Skocz do zawartości

Mamy listopadowe jak sie czujecie | Forum o ciąży


Marzi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Ja już część mam wypranych i wyprasowanych i poukładanych ciuszków...w szafie nie powinny Ci się zakurzyć, a zawsze możesz jeszcze raz wyprasować....
Ja jutro muszę iść kupić jakiś stanik, bo mam jeden i to ciasny, a w resztę się nie zapinam....dziś ukradłam mojej mamusi stanik... 🙂 denerwują mnie moje piersi, ja lubiłam swoje małe 🙂, a teraz są coraz większe...masakra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia82

    1431

  • leniuch

    1490

  • Sathi

    1519

  • akigo

    1373

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
a pralyscie w jakis specjalnych proszkach? Typu Jelp, lovella? Czytalam gdzies ze Persil sensitive tez moze byc...
A co do stanikow to masakra tez mam tylko jeden bo jeden znalazlam w sklepie w moim rozmiarze albo chodliwy jakis albo nie wiem. Zastanawiam sie kiedy kupowac te biustonosze do karmienia podobno sa calkiem wygodne ale jak kupie teraz a piersi mi jescze urosna to co z nim zrobie? A boje sie zeby nie kupic go za pozno albo ze o nim zapomne 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja wam powiem że nie kupowałam nigdy tych staników do karmienia bo szkoda mi było kasy na nie ale fakt wkurzało mnie to i pomyślę o nich tym razem. a teraz to ja już ponad miesiąc temu albo i więcej wymieniłam wszystkie biustonosze !! bo rozmiar mi się diametralnie powiększył !! ale ja się cieszę :P jak urodzimy napewno będą jeszcze większe bo napełnione pokarmem więc chyba słusznie jest poczekać.

sathi zazdroszczę ci tych targów :/ .. szkoda że do wrocka mam dosyć daleko :/
a co do mojego szwagra nie raz się tak głupio zachował - niestety.

a ja dzisiaj pierwszy raz zostawiłam starszą córę u siostry i mamy 🤪 nie wiem jak ja pzreśpie tą noc :P ale trzeba wreszcie przeciąć pępowinę bo zacznie się za trochę kolonie, nocowanie u koleżanek itp. nie mogę jej trzymać w domu jak ma ochotę np gdzieś nocować. ale jakoś mi pusto w domu i dziwnie choć jeszcze młodsza została 🙂

ja uwielbiam kupować ubrania dzieciom 🙂 nie ma lepszej frajdy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a co do prania to ja kupwoałam wiele ubranek (ale nie typy śpioszki i bidy bardziej dzinsy, bluzy) w ciucholandach to prałam już normalnie w swoim proszku a potem będę prała w dziecięcym. pamiętam moja Zuza miała uczulenie i nawet jak lerzała na mojej pościeli która prałam normalnie wychodziły jej chrostki :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam 🙂

Sathi
super te targi! jak namowie mojego M to tez pojedziemy 🙂

Ja narazie nie prałam ubrań, ale proszki i płyn do płukania dla dzieci juz kupiłam. W sumie mało mam tych ciuszków, wiecej mam w wiekszych rozmiarach, musze coś maleńkiego kupić.

HAniu mi Was wszystkich bardzo brakowało!!! a nie było mnie długo na forum bo cały tydzien spedziłam w Łodzi( zaczynajac od pogrzebu, kończac na kupowaniu materiałów do remontu) a w Łodzi nie mam neta.
to był strasznie meczacy tydzien! ale najgorsze niestety przede mna- nie wiem jak zniose te remonty!

wiecie co od jakiegoś czasu codziennie smarkam krwią, wiem ze to nic niepokojacego ale czytajac kiedys rożne czasopisma i wymienione dolegliwości, myslalam ze to troche wyolbrzymione jest hehe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Beatko wreszcie jestes z nami i mam nadzieję że teraz już będziesz z nami codziennie 🙂 a remont zrobicie w mig ani sie obejrzysz:P choc ja tez robie remoont i wygrzebać sie nie mogę:P ale już zamówiłam kuchnie więc powoli do końca zmierzamy 🙂

Co do ciuszków to ja skorzystałam z ładnej pogody i już wsyztsko wyprałam i pieluszki tetrowe i ciuszki ale w zwykłym proszku, połowe już wyprasowałam i schowałąm do szafki, przykryłam je ręcznikami żeby się nei zakurzyły, mam nadzieję że moje dziecko nie będzie miało uczulenia na zwykły proszek bo w przeciwnym razie bede musiałą wszytsko ejscze raz prac w proszku z przezanczeniem dla dzieci...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Otlesia też wolałam moje piersi jak były mniejsze... choć na początku cieszyłam się, że przestałam być taka deskowata. Jednak już się pomału nie cieszę. 😉

Beatasz nie martw się, ja też ciągle smarkam krwią, już sama nie wiem czy ciąża czy uczelnie czy to i to.... 😉

A teraz mój M na kolację szykuje mi hamburgera... ha, ha, może i troszkę ciężko na żołądek i jeszcze pewnie da małemu zajęcie na całą noc (znów nie pośpię!) ale co tam - skoro z takim zacięciem go tam "pichci". :P (Tak kukam na niego i aż miło popatrzeć... 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HAniu to miłe co napisałaś 😘
a z remontem to mam nadzieje, ze wyrobimy sie do narodzin dziecka... musimy wszystko zrobic w domu, nie mamy mebli, zaczynamy od zrywania kafli i kładzenia nowych, podłogi, sufity.... plakac mi sie chce... ciesze sie bardzo ale z drugiej strony wyobrazam sobie ten hałas i siebie w stercie kurzu i bałaganu, ktorego nienawidze 🤨
mialo sie zaczac pod koniec lipca ale tak to sie przedłuzyło wszystko, a mój M nie umie wbić gwoździa wiec sam nic nie zacznie robic...

