Skocz do zawartości

Mamy listopadowe jak sie czujecie | Forum o ciąży


Marzi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
akigo. olek przy dwujkach nie jadł i płakał a teraz chyba idą trójki bo jeś wcale nie chce wczoraj rano 200 a potem dopiero 80 na noc a dziś 40 mleka i 5 łyżeczek sinlaca masakra też nie chce pić i ryczy i krzyczy a śliny to tyle wytacza że szok..... a wcale te trójki nie są jakieś mocno napuchnięte
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia82

    1431

  • leniuch

    1490

  • Sathi

    1519

  • akigo

    1373

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
co do zebow my mamy jeden i pół 😜 smiejemy sie ze mamy w domu maly kasownik do biletów 😉

shati - chyba zaden mezczyzna nie lubi jak sie "zwraca" uwage dot. postepowania w jego rodzinie i wiekszosc foszy. sama nie wiem czemu tak jest, ze nie potrafia zauwazyc bledu i zawziecie beda ich bronic mino wszystko - wlasnie strzelajac focha hehe 😉 Przejdzie mu - tylko spokojnie mu wytlumacz, ze to nic zlego przeciez nakierowac kogos - kogokolwiek, bo to wam pozniej bedzie wygodniej wstaac o 9 a nie 8 lub wczesniej. A najlepiej wysuń prosbe bezposrednio do jego rodzicow tlumaczac to tym, ze on z glodu nie umrze bo sie wielce o jedzonko nie upomina, dopiero wstal i ma do "zbadania" cale otoczenie zabawkowe i nie tylko a w przyszlosci przynajmniej rodzice nie beda jak na szpilkach, ze jak sie tlyko obudzi bedzie wrzeszczal, ze chce butle...to zdrowe jesli dziecko daje spokojnie czas rodzicom na przygotowanie posilku, poza tym tlumacz to tym, ze raczej starasz sie pilnowac godzin podawania posilku, jezeli tak jest 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kukunari chyba właśnie tak zrobię... tzn. powiem od razu komu trzeba. 😉 W zasadzie powiedziałam najpierw M, bo jak się obudziłam to akurat odpowiednich osób nie było. Ale czasem chyba jednak warto go w ogóle "pominąć". 😉 O tym, że np. nie życzę sobie wyprowadzania małego na antybiotyku na dwór powiedziałam wprost (tak samo odmówiłam wycieczki z nim na dzisiaj do Bielska, ech), niestety ten raz postawiono mnie w przykrej sytuacji, że mały już był na dworze... Ech.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O rany... Witkowi wyszedł 6 ząb! 😁 Wczoraj chwile tak gryzł za ucho misia, że myślałam, że mu urwie... ale nic nie wyczułam, itd. ... A na wieczór już ząbek był. 🙂

Mój urwis z taty gitarą: 😉
[URL=http://img824.imageshack.us/i/witold.jpg/][IMG]http://img824.imageshack.us/img824/7568/witold.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
niezła fotka!!!!
a my odmiany zapalenie gardła. jak nie urok to ....... kolejny antybiotyk a olek biedak nic a nic nie je. mleka 0 przez cały dzień. 40 herby i z 50 deserku gruszkowego z sinlakiem i zupką z jagnięcinką i z 40 deserku kleiku ryżowego z owocami. byle do jutra 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
olga napisał(a):
a my odmiany zapalenie gardła. jak nie urok to ....... kolejny antybiotyk a olek biedak nic a nic nie je. mleka 0 przez cały dzień. 40 herby i z 50 deserku gruszkowego z sinlakiem i zupką z jagnięcinką i z 40 deserku kleiku ryżowego z owocami. byle do jutra 😞 😞 😞

😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Paulinko-gratulacje dla Wicia za kolejnego ząbka i oklask 🙂
a u nas jak nie było-tak nadal nie ma ani jednego ząbka.

Sandra- wooow super! staracie sie o kolejnego dzidziusia 🙂 Mia bedzie miała rodzeństwo 🙂

ja to ciągle sie waham- raz chce bardzo drugie dziecko a raz nie...


Mam pytanie: czy podajecie swoim pociechom surowe owoce?
czy trzeba gotowac ? czy wystarczy tylko zmiksowac? nie chce zaszkodzic a przyznam sie, ze narazie to je owoce tylko ze słoiczków. chce powoli sama gotować i podować jedzonko przyrządzone przeze mnie ale nie wiem co z owocami 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
WITAM
CO DO OWOCOW TO JA DAJE SUROWE,CHOC MOJA PYZA NIEZBYT LUBI JE JESC,OSTATNIO DALAM MU JABŁKO NIBY ZJADL ALE CZY ZE SMAKIEM TO NIE WIEM...

A CO DO PIERSI TO ZNOW KARMIE,HURRA JUZ MYSLALAM ZE MOJA PYZA NIEBEDZIE CHCIEC SSAC,ALE WSZYSTKO WROCILO DO NORMY...

