Skocz do zawartości

Mamy listopadowe jak sie czujecie | Forum o ciąży


Marzi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia82

    1431

  • leniuch

    1490

  • Sathi

    1519

  • akigo

    1373

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Echhh co za sny 😞

Olga próbowałam szukać rybki ale wszędzie jest śpiąca 😮 Vanesska jeszcze bardzo lubi alfabet jak się zaczyna heh,i nawet jak ja mówię do Niej "hej chłopaki i dziewczyny macie dziś radosne miny" to się cieszy i zaraz telewizora szuka hehe.

Ja już wysłałam rzeczy do Polski 🙂 i w czwartek lecimy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
WITACIE
CO DO MINI MINI TO MOJ UWIELBIA NIEDZWIEDZIA W DUZYM NIEBIESKIM DOMU,MALE ZOO,MALGOSIA I BUCIKI I JESZCZE WIELE WIELE..TEZ KARMIE GO PRZY TYCH BAJECZKACH
TERAZ EST DRZEMKA WIEC MAM CHWILE

MAM DO WAS PYTANIE CZY WY BEDZIECIE WYCHODZIC W TAKA POGODE JAK JEST ERAZ DESZCZ I WIATEREK LEKKI NA DWOR ZE SWOIM DZIECMI???
BO A SOBIE NIEWYOBRAZAM ZEBY PRZEZ CALA JESIEN W DOMU SIEDZIEC
MAM FOLIE ALE JAKOS NIE WIEM CZY WYCHODZIC Z NIM CZY NIE BO U NAS NA OSIEDLU NIKOGO NA SPACERZE Z DZIECKIEM NIE WIDAC DORADZCIE???
U MOJEGO SEN JAKOS SIE UNORMOWAL,BUDZI SIE ALE TYLKO NA PICIU,ZA TO JA NIEMOG OSTATNIO SPAC,AZ MNIE SKRECA JAK NIE MOGE USNAC I DZIS W NOCY CALA TABLICZKE CZEKOLADY ZJADLAM POMOCYYY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A PO JUTRZE KONCZYMY 10 MIES!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
JUPII ALE TO ZLECIALO,STRASZNIE SZYBKO
JESZCZE NIEDAWNO Z BRZUSZKIEM CHODZILYSMY A TERAZ

TEZ BYM CHCIALA JUZ DRUGIE DZIECKO
DZIEWCZYNKE,MIALABYM PARKE TYLKO MOJ ZA BARDZO NARAZIE NIECHCE,ALE UZ MU POWIEDZIALAM ZE JA MAM SWOJE SPOSOBY TO POWIEDZIAL ZE SEXU NIEBEDZIE;(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej !A Mania najbardziej lubi Jessa ,niedźwiedzia w dużym domu, dom na drzewie i świat elma.No i oczywiście rybkę z mini mini. Abecadło też ogląda.Na wczasach to kilka osób było w szoku że mała się tak skupia na bajkach. A ja miałam ze sobą telewizor pędrajfa i jak padał deszcz to puszczałam.Marysia dziś miała świetną zabawę karmiąc mnie.Wciska mi chrupki i jest w niebo wzięta 🙂 Co do snów to ja przed snem wskakuje na zalukaj oglądną sobie jakąś romantyczną komedyjkę a potem mam super sny 😉.Polecam "Oświadczyny po Irlandzku 🙂"
Marysią nie będę się chwalić bo wiadomo ze jestem w niej zakochana. Jest cudowna pięknie się bawi,ciągle si śmieje.
Pozdrawiam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marzi my dziś nie wychodziliśmy... ale u nas od rana po prostu leje i leje i ani krzty nie zelżało w ciągu całego dnia. 😞 Plus dość mocny wiatr. Gdyby choć trochę zelżało to bym na chwilę choć z małym wyszła.
Co do nie spania w nocy nie poradzę, bo... ostatnio też mam z tym problem. 😞


