Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

no to dziewczyny od 34 tygodnia zaczynamy masowanie 😜

tak na marginesie to faktycznie moze byc przeciez zwykła oliwka

jak juz jestesmy przy oliwkach - smarujecie brzuszki oliwką? ja smaruje praktycznie od początku, podobno zapobiega rozstępom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja sie tak boje rozstepow, ze smaruje sie olejkiem dwa razy dziennie plus przed snem wcieram w miejsca najbardziej narazone witamine E. Uzywalam jeszcze zwyklej oliwki pod prysznicem, ale moj maz malo sie nie zabil tak bylo slisko 😜 a ostatnio przeczytalam, ze mozemy sie masowac, nacierac, smarowac a i tak jak mamy je miec to bedziemy mialy 🙂 no i dieta - zero slodyczy i niezdrowego zarcia, same witaminki i duzo wody 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie 🙂
Ja juz po wizycie. Cukrzycy niet bo wynik przy górnej granicy to nic strasznego 🙂 Mam odpuścić słodycze, napoje słodkie, jasne pieczywko... Poza tym wszystko ok. Żadnych infekcji tylko coś tam w moczu się "pobrudziło" i urinal i urosept mam sobie pobrać.

A czy mamy już wyniki dzisiejszych usg?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
koles co rusz wymysla inne wykrety, teraz chce mu wyslac taki mail, myslicie ze to z tym stresem to przesada czy zostawic?

"Zalaczam formularz pomocniczy z Iterglobal, w ktorym w podpunkcie H na stronie 2 jest wyjasnione co powinien wypelnic lekarz. Jezeli wymagane jest u panstwa, by przyslac formularz, ktory jest wypelniony przez mnie z moim podpisem to nie ma problem. Jezeli bedzie taka potrzeba formularz wysle listownie jutro z samego rana. Nie jestem w stanie zrozumiec jednego. Dlaczego ciezarna kobieta musi przechodzic przez to wszystko, skoro to nie panstwo zwracaja pieniadze tylko firma ubezpieczeniowa? (Na pewno jest pan swiadomy wplywu jaki ma stres matki na nienarodzone dziecko)"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie babeczki 🙂
dopiero co wróciliśmy z mężem, czekałam na niego aż wróci z pracy i w rezultacie wylądowaliśmy u lekarza o 19...ale nic 🙂 zbadał mnie i wszystko dobrze, obejrzał dzidzie na usg i też wszystko w porządku, chociaż tak jak myślałam muszę iść jeszcze w piątek do szpitala na to lepszejsze usg żeby mógł dokładnie obejrzeć serduszko...
a więc kochane dołączam do babińca hehe 🤪choć na 100% powie mi w piątek, ale moja malutka ma takie długie nogi że lekarz mówi że to na 90% modelka 😜 (ale zdjęcie mam prawie identyczne jak Blue - rozkraczone 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Blue a mozliwe bys miala blondynke???
ja sie szykuje do pracy i jak pare dni temu ostrzegalam dziewczyny by trzymaly sie z dala od zakatarzonych mezow tak teraz mnie sama cos lapie. gardlo mnie boli jak cholera i w nocy wstawalam chyba z 3 razy bo mnie skurcze lydek lapaly. ciekawe czy skurcze porodowe sa podobne 😜...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uff przeczytałam ponad 40 stron znowu 😁 🙃 To jest możliwe, bo sama jestem ciemną blondynką (chociaż w podstawówce miałam bardzo jasne blond włosy i później ściemniały), mam zielone oczy (chociaż pomieszane z niebieskim) to cholera wie jaki to naprawdę kolor, mój ojciec jest jasnym blondynem z niebieskimi oczyma, mama ma zielone oczy i jest ciemną blondynką, moja babcia 100% blondynka jasne włosy i niebieskie oczy (istna Niemka) za to dziadek był brunetem o ciemnej karnacji 😁 ale za to wszyscy z mojego rodziny mają oczy piwne i ciemne włosy 🤨 więc jakaś tam szansa jest.. no zobaczymy 😉

Co ciekawe.. Moja babcia ma jasne oczy, mój dziadek miał ciemne... z tego związku mają 5 dzieci i tylko 1 syn ma piwne oczy, reszta ma jasne czy to nie dziwne?? 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam mamusie 🙂
Kamila gratuluję córeczki 🙂 dzisiaj moja kolej 🙂 zaraz lecę do miasta pozałatwiać parę spraw a potem jedziemy z mężem do Olsztyna na zakupy no i oczywiście długo oczekiwane USG. pewnie wrócę późno bo Olsztyn mam 70 km od mojego miasta. wczoraj urodziła moja szwagierka córeczkę 3800 i 59 cm.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...