Skocz do zawartości

Mamy listopadowe jak sie czujecie | Forum o ciąży


Marzi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia82

    1431

  • leniuch

    1490

  • Sathi

    1519

  • akigo

    1373

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dzień dobry. 🙂

Madeline jest już trochę po terminie... 🤨 Więc pewnie ją zatrzymali do czasu rozwiązania. A przynajmniej tak mi się zdaje. 🤔

Olgo nikt nie wie... 🥴

Dziś mam troszkę załatwiana spraw. Ciekawe czy mi mały na to pozwoli? 🤔 Wczoraj mi tak nieprzyjemnie ciążył, że ledwo chodziłam (ale nie poddawałam się, ha 😉). Za to na wieczór jak zaczął we mnie tańcować... Znów myślałam, że wyskoczy pępkiem! 🤪
Ach... ostatnie chwile czucia rozfiglowanego Tarzanka w środku... 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam 🙂. ech a dziwiłam się że spustoszało u październikówek, a u nas zrobiło się to samo 🙂 ale cóż się dziwić. maluszki są bardzo absorbujące 🙂. a jak się ma chwilkę to trzeba się zająć domowymi obowiązkami. u mnie coraz lepiej z karmieniem na szczęście więc jestem bardziej zrelaksowana. nawet wyspana więc też nie jest źle. dziewczynki są strasznie zadowolone z braciszka, ciągle chcą go dotykać proszą bym kładła im go na ręcę, jak Zuza ubierała mu skarpetki to była wniebowzięta 😁 koniecznie muszą oglądać jak go kąpie, wąchają czy jest kupa w pampersie hehe ... fajne są z nich siostry 🙂 .... no nic czekamy na wieści o kolejnych szczęśliwych narodzinach 🙂 olga trzymam kciuki że to już i by szybko się zakończyło 🙂

miłego dzionka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Napisała do mnie Beatka:

(10:38)
Cześć 🙂 wczoraj wieczorem pojechałam do szpitala i zatrzymali mnie. Odchodzi mi po trochu czop, sączą się wody, rozwarcie 1-1,5 cm... już nie wyjdę stąd w dwupaku 😉

(12:18)
Powiedzieli, że macica dopiero się przygotowuje i poród będzie może pojutrze. Straszne tu nudy także nie ma czego zazdrościć, heh. Jakby która urodziła to piszcie.

No to jeszcze trzymamy kciuki za Beatasz! 🙂

Agnieszko zostało nas tak gdzieś z 7, patrząc na tabelkę. 🙂

Kasiu hi, hi, to masz małe pomocnice. 😁 Cieszę się, że u Ciebie coraz lepiej i ze snem i z papu dla maluszka. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no tak to beatka tuż tuż..mnie przestał boleć brzucho ale glutki dalej wylatują,w czwartek mam lekarza zobaczymy co powie,no chyba że się rozpakuję do tego czasu.
magda milczy więc pewnie czeka....ale grunt że już w szpitalu.
trzymajcie się kochane a ja zmykam ciasteczko ze śliwkami ukręcić.:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Olga ciasto ze śliwkami, mmm... mniam, mniam. :P A czwartek już nie daleko. 🙂
Hm, Beatka miała termin dzień po mnie, ale mi się "w kolejkę" wbiła. 😉 Ale ja nie wiem, ale coś czuję, że jak mnie nagle nie chwyci to dopiero się wszystkiego dowiem w szpitalu, w sobotę, heh... 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Olga, że też my takie spóźnione, hi, hi. 😉 Choć jeśli przyjdzie nam przenosić to jeszcze wylądujemy w gronie grudniówek. 🙂

Moniczko Nikola słodziaśna! 😁 A jak zerka, ciekawe na kogo? 😉

Ach... ja dziś po dłuższym spacerku. Choć spacer po Wrocławiu, to, hm, ciężko powiedzieć, że "na zdrowie". 😉 No ale się choć trochę poturlałam po okolicy. :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
paulisia napisala do mnie o 16:33:
Fabian 3660g - 13:42, porod dwie i pol godziny. Bez znieczulenia


kolejne listopadowe dziecko z nami 🤪
czekamy na zdjecia gosi i paulisi 🙂

a moja mala Mia ma wysypke 😞 nie wiem od czego cos zezarlam 😞 chyba jajka na miekko jej nie pasowaly 😞
biedna tak niespokojnie mi w nocy spala 😞
ehhh tak sie martwie o moje malenstwo...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Paulinusia gratuluję!!!
Moniczko Nikola cudna!
A moja Marysia ciągle je i je i je. I ulewa i znowu je! 😮
Nie mam zabardzo czasu na forum. Ona chyba czuje że ide poczytać podchodzę do komputera i się budzi 🤔.Więc odchodzę i biegne do malej . Dziśiaj już też próbowałam kilka razy cos napisac ale mi nie dała:P.
Sandruś możesz pić wapno. Ja pije bo mam wysypkę. I jak malej coś czerwonego się na buźce robiło to zeszło.I polecam krem Penaten taki w niebieskim pudelku. Mojej Marysi wszystkie zaczerwienienia zchodzą.
Pozdrawiam Was wszystkie Kochane!Dobrej Nocki! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moniczka nikola śliczna 🙂 ...
gratulacje dla paulinki 😁
monia pozdrow i od nas gosie 🙂
iwonka mój kuba jak je to z godzine - ale z przerwami. ale potem śpi 2, 3 godziny lub dłużej. ja teraz bym się chętnie położyła, ale założe się że kubuś wstanie 🤨 trzeba było iść spać z dziećmi 🤨

no nic dobrej nocki mamuśki i brzuszki 🙂 zapewne dłuuuga noc przed mną 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
GRATULACJE DLA PAULISI! 😁 Ale fajnie, kolejny dzieciaczek z nami... 🙂

Czyli może Gosia do nas niedługo zawita... 🙂

Kukunari spokojnie, oby tylko malutkiej szybko przeszło. 😘

Akigo zazdrosna o nas Twoja mała Marysia. 😉

No i kolejne uzupełnienia w tabelce 😉:

[img size=448]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/listopadki-16906cb10cf598248b546922b5c6636c.gif" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...