Hm, Witek nie ma ulubionej bajki na mini-mini... W sumie nie ogląda tv. 🤨 Za to czytamy bajeczki z książeczek. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Akigo ja ta SAGE ZMIERZCH przeczytalam jak bylam w ciazy ale az tak jak Ciebie to mnie nie wciagnelo. za to pozyczylam ja kolezance to przeczytala wszystkie w ciagu tygodnia i jeszcze jakas znalazla 5 czesc ze niby oczami Edwarda jest przedstwiony poczatek (ale nie widomo ze to autorka czy fani napisali)
Kupilam dzis bąka i wiecie co to lepsza zabawka niz ten garnuszek na klocuszek wieksze zainteresowanie bak wzbudzil u syna
Sathi co do koncertow to moze uda mi sie pojsc na el dope we wrzesniu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
na spacerku byliśmy i to 3 razy. chwilkę tylko deszcz kropił ale udało się nie zmoknąć. dziś dałam olkowi zupkę z rybką, ciekawe czy będzie jakaś reakcja?? z glutenem się muszę jeszcze wstrzymać 10 dni bo dostaje ten encorton i boje się że ukryje mi to jakieś konkretne objawy alergii.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leniuchu, he, he, skąd ja to znam? Witek też uwielbia bąka - jedna z pierwszych zabawek, które wyjmuje z kosza (konkuruje z piłką 😉). Nawet uda mu się czasem nim zakręcić jak trzeba. 😉


W ogóle dla Witka im bardziej zabawka ruchoma albo głośna tym fajniejsza. 🙂 A z rzeczy "nie zabawkowych" dostaje wręcz świra na widok (i dźwięk!) gitary i... odkurzacza. 😁 Jakby mógł to by się na nie rzucił! 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leniuszko jest coś takiego?Ale bym z chęcią poczytał. Ja chyba też w ciągu tygodnia przeczytałam. I obiecałam sobie że jeszcze raz przeczytam. Na pewno ostatnia część.
My jeszcze bąka nie mamy ale na pewno w najbliższym czasie zakupimy 🙂. najważniejsze ze już do szkoły wszystko kupiłam jeszcze tylko ubezpieczenia ,mundurki i inne pierdoły i będę mogla kupić bąka 😉.Bo tak czytam że Wasze dzieci tak lubią .Marysia też lubi jak się czyta ale takie książeczki dla niej. Bo jak wezmę normalna to cały czas mi wyrywa. Ona w ogóle nie rozumie słowa nie wolno. Ja swoje i ona swoje. Jak coś chce a nie może to krzyk. Będe sie z nią miała. Wszyscy rozpieszczają. Ciągle nosimy ja na rękach. Kacpra mojego to ona uwielbia. Bo on taki szalony to ja pobuja to pogila. Kocha wariackie zabawy. Najgorsze jest to że od dłuższego czasu nie spi po południu wcale. Więc kłade ja o 18 i tak śpi do rana. Ale nie daje ani chwilki wytchnienia popołudniu.Lece na filmik! Buziaki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sathi no wlasnie czytalam Wasze opisy ze dzieciaczkom sie ten bak tak podoba wiec kupilam
Akigo zapytam kolezanki i dam Ci znac chyba gdzies na chomikuj to znalazla ale sie jeszcze upewnie.
co do lobuzowania to moj syn chyba jest jednym z najwiekszych bo jak cos mu sie nie podoba to krzyczy, jeczy najgorzej jak go z kapieli wyjmuje i jak chce pieluche zmienic i go klade na plecach potrafi mi sie wtedy nawet zanosic nie wiem co chodzi..
no i pomimo to ze zabawek ma sporo to i tak "te rzeczy ktorych ruszac nie mozna" sa najfajniejsze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U NAS OD WCZORAJ CALY CZAS PADA,AZ PARKINGI NAM POZALEWALO...
WSPOLCZUJE TYCH ALARMOW POWODZIOWYCH,MAM NADZIEJE ZE SA OD CIEBIE DALEKO,MY NA SZCZESCIE MAMY DALEKO DO WODY...ALE WSPOLCZUJE TYM CO PRZEZYLI POWODZ ...

