Skocz do zawartości

Mamy listopadowe jak sie czujecie | Forum o ciąży


Marzi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia82

    1431

  • leniuch

    1490

  • Sathi

    1519

  • akigo

    1373

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
a to zbój jeden. 2 godziny w nocy to gorsze niż marudzenie w dzień.
olek od wtorku ma antybiotyk a ja jakieś dziadostwo bez recepty łykam po czym mnie wysypało na dłoniach,same kłujące krosty i teraz nie dośćże boli mnie gardło to jeszcze dłonie.

a wiecie jak fajnie olek reaguje na kaczki- jak jesteśmy w parku i je widzi to cały podskakuje i mówi kkkaaa,kkkkkaaaa. a na piłkę mówi piiiiii. kurccze jak to cieszy 🙂 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No wreszcie można pisać posty z telefonu super U nas po staremu,mały zrobił się ostatnio taki pocieszny ze aż miło,choć czasami daje się we znaki ale chyba jak każde dziecko.
Mam do was pytanko czy jak wasze dzidzie się zdenerwuja to tez robią taki mostek i wyginaja się do tylu??mój tak ma i strasznie mnie to denerwuje bo kiedyś tak nierobil Wczoraj byłam w Tesco kupiłam malemu na zimę 3 pajace po 20 zł i 2pary butkow jestem mega z nich zadowolona bo tanie i super w nich wyglada.Brakuje mi tylko na zimę kurtki i butów ,macie może namiary na tanie kombinezony itp??milej nocki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marzi ja Ci moge tylko polecic Coccodrillo w Factory w Ursusie w tamtym roku tak gdzies w wakacje kupilam Aleksowi swietny kombinezon za jedyne 39zl wiec teraz tez sie wybiore moze beda znowu jakies promocje.
Co do mostku to robil kiedys a teraz juz nie. I lobuz jeden dzis sobie przypomnial ze moze z zebow strzelac matko jakie to jest okropne!!! 🤢 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mój robił i robi mostek! wkurza mnie to bo ledwo co go utrzymuje!taki jest silny!!!!!

wczoraj miałam rezonans magnetyczny mózgu ale jeszcze nie znam wyników...

przez podany kontrast nie moge karmic 5 dni szymonka 😞 szkoda bo on tak sie wkurza, i je mi cycki przez bluzke 😞 bidulek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale długo nie zaglądałam 🙂 ale już nadrabiam :] Sandro nie martw się Mia poniważ ona może ogólnie później zaczączabawę mową ponieważ jesteście chyba dwu języczni ?? słyszy jedne i drugie zwroty i dlatego najpierw musi dobrze poznać by zaczć sobie gadać 🙂
Asiu jaki świetny ten chodzik 🙂 kurcze mi szkoda pieniedzy na taką chwilowa zabawkę bo teraz przy tym remoncie ciągle coś brakuje 😞
nie pamietam ktora mamusia wczesnie zdecydowala sie nadrugiego potomka ale powiem ci Sandro że ja mam miedzy dziewczynami 2 lata różnicy 🙂 uważam że jakbyś chciała to teraz jest dobry moment 🙂 tym bardziej że chcesz 🙂
kurcze mój Kuba to też taki mami cycek :]
paula świetne zdjęcie 😁

beatko 😞 trzymam kciuki że to jednak nie żadna paskudna choroba 😞 tylko splot jakś nieprzyjemnych objawów 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Antybiotyk skończyliśmy wczoraj. Witek wciąż całkiem często śpi jak na niego. 🤨 Zobaczymy dziś i jutro. W dodatku od trzech dni ma lekką wysypkę na plecach, brzuszku, szyi i po bokach policzków... ale czytałam ulotki i to może być efekt leków, które dostaje. Odczekam i zobaczymy.


