Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

pytanie dziewczyny.......
jak u was wyglada sprawa depilacji okolic bikini? zyletka czy tez uzywacie krem depilacyjny ???
czytalam , ze mozna uzywac krem depilacyjny,chociaz ja do tej pory nie mialam odwagi .....a zyletki -nienawidze wrecz 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Milka ....twoja mala da ci takie cwiczonka , ze na wiecej sil miec nie bedziesz 🙂
moja funfela, tez przez cala ciaze trabila, ze na fitness sie zapisze,,,,a teraz to marzy nie nie o sporcie, nie o figurce,,,,tylko o spokojnym ,blogim ,dospanym dniu 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To jest to, z tym, że ja zawsze miałam problemy z wagą. Jedna kromka za dużo i już w udach. A niestety nogi mam fest grube, wszystkie spodnie mi się w udach przecierają, więc obiecałam sobie, że skorzystam z tego, że mała będzie "wysysać" ze mnie jakieś 500 kcal i odchudze te kita. Jak się dowiedziałam, że jestem w ciąży to akurat byłam na diecie i codziennie biegałam i ćwiczyłam. Już nawet zaczęłam chudnąć i myślałam, że za szybko i mi się okres zatrzymał a tu niespodzianka. Dopiero jak się źle czułam to postanowiłam zrobić test 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Milka,,,mloda jestes, jeszcze masz czas, a co wiecej okazje zeby schudnac........ przy dzieciach STRES- to najlepsza dieta i sposob na schudniecie.
kiedys wazylam 68kg i wlasnie przez stres spadla mi waga na 48kg....... az zle wygladalam 🙂
a pozniej to wystarczy wage trzymac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ojj dziewczyny byłam na poczcie avizo odebrać
kurde ten mój listonosz to jest gigant siedze cały dzień w domu a on nawet nie wejdzie na 2 piętro tylko avoza wrzuca 😠 😠 leń

a co do tematu bielizny do karmienia 😁 to się chociaż pośmiałam
ostatnio czuję się taka mało sexy niezgrabna i ociężała ehhhh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie chyba poszlo w uda,,,bo czuje jak zaczely mi obcierac,,,,a taka fajna szparke mialam 🙂
wiecie co, nie ma co sie martwic wagami, rozstepami, buszami w kroku etc... niektore kobiety nie moga zajsc w ciaze,i marza wlasnie tylko o tych rozstepach i tych kilogramach........ musimy byc wdzieczne Bogu i mu dziekowac za to, ze mozemy w ten sposob tyc ia za to, ze bedziemy wygladac,jak wygladac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...