Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Nie było mnie tu zaledwie kilka dni, a musiałam przez was obrobić ok. 50stron masakra 😜 Mnie na szczęście już NIC nie boli 🙂 Nerki dawno przestały dawać oznaki życia, więc humor powrócił (prawie) gdyby nie to, że nie potrafię na siebie patrzeć i wyobrażam siebie jako grubego paszteta 🙂 przytyłam już z 6kg spokojnie 🥴 jem jak świnia to się nie ma co dziwić, wczoraj byłam na weselu i w ogóle, każdy mówi, że ładnie wyglądam i nie widać po mnie, że jestem w aż takiej zaawansowanej ciąży, że jak już to dopiero początki (dobrze się maskuję ubraniami haha). Mała przez prawie całe wesele kopała 🙂 już mamy dla niej małego kandydata jak się urodzi to będzie starszy o 3lata haha 😁 z mojego się śmiali, że będzie bronił dostępu do córki 😁 ogólnie u mnie wszystko jest ok. Wesa uważaj na siebie i nie daj się zwodzić lekarzom gdybym sama nie brała tego furaginu na nerki to pewnie też bym wylądowała w szpitalu z ostrym zapaleniem nerek 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie 🙂
Oszczędzacie się chyba bo wczoraj nie zajrzałam tu a dziś tylko 6 stroniczek 🙂 Odpoczywacie pewnie i dobrze

Mnie na piętkową rocznicę mąż zaskoczył pięknym bukietem czerwonych róż i odromnym kubkiem z pięknie wypisanymi słowami jakie kiedyś przed ołtarzem wypowiedział do mnie podczas naszej przysięgi (sami układaliśmy sobie przysięgę).

Wesa kochana trzymaj się ciepło i odpoczywaj. Teraz Ty i Twój synuś najważniejsze!

Blue a ja nie widzę żadnego grubaska tylko kobietę w najpiękniejszym stanie w jakim może się znaleźć. Potem nie raz zatęsknisz za ciążą. Ja tak miałam nie raz. Gruba ale wyjątkowa - tak się czułam z maleństwem pod serduszkiem 🙂 Jesteś piękna. Trwa to tak krótko a wiele kobiet dałoby wszystko by móc być na naszym miejscu!

Ja dzięki Bogu od piątku czuję się już dobrze. A w środę już wizyta to zobaczę co mi tam powie.
Wczoraj byliśmy w kinie i w ogóle tak miło spędziliśmy razem cały dzień (lody, obiad w restauracji, spacery). Dziś też razem 🙂. Teraz jedziemy do dużego sklepu Świat Dziecka http://www.swiatdziecka.com.pl/ .Pewnie coś kupię ale na pewno pooglądam wózki 🙂

Miłego popołudnia kochane 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Justynko dzięki za pocieszenie, ale ja nie mogę zaakceptować tego jak moje ciało się zmienia 😠 ciężko mi z tym, zawsze byłam w miarę szczupła, a teraz wszędzie widzę ten zbędny tłuszcz brrr! I tą "papuśną" twarz jak to mówi Olka 😁 buahaha.. w dodatku oparzyłam się żelazkiem nie zgadniecie gdzie 🙂 oczywiście w brzuch! mam teraz małą plamkę, posmarowałam od razu maścią, moja mała nie ma czkawki (albo ja tego nie odczuwam) bynajmniej nie ma jednostajnych rytmicznych podskakiwań?!, dzisiaj leżała jak zwykle po prawej stronie, że lewa była z lekka opadnięta, a prawa mocno wypukła i twarda, nawet jak głaskałam brzuchola to nie chciała zmienić pozycji, dopiero jak poszłam do wc i wróciłam to brzuch zrobił się miękki i zaczęła kopać może na znak protestu, że ją obudziłam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nusia 😁 😁 😁 😁 Laura o niej już mówi prawie każdy 🙂 nawet ja się tak jakoś przyzwyczaiłam, ale poczekam na buźkę czy będzie jej pasować, nie mogę się doczekać 30tyg. kiedy zrobię usg i zobaczę jej "prawdziwą" twarz 😮 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj jedziemy do Auchan zobaczyć co tam ciekawego mają, wasze małe też kopią blisko pępka? A ja dostałam kilka kartonów ubrań, pieluchy, sterylizator, butelki, lampę ogrzewającą do przewijania, wanienkę, nosidełko i coś podobnego do niego, zabawki, śliniaczki i w ogóle 🙂 kombinezon mam taki beżowy zimowy z misiem, jest śliczny, ale o ile pamiętam z rozmiarem 68 więc trochę duży, ale może coś wykombinuję, żeby je wynosiło 😁 ile dzieci w ogóle przyrastają cm na mieś.? aha i to nie koniec ubrankowego szaleństwa, bo kuzynka też już zbiera ciuchy po znajomych i zaoferowała kupno pampersów najlepszej jakości, bo ona ma bzika na pkt. rzeczy markowych, ale jak chce to niech kupuje hehe 🙂 ja i tak wolę pieluchy tetrowe i flanelowe 🙂 kurcze cieszę się, że nie będę musiała tyle myśleć o kupnie rzeczy, zaoszczędzę kilka tyś. spokojnie. Z takich większych wydatków to będę mieć łóżeczko, przewijak i wózek, chyba, że znajomi coś oddadzą lub sprzedadzą 🙂 ok. ja lecę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Blue jak ja wiem co Ty czujesz. Przed pierwszą ciążą ważyłam 50 kg z hakiem. Zawsze była wprost chuda a po przybytku 24 kg nidgy już nie zwaliłam "do końca" tych kilogramów. I tendencja do tycia została więc kontrola non stop prawie. Przez pierwsze miesiące a raczej lata po urodzeniu ryczałam, nie mogłam się przestawić ale teraz już się przyzwyczajam 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Justyna ja zrobię wszystko, żeby schudnąć po ciąży, jestem zdolna zrezygnować z śniadań i kolacji - słodyczy na rzecz zgubienia kg 🙂 mam taki charakter, że jak się uprę to tak musi być, inaczej zwariuję, przytyć to mogę w wieku 40lat nie wcześniej 🥴 wróciłam z Auchan jenyy jakie tam mają śliczne szare ubranka dla dzieci 🙂 od bluzek po sweterki i różne inne 😁 mój już zaczął się śmiać, że cały asortyment siwy wykupimy jak dzidziol podrośnie, bo te rozmiary były raczej od 70 w górę 🙂 a ile smoczków było 😁

Nusia z reguły jestem osobą bardzo rozgadaną i lubię dużo mówić, więc nie ma co się dziwić 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...