JA ZMAGAM SIE DZIS Z BOLEM GLOWY I WYMIOTAMI,NIE WIEM CO SIE DZIEJE CIAZE WYKLUCZAM BO ODKAD MOJ M MIAL WYPADEK TO ZYJEMY W STOSUNKOWEJ ABSTYNENCJI...
WLASNIE MAM DO WAS PYTANKO,CZY WY TEZ MACIE STRASZNA OCHOTE NA BARASZKOWANIE ZE SWOIM M ,BO MNIE TO AZ ROZNOSI...WIADOMO PELNEGO STOSUNKU NIE MOZEMY MIEC ALE PIESZCZOTY I TE SPRAWY SA A MI JEST CIAGLE MALO MALO MALO... ☺️ ☺️
BYLAM NA CYTOLOGII ZA DWA TYGODNIE WYNIK,PYTAM SIE GINEKOLOGA O DRUGIE DZIECKO A ON DO MNIE ZE PO CESARCE TO MUSZE CZEKAC DO 2 LAT NO CHYBA OSZALAL,FAKT PRZEZ TO CO JA PRZESZLAM TO I MOZE PRAWDA,ALE JAK MAMY RODZILY PRZEZ CESARKE I NIEMIALY ZADNYCH KOMPLIKACJI TO WYDAJE MI SIE ZE MOZNA WCZESNIEJ...????
DOBRA ZMYKAM PYZA MOJA ZABAWIA SIE Z BABCIA,OJ GDYBY NIE ONA TO CHYBA NIEDALABYM RADY DZIS NIC ZROBIC...
BUZIAKI TRZYMAJCIE SIE CIEPLO W TEN CHLODNY DZIONEK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Beatko mój mały wcina surowce 😉, np. jabka, czy marchew. Ale to raczej jako przekąska.


Marzi cieszę się, że unormowało Ci się z karmieniem. 🙂
Hm... a może się strułaś czymś? 🤨
Co do tej ochoty, he, he, ja to jestem seksoholiczka więc się nie wypowiadam. 😉 ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzieki za odpowiedz 🙂

ja niestety musze wybrac sie do niejednego lekarza i na badania...ehhh nawet myśleć nie chce bo plakać mi sie chce 😞 😞 😞

ja nadal nie mam okresu a Wy?
ale wczoraj byłam u gin i jest wszystko ok, robił mi tez usg.

Marzenko- zauwazyłam u siebie zupelny brak checi na baraszkowanie 🤨... moj M zawsze jest zmęczony albo pracuje w domu po pracy albo nie ma ochoty, tylko mi tego nie powie 😞 nie wiem- w każdym badz razie chyba juz sie przyzwyczaiłam do tego stanu i moze dlatego mi sie nie chce. Kiedys to przezywałam bardziej i było mi z tym źle...teraz zobojętniałam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Olga, lekarz podejrzewa u mnie niefajną chorobę, która prowadzi do kalectwa i musze iść do konkretnego specjalisty i zrobić szczególowe badanie żeby to wykluczyć 🤨
mam nadzieje, ze wszystko bedzie dobrze ale mam dziwne objawy... chociaz jak pomyśleć to człowiek zawsze znajdzie jakies objawy, które pasuja do danej choroby, wiec staram sie byc dobrej mysli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Olga dzięki. Skoro lekarka zapewnia, że dziecko z głodu nie umrze, to powinna się mniej martwić... No i ta kuracja! A co potem? Kontrolna wizyta, próba powrotu do normalnej diety?


Beatko bądź dobrej myśli... Oby to jednak nie było nic poważnego! 😞
No i gratulacje zębusia dla Szymusia. 🙂


Dziewczyny mam pytanie. Witek jutro kończy antybiotyk (ostatni dzień). Gdy był zdrowy, jak kiedyś pisałam strasznie mało spał. Taki jego urok. Ale od czasu choroby śpi coraz więcej częściej... I im bliżej końca brania leków tym więcej i częściej śpi! Ledwo się budzi i widzę, że dalej śpiący! 😞 W dodatku śpi długo... Nie wiem czy tak ma być? Czy to normalne czy powinnam się niepokoić? 😞 Może być taki od ząbkowania? Albo od pogody (ale żeby aż tak?)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzieki dziewczyny 😘no staram sie nie myśleć negatywnie, zreszta nie wiem po co w ogóle to wam napisałam....narazie nic nie wiadomo wiec nie powinnam psuć dobrej brzuszkowej atmosfery 😉

Paulinko- ja tez bym na Twoim miejscu sie niepokoiła i chyba udała sie po porade do przychodni 🤔
ale powiem ci, ze mój SZ bardzo zywe dziecko, ktore malo spi akurat dzis wyjatkowo dużo chrapie, teraz tez spi...wiec moze to pogoda, sama bym sie zdrzemnęła
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej mamusie!
Beatko gratuluje zabka! doczekalas sie wrescie! i trzymam kciuki za wyniki badan!
Sathi siwetne zdjecie! po prostu rewelka! no i oczywisci gratki za zebula kolejnego!
Ktos pytal o surowe owoce ja czasem daje ale niestey mojego syna to przeczyszcza 4 kupy w ciagu dnia wiec na razie odpuscilam.
Olga takie zycie ze zawsze cos musie sie przyczepic.
Ja bylam na praktykach w Domu opieki spolecznej (ludzie strasi) jeszcze na dwa dni bede musiala isc i tak na raty chodze bo nie mam z kim Olka zostawic. Duzo cierpliwosci tam potrzeba np przy karmieniu czy rozmowie ale to dla mnie kolejne doswiadczenie z ktorego jestem zadowoona bo musze przelamac pewne wewnetrzne blokady.
wyszlam na spacer z kobietami na wozkach inwalidzkich i od tego pchania znowu ta moja rwa sie zasrana odezwala tak mnie bolal ze sie wczoraj z bezsilnosci poplakalam. najgorsze ze nie moglam znalezc sobie odpowiedniej pozycjil... ech... wkoncu sie nacpalam tymi lekami wzielam podwojne dawki i troche mnie oszolomilo na szczescie siostra przysla do mnie na noc to sie synem zaopiekowala.
Marzi co do zajscia w ciaze po cesarce to mi tez tak powiedziano zeby 2 lata odczekac abi sie wszystko dobrze zagoilo i zregenerowalo w srodku. Ja to jeszcze musze schudnac troche pocwiczyc zeby kregoslup wzmocnic. A co do sexu to jest normalnie czyli takjak przed ciaza czaem mam ochote a czaem nie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...