chyba zaczne prać ubranka teraz, moze nie mam ich za duzo, ale pieluchy i kocyki wiec sie uzbiera
ostatnio kupilam przewijak i pieluchy flanelowe, oraz kilka ubranek w super promocji w KappAhl- była obniżka, a od tej ceny jeszcze 50% taniej wiec wychodziły sumy jak w lumpeksie 🤪 kocham takie promocje 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam w ten piękny słoneczny dzionek 🙂 Byłam w piątek na USG 3 D i dzidzia cała i zdrowa :laugh: Nawet udało mi się nie poznać płci chociaż cały czas była na pierwszym planie 🤪 , mam nadzieje, że jeszcze te 3/4 miesiące wytrzymamy 🙂
Dzidzia waży 650 gram a termin porodu przesunął mi się NIESTETY na 27 listopada 😞 , muszę zrobić wszystko, żeby nie urodzić w grudniu bo wydaje mi się że dziecko potem jest takie pokrzywdzone, ale zobaczymy.....

Co do pościeli to osobiście też kupiłam w ikei: pościel 29zł a poduszka 9,90. Polecam 😉 [img size=336]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/STACHOWIAK_5.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
DZień dobry 🙂 Marzenko dzidziuś prześliczny, na zdjęciu widac jego buzię 🙂 jest słodziutki szkoda że ja nie będę miałą USG 3D ale niestety teraz nas na to nie stać 😞

Wiecie co mówiłam wam jaki mam śmieszny brzuch, zrobiłąm dzis zdjęcie i zaraz wam wkleje-troszke śmieszny widok :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Maiha .....miałam dokładnie to samo wczoraj w nocy, aż się wystraszyłam, ale potem wszystko wróciło do normy.... ciekawe co te nasze małe tam robią :P

a to girka przy czole 🙂)
[img size=274]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/STACHOWIAK_1.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marzenko ja mam cały czas taki brzuch:P heh już się przyzwyczaiłam 🙂 dzidziusia mam w prawej macicy dlatego ten brzuch tak wygląda-ale mi to nie przeszkadza byle tylko miał tam dzidizuś tyle miejsca ile potrzebuje, mam nadzieje ze lewa macica ustąpi miejsca praeej żeby ta sie prawidłowo rozciągała 🙂 ale za 2 tygodnie mam wizyte u lekazra i powiem mu ze tak jest moze-moze zrobi mi dodoatkowe usg albo badania zeby sprawdzic czy wszytsko dobrze sie tam w srodku rozciąga 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marzenko ja mam cały czas taki brzuch:P heh już się przyzwyczaiłam 🙂 dzidziusia mam w prawej macicy dlatego ten brzuch tak wygląda-ale mi to nie przeszkadza byle tylko miał tam dzidizuś tyle miejsca ile potrzebuje, mam nadzieje ze lewa macica ustąpi miejsca praeej żeby ta sie prawidłowo rozciągała 🙂 ale za 2 tygodnie mam wizyte u lekazra i powiem mu ze tak jest moze-moze zrobi mi dodoatkowe usg albo badania zeby sprawdzic czy wszytsko dobrze sie tam w srodku rozciąga 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Na pewno wszystko będzie dobrze.... macica jest do tego przystosowana - jest bardzo rozciągliwa 🙂 Ale musisz fajnie wyglądać 😉 [img size=128]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/STACHOWIAK_4.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marzenko oja starsza córa urodziła się 15 grudnia 🙂 i nie jest niczym pokrzywdzone 🙂 ... chodzi normalnie do przedszkola rocznik 2003 (czyli jej) do szkoły normalnie pójdzie z tym rocznikiem .... nie wiem czemu tak uważasz. co za różnica jaki miesiąc ??

haniu fajnie to wygląda. mój synuś też się czasem tak fajnie ułoży że mam jedną stronę większą, ale wiem że u ciebie to przez tą drugą macicę. na pewno wszystko będzie dobrze i będzie ci się prawidłowo rozszerzać. mnie też nie bardzo stać na te 3d, 4d chociaż fajnie to wygląda, no ale cóż .. za niedługo zobaczymy je na żywo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
KAsiu jak też sobie mówię że za 3 miesiące zobacze swoje maleństwo na żywo 🙂 gdybym znalazła gdzieś na ulicy 200zł to bym się na takie USG od razu zapisała:P ale to małoprawdopodobne-czasem nawet kupie zdrapke 😁 ale za neidługo zobaczymy się z Nadią więc jakoś wytrzymam 🙂

Ja podejrzewam gdzie moje aleństwo am nóżi i gdzie rączki i główkę-jedynie co mnie martwi to czy dzidzia się sama obróci ;/ale tego się dowiem za jakiś czas dopiero
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mi akurat z 3D się tak udało, że miałam w lipcu urodziny i dostałam od rodziny po 30-50zł i tak sobie uzbierałam. Ale dzidzi na żywo i tak żadne usg nie pobije 😆 więc i tak jeszcze tylko 3 miesiące i..... dzidzia przy cycuchu 😉

beatasz Dziękuję 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...