Olga gratulacje dla Olka ukończenia kolejnego miesiąca! No i zdrówka!... 😘


Marzi mój jak leży i się zdenerwuje, albo jak jest na rękach to też czasem się tak wygina. Hm, myślę, że to po prostu taki przejaw jego złości. W końcu dzieci nie kontrolują się i jak są złe to złość rzuca całym ich małym ciałkiem. 😉 Na szczęście to się zdarza bardzo rzadko, bo mimo wszystko nie lubię tego widoku. 🤨


Beatko to od tego rezonansu by tak zmieniło mleko kolor, czy jak?? 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sathi a czy ta wysypka to nie jest objaw alergiczny na skladnik leku? Jak tak to warto na przyszlosc wiedziec co to za skladnik.
Mamusie bylam dzis w censtrum handlowym i zauwazylam stanowisko gdzie sprzedawano artykuly dla niemowlat a w szegolnosci szczoteczke do zebo dla dzieci powyzej 6 miesiaca zycia. I kupilam. Wyglada jak zwykla szczoteczka tylko taka mniejsza jest. To jakas nowa firma wchodzi na rynek przejzykjcie sobie stronke:
www.mambaby.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leniuchu szczerze to sama nie wiem. Przy najbliższej okazji jak będę u pediatry, która przepisała ten lek to wspomnę o tym. Zobaczymy co powie. Z pokarmu raczej nic nie powinno go uczulić, bo nic też takiego nie jadł... No chyba, że pierwszy raz by tak na coś zareagował?

Co do tej firmy, to zerknęłam na stronkę i całkiem interesująco to wygląda. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam U nas nocka ok tylko pobudka była o 4 i niespalismy do 6 myślałam ze żadne na stojąco co go odkladalam to on wstawal i tak wkolko,a to cycus ,picie noszenie na rękach powiem wam czasami ze mi nerwy puszczają...Zanim Szymonek się nieurodzil obiecalam sobie ze nie dam płakać mojemu dziecku ,ale przez moja mamę tznSzymonka babcie tak mi się dziecko buntuje ze hej,nauczyła go mama ze jak choć lekko zasteka to odrazu go bierze na ręce,ja mu tłumaczę ze nic się niestalo i jest ok Dlatego teraz niemoge nawet sama bez nie wyjść na dwór bo on non stop chce na ręce ,płacze,wyslizguje mi się z wozka a wiadomo jedna ręka nie dam rady nic zrobić.Za każdym razem jej tłumaczę a ona swoje i czasami mam ochotę wyjść i trzasnac drzwiami.To samo jest jak Szymon chodzi przy łóżku ja go obserwuje a babcia musi stać za nim i trzymać go ręka bo się przewróci aj nie wiem już sama co robić.Mój M tez to zauważył i doszliśmy do wniosku ze z wiekiem może bycjeszcze gorzej bo Szymonek będzie się buntowal,ja powiem nie a babcia tak to ja jestem ta zła a ona dobra i czasami jestem zła na siebie ze niedaje sobie z tym rady...Ach musiałam się wam wygadac...Mały śpi,byliśmy dziś na spacerku w samo południe i tak mnie słońce zjaralo ze aż boli...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marzi no i dlatego wlasnie mowi sie ze dziadkowie sa od rozpieszczania.... ale bez przesady bo macie racje ze bedzie gorzej. U nas to ja popelnilam blad na poczatku bo syna ciagle nosilam ale teraz to ograniczam.
A co do nocek to maly budzi sie kilka razy i musze go usypiac na nowo nie wiem co sie dzieje to juz 3 dzien i tak sadze ze to chyba zeby mu ida bo nic innego nie przzychodzi mi do glowy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marzi może przetłumacz mamie to tak, że w ten sposób robi krzywdę przede wszystkim Szymkowi. Nie jest dobrze kiedy dziecko dorasta zdezorientowane dostając sprzeczne komunikaty (wczoraj wyjaśniałam tą kwestię dziadkowi Witka - że ma być konsekwentnie, jak mama nie daje pilotów, komórek, kluczyków od auta, to reszta też; bo co z tego, że dziadek da, jak potem mały będzie ze mną i moim M a my nie damy - będzie tylko niepotrzebny płacz, żal u dziecka). Dziadkowie są od rozpieszczania, okej, ale trzeba chyba odróżnić rozpieszczenie od rozpuszczenia. 🤨 Hm, może być to też mało grzeczne, ale możesz też zwrócić mamie uwagę, że miała już swój czas na wychowywanie dzieci i niech teraz pozwoli na to Tobie...


