Skocz do zawartości

Mamy listopadowe jak sie czujecie | Forum o ciąży


Marzi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia82

    1431

  • leniuch

    1490

  • Sathi

    1519

  • akigo

    1373

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

http://parenting.pl/9-miesiecy-ciaza/5914-pamietnik-dzidziusia-z-wnetrza-brzusia.html
Brzuchatki na poprawę nastroju wieczorem 🙂

Jak będziecie już na porodówce to przypomnijcie sobie te ostatnie linijki to na bank uśmierzą ból 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sandra ja widziałam że są takie materacyki do wózków. ja zawsze miałam takie wózki z budą wyciąganą więc one były miękkie, a jak potem były już małe to dawałam kocyk na spód ... teraz też raczej będę mieć podobny wózek więc ja nie będę mieć żadnego ale wiem że są.

paula nie przepraszaj za wylewność zawsze możesz się wygadać 🙂

a moja starsza córa wybiła prawie zęba. nie wiem co ona za purłet na panelach zrobiła - wiem tylko że szły krok za mną ze swojego pokoju i miały szalik, Maja szarpneła jeden koniec i jakimś cudem Zuza walneła o podłogę twarzą. krew się dość długo lała spod tego zęba i trochę się obruszał. w sumie to jedynka i jeszcze jej nie wypadła może i tak zaraz by był na nią czas - w przedszkolu jej rówieśnicy mają już za sobą wypadanie zębów a zuza jeszcze nie. ale się popłakała, warga napuchnięta, krew się leje ... i stwierdzenie że ona jeszcze chce mieć tego zęba bo on jeszcze miał nie wypaść .... po 10 minutach jednak stwierdziła że to może jednakk fajnie bo dobra wróżka jej prezent przyniesie za tego zęba ...

też myślę o iwonce, kiedy zajrzy - pewnie po 5 dniach wyjdzie do domku i wtedy pochwali się swoją marysia.

oki zmykam do zuzi bo woła żeby ją przytulać bo ją boli ten ząb. - bidula.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej laseczki 😉 własnie wrocilam od lekarza.U nas wszystko ok badania tez dobre mały wazy prawie 3 kg 🤔 dostałam od znajomych pielegniarek 3 reklamowki ulotek probek i płyt cd 😉 były tam rozne kremy plyny pampersiki husteczki naklejki probki itp fajna rzecz i gazetki hehe ktore czytałam bedąc w poczekalni 3h ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
http://www.allegro.pl/item790595644_materacyk_do_wozka_dzieciecego.html

jeszcze jest tu podobny do pościeli z łóżeczka twojego 🙂 ... albo są takie śpiworki :

http://www.allegro.pl/item790495592_spiwor_spiworek_do_fotelika_i_wozka_5_kolorow.html

coś można znaleźć. ja tylko odradzam poduszki !! jak są te pościele do wózków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mój mąż zajmuje komputer i tylko na chwilkę udało mi się tu do Was dostać

Ale fajna atmosfera-święta, święta to troszkę mi sie kojarza że sprzatniem bo zawsze trzeba było okna wymyć wyszorowac meble i szkła w nich itd. heh ale w tym roku sobie to daruje :P a najbardziej gwiazdka kojaży mi się z zapachem pomarańczy i goździków ach cudby zapch i w sklepach taka fajna atmosfera i takie świąteczne piosenki:P super

ach a ja już odliczam dni do zobaczenia z moją Nadunią zostało 13:P 🤪

za niedługo nam Iwonka wklei zdjecie Marysi już się nie moge doczekać 🙂 a dziewczyny to już nie długo teraz jest ciężo bo tu boli tam strzyka tam jescze uciska, w przyszłym tygodniu obstawiam że conajmniej 2 albo 3 dziewczyny tez dołączom do grona już szczęśliwych mamusiek i juz urodzą 🙂 zobaczymy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Paulisia podejrzewam że jak ich usłyszę przez telefon czy przez skype to po mnie 😞 będę wyć jak bóbr 😞

Co do n-k to zależy od osób,ja akurat dostałam też kilka zaproszeń od osób które znam oczywiście,ale które bardziej się interesują właśnie tym jak wyglądam itp.Także są ludzie i ludziska.

