Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

ja przy kodziu nie miallm takich malenkich bo balam sie ze moga byc za male i nosil na 62 wolalam zby mial wieksze niz za tydzien mialy byc nie dobre te na 56 a maly urodzil sie ze wrostem 56 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja wczoraj szybciej wrocilam z pracy i posprzatalam wszystko, wiec dzisiaj slodkie lenistwo 🙂 mam ochote zrobic ciasto tylko jeszcze nie wiem jakie. chcialam zrobic rafaello ale w lidlu nie mieli wiorek kokosowych, a niechce mi sie nigdzie dalej wychodzic...
wlasnie dzwonil moj maz, ze przed jego praca kreca film z jasiem fasola 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć laleczki,
znalazłam chwilkę żeby tu zajrzeć. Wczoraj po pracy ruszyliśmy na grzyby, ogrom ich rośnie, pogoda śliczna tylko komarów mnóstwo. Za to potem siedzieliśmy do północy w garach z tymi pleśniakami...A dziś zakupy, obiad, sprzątanie i kolejna partia grzybów...ehh już nic mi się nie chce 🙂 dziś byłam oglądać nieśmiało wózki, poprzymierzać się 😉 ale o konkrety jeszcze nie pytałam...kusiło mnie żeby kupić jakiegoś ciuszka ale już poczekam do czwartku 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kochane. Od wczoraj jestem w szpitalu:/ Dziś juz słabiej plamie ale wczoraj to az skrzepy mi poleciały. Dają mi jakieś leki kurna, no ale nic jak trzeba to trzeba.
Ogólnie czuje sie dobrze. Nawet fajne dziewczyny ze mna na sali, takze jest wesoło, no i odpoczywam bo w domu to bym nie poleżała.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No właśnie najgorsze jest to,ze tu sie niczego człowiek nie dowie, mimo ze pytam, to oni i tak nic nie powiedza. Pytam co za leki mi daja i na co to tylko powiedzieli ze zapobiegawczo i gówno sie dowiedziałam, masakra tu jest, a od czego są plamienia to juz w ogóle nie wiem, przy usg niby wszystko ok nic tam nie było widac złego.
Właśnie czekam na obchód. Ja mam taką małą nadzieje , ze mnie jutro puszczą. Plamienia ustąpiły także chyba jest gicior. Tylko wyniki moczu mam złe ale mam nadzieje , że przez to nie bedą mnie trzymać 😞 ehhhh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...