Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jem strasznie nieregularnie, wtedy kiedy mam ochotę 🙂 także od tego tyję, ale zawsze szybko chudłam, więc wierzę, że po porodzie szybko wrócę do swojej wagi, poza tym każdy mówi, że w ciąży rozkwitłam, więc nie jest źle 🙂 Jestem już dzisiaj po 3 ciastkach, 1 czekoladowym, 1 karpatce i 1 wiewiórce 😁 no i lody przy okazji zaliczyłam czekoladowe.. 🤨 musiałam sobie odbić wczorajszy dzień. Co do główki to aktualnie łaskocze mnie po jajnikach 🙂 aż bym się podrapała, ale nie mam jak 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
cześć babeczki,
no muszę powiedzieć że mój brzucholek też ma już 106 cm, bokiem to mi się wydaje ogromny 😉 a z góry jak na niego patrzę to mi się podoba 😜
za to mam rwę kulszową i prawie od tygodnia tak boli mnie biodro i lewa noga że szok. Mam nadzieję że trochę mi to przejdzie, bo jak będę miałam rodzić dodatkowo z tym dyskomfortem to się załamię 🤢 fajnie mam wolne to teraz ledwo łażę 🙃
też muszę zakupić sobie wkładki, chociaż na razie mam tylko takie białe strupki na cyckach...
Blue bądź dobrej myśli, chociaż nie ukrywam że też boję się tego usg, dziecko jest już większe i wszystko dobrze widać...
Justyna to za 5 tyg. możesz się już spokojnie rozpakowywać 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie dobrze 🙂 mała dzisiaj była wyjątkowo aktywna, chyba od tego mojego obżarstwa, a zaraz zabieram się za sok pomarańczowy, bo naszła mnie nieziemska ochota 🙂 Co do siary, to chyba jak dużo piję produktów mlecznych to tak nagle nie zaniknie 😜 super uczucie jak tak samo ścieka i czuje się mokrą bluzkę haha!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc mamuski 🙂

Justysia gratulacje mieszkanka 😎

Blue tobie juz sie tak ulewa? 😁 Niezle, mi tam nic,chyba ze przycisne, ale tez przez kilka dni widzialam te biale strupki na swoich, szczegolnie na lewym 😜

No moj brzusio ma 104 wiec do najmniejszych tez nie nalezy 😁 😁

Mandarynki tez palaszuje ostatnio jak glupia, uwielbiam i widze ze mojemu malemu facecikowi tez smakuja 😜 Zaraz chyba skocze do sklepu po nastepna porcje, bo narobilyscie mi smaka znowu 🙂

Ja widze ze te wasze brzdace to juz ulozone sa glowka w dol, to tylko moj sie ze mna droczy? 🤨 😁 Mam nadzieje ze tez sie przekreci w czasie 😉 Gniecie mnie strasznie pod zebrami, nie moglam dzis usiedziec, musialam sobie poduchy klasc pod plecy 😁

Dobra spadam i lece po te mandarynki 😁

Buzka 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Justa czy to znaczy ze bedziesz rodzila juz w Mińsku?

gratuluje mieszkanka, a powiedz mi czy tam ceny mieszkan są troche nizsze niz tu? bo my tez myslelismy o mieszkaniu pod Warszawą ale koncu kuopilismy w wawie - fakt ze 2,5 roku temu ale i tak byly drogie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do jedzenia to wczesniej tez jadlam jak chcialam i o której chciałam,ale ze wzgledu na podwyzszony cukier lekarz zalecil mi 3 duze posilki i 3 małe i zero slodyczy, ale mierze ten cukier codziennie i jak mam dobre wyniki to pozwalam sobie na odrobine słodyczy 🙂
a jesli chodzi o mandarynki to ja tez wcinam duzymi ilościami-zamiast slodyczy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tak, tu w stolicy to pełne szaleństwo. Drogo i w ciągłym biegu. Mam nadzieję nabrać dystansu do pewnych spraw i rzeczy w małym miasteczku. Tutaj mamy rodzinę, przyjaciół. Będę tu pracować. Mój mąż też więc nie odetniemy się całkowicie (tego też bym nie chciała) ale żyć spróbuję inaczej niż przez te 30 lat jakie mam za sobą 😜

Spadam do wanny. Dziś w Natalkowym płynie o zapachy gumy balonowej. Super jest aż chce się go wypić. I tak się ślicznie po nim pachnie, że nie mogę się oprzeć 😉

Spokojnej nocy :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...