MOJA PYZA SLICZNIE PRZESPAL NOCKE I JA TEZ
UCIEKAM
PA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marzi no właśnie czytam, że Warszawkę też zalewa. 😞
Alarm powodziowy ogłoszono na terenie powiatów: bieruńsko-lędzińskiego, bielskiego, cieszyńskiego, pszczyńskiego, żywieckiego (wystąpiły tam lokalne podtopienia) oraz miasta Bielsko-Biała.
[źródło:http://www.tvn24.pl/12690,1671679,0,1,wzbieraja-rzeki--ciagle-pada,wiadomosc.html] To wszystko tutaj naokoło... 🤨 Tutejsza rzeka Soła już się nieźle podniosła. Ludzie jeszcze nie zapomnieli ostatnich powodzi, a już kolejne się szykują. Oby nie. 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej kobietki!!!
Iwonko mnie ta komedia az tak nie zachwycila 😜 - moze dlatego, ze mieszkam w Irlandii 😉
A u nas wlasnie sie rozpogodzilo i od 3 dni mamy 19-20 stopni i slonko 😁 - nareszcie, bo cale lato na nie czekalam... a wy piszecie, ze u was znow deszcze ehhhhhhhhh
Co do bajek to my niestety nie mamy polskiej telewizji wiec Mia zadawala sie bajkami w wersji angielskiej jej ulubiona to Ben and Holly Little Kingdom ale chyba dlatego, ze wystepuje w niej biedronka - ulubione zwierzatko mojej corki. Jak tylko widzi biedronke to jest tak poekscytowana, ze az piszczy przez smiech 😁
Bak - tak, to jest ponadczasowa zabawka 🙂)) choc nam obecnie troszke sie juz znodzil, bo mamy go od jakis 3 miesiecy ale mysle, ze przyjdzie znow czas,ze wroci do łask 😜
No i tak jak piszecie najlepsze do zabawy jest to czego nie wolno - na szczescie w wiekszosci przypadkow Mia slucha zakazow dotykania niedozwolonych rzeczy ale czesto przy tym bardzo "pyskuje" o ile to mozna tak nazwac - wydaje dziwne dzwieki brzmiace jak pyskowki i klotnie 😜

Shati - przy zmienianiu pieluchy tez nie jest najszczesliwasza kiedy musi lezec na plecach i nieraz stosuje roznego typu uniki i ucieczki 😉 Na cale szczecie kupka jest na nocnik, bo nie wyobrazam sobie takiego wiertolenia z brudna pupka... Zastanawialam sie ostatnio czy nie kupic pieluch, ktore wklada sie jak majtki cos podobnego do tych na basen...

A ja juz nie moge doczekac sie wakacji - jeszcze tydzien - jejku jak mi sie lduzy ten tydzien 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My dziś jedziemy na wesele z moim M. 🙂 Witoldek zostanie z dziadkami. 🙂 A jedziemy do... Witowa. 😁
Tylko mam nadzieję, że jakoś dojedziemy przez te powodzie... 🤨


Kukunari, he, he, widzę, że Mia tak jak Witek ma szczególny sentyment do biedronek. 🙂 Choć u nas głównie dlatego, że tak go nazywałam po porodzie (Biedronek, bo miał kilka ciapek 😉) i potem dużo osób się z tego śmiało i dawało mu zabawki - biedronki. 🙂
Co do tych pieluch to mamy kilka takich (otrzymane w spadku 😉). Hm, nie wiem, póki co nie widzę jakiejś szczególnej różnicy... choć z drugiej strony mały sam sobie ich nie może już odkleić. 😜
Co do nocnika to mi szczerze mówiąc jest wygodniej szybko go przewinąć, zwłaszcza, że u nas trzy kupy w ciągu dnia to wersja minimum... 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wakacje, Wesele jak ja wam zazdroszczę!!!!!
My dziś powrót po wakacjach na basen, Olek szalał ze szczęścia, jesteśmy w grupie starszych dzieci od 9 do 16 miesięcy i olek jest najmłodszy i najbardziej ruchliwy byłam bardzo zdziwiona bo nawet nie wyglądał przy tych dzieciach na chudszego i młodszego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a z gorszych wiadomości to od teraz przez prawie tydzień jestem sama z olkiem, bardzo tego nie lubię, boję się że coś się stanie, nie wiem taki uraz chyba z dzieciństwa. 🤔
pojadę do mojej mamuśki ale tak chwilowo też lipa, mojemu ojcu znowu szajba odbija, pojechał anglii niby kasę zarobić a teraz straszy że nie wraca itd. znęca się nad całą rodzina psychicznie. ach szkoda gadać......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mamusie kochane!!!! 🙃 🙃 🙃
Musze sie natychmiast pochwalic!!! 😁 😁 😁
Olus jakies 20 min zrobil pierwsze 5 kroczkow sam bez zadnej podporki! No i juz teraz cagle sie puszcza i najwiecej to sam przeszedl okolo 1go metra!
Normalnie podniecam sie tym jak glupia! 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...