iskra_ania1984 he, he zdarza się. 😉 Pozdrówka również. 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pusto pusto my dzis bylismy na plywalni pierwszy raz
nie wiedzialam jak Aleks zareaguje ale bylam dobrej mysli bo kapac sie (w wannie) lubi
kupilismy to kolo do nauki plywania o ktorym pisala Beatka
zabawa byla super ze stracilismy rachube czasu i po wyjsciu musielismy doplacac tak nam szybko czas zlecial 🙃 🙃 🙃

[URL=http://img840.imageshack.us/i/obraz070y.jpg/][IMG]http://img840.imageshack.us/img840/585/obraz070y.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Super Olek wyglądał My to na basen wybierzemy się jak M wyzdrowieje bo i tak czeka go rechabilitacja Ja jestem troszkę zdolowana bo u mojego M w pracy wykryli salmonelle i nikt nie wie co gdzie i jak wiec martwie się trochę co to będzie jak M będzie musiał do pracy wrócić...Ale bądźmy dobrej myśli Ten rok to wogule był i jest do .... Wszystko nie tak jak bym chciała smierć ojca,wypadek M ach...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia a gdzie kupilas te kółko?Ja to bym się bała ze powietrze z niego ujdzie...Wiecie co czy mamy listopadowe to nie maja czasu żeby tu napisać,bo pamietam kiedyś miałam zawsze tyle stron do nadrobienia a teraz nikogo dosłownie Tak jak patrzę na forum brzuszek to kwietniowe mamy czy styczniowe a nawet grudniowki piszą do siebie na potege a u nas marnie Fakt ja tez długo niepisalam ale teraz nadrabiam i proszę was dziewczyny PISZCIE bo przynajmniej z wami można pogadać o dziecięcych problemach itp Ciekawa jestem jak tam Beatka i Sandra ..A teraz mi się przypomnialo niepamietam jak ta dziewczyna miała na imię nasza pierwsza listopadowa mama co urodziła dość wcześnie pamiętacie ciekawi mnie co u całej reszty słychać.Oj ale się rozpisalam Mam nadzieje jak jutro zajrze to pare wpisów wiecej będzie papa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marzi my bylismy wlasnie w basenie rehabilitacyjnym bo tam specjalnie dla maluchow jest jeden z cieplejsza woda. A na terenie osrodka byl sklepik i tak z ciekawosci zajrzalam i spytalam o to kolko. Najpierw weszlismy do wpdy bez kola zeby sie Olek przzwyczail ale w kole jednak bezpieczniej bo jak byl na rekach to sie wiercil wyrywal z radosci oczywiscie.
A co do chwilowego przestoju to dzisiaj byla ladna pogoda wiec wszstkie kobitki gdzies wybyly z dzieciaczkami. A u nas to jest tak bna forum ze jednego dnia nikt nie pisze a nastepnego jest juz 5 stron do nadrobienia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leniuchu super fota! 🙂


Marzi dobrze by było gdyby M się dowiedział coś więcej o tej samonelli. 🥴
Co do tej dziewczyny to przypadkiem nie chodzi Ci o Justyne? 🤔


My z M wczoraj mieliśmy cały dzień bez małego. 😜 Głównie dlatego, że byliśmy szukać ciuchów i butów dla mojego M na ślub jego kumpla. 😁 Ale przy okazji obiadek we dwoje i kino. 🙂 Obejrzeliśmy "Incepcję" - gorąco polecam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...