PRZEWIALO
MUSZE ZROBIC BADANIE MOCZU BO JAK MALY ROBI SIKU TO TAK DZIWNIE SIE NAPINA,NIE WIEM MOZE TO NORMALNE BO MY PRZECIEZ JAK SIE WYPROZNIAMY TO TEZ SIE NAPINAMY ALE NA WSZELKI WYPADEK ZROBIE...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marzi napisał(a):

MUSZE ZROBIC BADANIE MOCZU BO JAK MALY ROBI SIKU TO TAK DZIWNIE SIE NAPINA,NIE WIEM MOZE TO NORMALNE BO MY PRZECIEZ JAK SIE WYPROZNIAMY TO TEZ SIE NAPINAMY ALE NA WSZELKI WYPADEK ZROBIE...


Moja Mia czasem jak robi siku na nocnik to tez sie napina a nawet steka 😜,ze az ciezko zgadnac co tam robi nr1 czy nr2 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marzi sprawdź to, może bakteria a może ma mocną stulejkę. my jesteśmy właśnie na etapie smarowania maścią i naciągania, już jest co raz bardziej widoczny ale za ct płacze bo chyba go to szczypie jak ta skórka się naciąga.
W PIĄTEK IDZIEMY DO SZPITALA NA BADANIE cystoureterografiI mikcyjnej. znowu biedak się wycierpi. no ale jak chcą sprawdzić czy przypadkiem bakteria nie narobiła jakiś szkód to lepiej niech to zrobią...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
o rany! Olga współczuje Wam 🤨 kurcze ciągle coś ehhh.... życze powrotu do zdrówka 😘

a my przedwczoraj byliśmy pierwszy raz na basenie 🤪 🙃 ale było S U PER!
Szymon pływał w specjalnym kółku, tak że nie był w nim pionowo ale poziomo- kółko dla takich maluszków, do nauki pływania! polecam Wam!
Szymon machał nóżkami, nie bał sie i ciagle sie śmiał 🙂 juz nie moge sie doczekać następnego razu!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
http://www.sklep-jezdziecki.eu/?100,kolko-do-nauki-plywania

http://www.swimtrainer.com/en/shop/en/swimtrainer-red

naprawde super, odrazu jest w pozycji do pływania, koło nie jest duże wiec to tez duzy + 🙂

Sandra własnie pisze do Ciebie wiadomosc na nk z pytaniami, wiec jak bedziesz miala troszke czasu to zerknij na poczte 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamusie co tam u Was?
Sandra ciekawe czy Mii sie w glowie nie zakreci 🙂
Olek juz sie zaczyna puszczac i sprawdzac czy utrzyma rownowega no i zazwyczaj jej nie utrzymuje wiec lapie sie mnie albo od razu siada na pupe 😉
a i teraz zachowuje sie jak pies wlkada sobie cos do buzi np gryzak, grzechotke i chodzi z tym tzn raczkuej po calym pokoju. I lub jeszcze pic prosto z butelki tzn polowa sie wylewa ale czesc trafia do buzi i wtedy jest wielka radosc
Czy slyszalyscie o ksiazce "W glebi konituum"? dostalam ostatnio ulotke promujaca ta ksiazke podobno wlasnie od niej wziela sie moda na noszenie dzieci w chustach.
Wczoraj tez byl program na TVP1 o trzech rodzinach ktoore w rozny sposob opiekowaly sie swoimi maluchami (noworodkami) nwg roznych stylow i wlasnie bylo tam w glegi kontinuum, lata 50te i jeszcze jakies ale nie pamietam (bo musialam wyjsc).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej!!! Po dłuższej przerwie napiszę coś więcej co u Nas. Ja ogólnie mam mało czasu na wszystko praca; remont, dom.... często się nie wysypiam po nockach; bo nie ma kiedy; dobrze że moja mama mi dużo pomaga. W pracy jeden wielki syf. Oddziałowej odpierdziela; podkłada nam "świnie"; byle nas udupić...Tyle o pracy...

Jasiu robi postępy; tak jak większość Waszych Maluszków siada samodzielnie; raczkuje (chociaż woli często się czołgać, bo u mnie jest w domu parkiet i się śliska jak chce iść za szybko); powoli wstaje ... Buszuje mi w szufladach itp. Właśnie jestem w trakcie remontu jego pokoju...jestem zachwycona 🙂(chyba popadnę w samozachwyt 🙂 ) Mebelki były robione na zamówienie; z mężem narysowaliśmy jak mają wyglądać; a facet nam je wykonał....Inspiracje znaleźliśmy w necie, tylko mebelki zostały "trochę przerobione"

Ja o wakacjach mogę pomarzyć, urlopu na razie nie dostanę, ale planuję go wziąć na urodzinki Jasia :P Wszystkim urlopującym Mamom życzę udanych wakacji 🙂 Całusy od Jasia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hello 🙂

Wszystkie dzieciaczki robią postępy,tylko u Nas stoi w miejscu 😞 Vanesska pcha się na nogi,ale raczkować nie chce,dzisiaj z ledwością pierwszy raz siadła sama,oprze się na łokieć i próbuje się podnosić,ale po chwili się poddaje,nerwus jeden 🥴 na pytkach jak stoi to tak tańcuje,obracać się chce,wszystko na raz 🥴

Beze mnie to żyć nie może,dalej do nikogo nie chce iść.Cały czas wisi na cycu,z podaniem czegokolwiek to porażka,tak to wszystko do buziochy wpycha a jak dostanie coś do jedzenia to wyrzuca.Jedynie co to buły takie bagietkowe lubi pomemlać 😁

Ząbki są jak były dwa,i nic dalej nie idzie 😁

Buziaki dla wszystkich mamusiek i dzidziolków 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jesteśmy po piątkowym badaniu. nie było zbyt miłe. wyniki i wypisx ze szpitala w poniedziałek. w poniedziałek również alergolog. napiszę coś więcej jak odbiorę papiery i po wizycie u lekarza. skubanej kest taki mały a taki dorosły....wie czego chce a raczej czego nie chce....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...