Sandro ja mam śpiwór do gondoli 🙂

Też jestem ciekawa co tam u dziewczyn,ale niech sobie odpoczną 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja to swieta od zawsze kocham bo zawsze chcialam miec normalna rodzine tak wiec teraz moge spelniac powoli swoje marzenie 🙂 w coraz wiekszym gronie:P
A co do NK to fakt ze sporo bylo takich ludzi ktorzy mnie raz w zyciu widzieli wiec na takie zaproszenia nie odpowiedalam i tyle.
fakt faktem ze jak juz pierwsza poszla to zaraz resza nas ruszy 😲 🙃 z jedenj strony ogarnia mnie strach a z drugiej nie moge sie doczekac 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wiecie tak sobie pomyslalam, ze nasz watek to powinien sie nazywac jesienne mamusie a nie tlyko listopadowe 🙂 bo juz mamy jedna z wrzesnia i dwie z pazdziernika 😁 a do konca pazdzirnika jeszcze troszke zostalo 🙂 czy ktoras sie jeszcze zalapie na ten miesiac:P

wrozka nie chce "krakac" ale w kuli niewyraznie ale jednak pokazuje sie leniuszek jako next :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj niewazne ktora nastepna i tak na kazda przyjdzie pora!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zastanawiam sie nad tym spiworkiem ,pasuje i do wozka i do nosidelaka ,musze swojego sie spytac....

W czwartek chyba pojade dokupic pare rzeczy dla synka,czapeczke grubsza,spirytus bo nie mam ,kupilam tylko Leko waciki nasaczone spirytusem ....i moze cos jeszcze ciekawego znajde...

Spijcie smacznie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sandra jesli Twoje przeczucie sie sprawdzi to chyba powinnas zagrac w Totka! 🤪
Wlasnie staralam sie przyjac na lozku pozycje do rodzenia i powiem Wam ze strasznie ciezko sie tak rozlozyc lepiej by bylo gdybym bylabardziej rozciagnieta. Chyba sobie troche pocwicze moze to cos da... przynajmniej moze dluzej w takie pozycji wytrzymam 🤔
Kiedy pisalysmy zeby wklejac diete dla karmiacych piersia. Juz niedlugo chyba trzeba bedzie czegos szukac. 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ilonab he, he, dzięki, zabawny tekst. 😉

Kasiu bidna Zuza. 😞 Szkoda dziewczynki, ale całe szczęście, że to mleczny ząbek a nie stały! 🤨

Hm, hm... co do diety dla mamy karmiącej... 🤔 Kurde, właśnie jak znajdę chwilę to się chyba zacznę zaczytywać w ten temat. Zawsze mi się zdawał taki odległy... Ale już nie... :P

Ach, dzisiaj byłam w kinie na filmie "Odlot" - gorąco polecam! :P Choć może ma kilka smutniejszych wątków, to jednak całkiem zabawna i sympatyczna pozycja. 🙂 Heh i to już będzie chyba mój ostatni wypad do kina przed porodem. 🤔 Ale przynajmniej zadowolona jestem. 🙂 A w ogóle przed filmem jeszcze leciał taki krótszy filmik i był o... o bocianie, który roznosił dzieci i chmurce, która je tworzyła, he, he, he. 😁 Super animacja. Sala płakała ze śmiechu. :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień dobry mamy!
a co Wy jeszcze śpicie?? leniuszki hehehe

ciekawa jestem co u Iwonki i Marysi, jak sie czują i jak wygląda MArysia 🙂

a ja dzisiaj mam ... OSTATNIĄ WIZYTE U LEKARZA! pierwszy raz troszke sie stresuje, bo nie wiem dokładnie o co mam sie go zapytać, w sumie o szpitalu i porodzie jeszcze nic nie rozmwialiśmy.
i troche obawiam sie wyników badań moczu, bo mam przez cała ciąże złe:/ a ostatnio nawet beznadziejne... no ale cóż

Marzi
jak sie czuje kocica ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nie śpimy,nie śpimy!!!! na noc miałam gościa,wreszcie jakiś obcy facet w domu,ma dopiero 5 lat ale i tak było miło!!!(chrześniak)
filmik rewelacyjny,od rana nieźle się uśmiałam.
beatko na pewno o połowę zapomnisz się zapytać,bynajmniej ja tak mam ,zawsze przypomina mi się jak już jestem w aucie że jeszcze tego i tego nie zapytałam...taki standard albo skleroza.
dziś w nocy męczyły mnie jakieś bóle w brzucholu,i cosik mnie mdli.pierwsza ciąża to człowiek taki nieświadomy co się w tym organizmie dzieje...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...