Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
podziwiam te z was które już współżyją, ja tam nadal nie dam się dotknąć, nie wiem nawet czy za 2 tyg. pójdę już do gina na wizytę kontrolną 🙃
ja tam nadal będę używała tabletek, akurat mi odpowiadały
a u nas taka gów...na pogoda że na spacer nie można wyjść, nudzi mi się stale w tym domu siedzieć ehh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
mi też marzył sie króciutki spacer
nawet mężowi powiedziałam że rano nakarmię małą i sama do sklepu wyjdę na chwilkę po chlebek bo już po prostu się duszę w mieszkaniu
a tu co od rana śnieg z deszczem 😠

i jeszcze mi malutka rano po 6 chyba wszystko co zjadła to zwymiotowała 🤨
ładnie zjadła później leżała z nami bo wcale jej się spać nie chciało i nagle blleeee oddała całe śniadanko nie wiem czemu teraz zjadła znowu ale tylko troszkę i czekamy czy się nie powtórzy

najgorsze jest że jej się prawie nigdy nie odbija o każdym karmieniu noszę ją z 5 minut ale odbije jej się raz na 10 karmień nie częściej a ja się później martwię czy nie będzie zwracać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mojej się odbija zawsze z 2-3razy, ale taki odgłos daje jakby to robił kawał chłopa a nie mała dziewczynka 😁 laski nie zmieniajcie czasem mleka modyf. na inne.. z braku bebilona zwykłego kupiłam bebilona HA i teraz od 2 dni mała robi zielone kupki po nim, tak to zawsze były żółte, konsystencja i wygląd taki sam, nawet z odcieniami żółtego, ale masakra jakaś z tym, jak tylko przyjdzie mój zamówiony bebilon to ten ha odstawiam, niby taki antyalergiczny, ale mała już na niego zareagowała, chyba, że to od antybiotyku? bo te krople przenikają do gardła i czuć gorzki smak.. podaję te krople od tego samego dnia co bebilona nowego, więc nie wiem na co tak reaguje. Jedno oczko jest już ok. a drugie nadal ropieje chyba czeka nas odetkanie kanalika ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja z moim już nie wytrzymuję, strasznie mnie denerwuje, jest napalony jak królik, dosłownie nie mogę się przytulić, bo ten zaczyna mi jakieś sprośne rzeczy opowiadać, macać, całować itd. a ja mam psychiczny wstręt nawet do pocałunków serio. A jak pomyślę o swojej ranie, tym szwie itd. to aż mnie skręca i miałam chory sen, że się seksimy a ten szew tam jest.. 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Muszę iść dziś kupić gazetę z naszego regionu bo Bartusia zdjęcie jest 🙂
Wczoraj mój syn mnie zaskoczył jak zasnął o 13 w południe to spał 4 godziny , jak nigdy. i w nocy spał 3,5 godz bez przerwy
u nas karmienie jest 2 razy koło 1-2 w nocy i 5-6 juz rano, tylko ze po karmieniu zanim zasnie tez troche musze sie nalatac do łózeczka i z powrotem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U nas w szpitalu dawali wszystko nie było żadnej diety, były smażone mięsa, zupa ogórkowa itd. ja tam praktycznie nic nie jadłam, tylko ziemniaki zjadałam hehe

Wczoraj sobie upiekłam babke piaskową i zjadłam kawałek 🙂 dzisiaj robie gulasz z kaszą, ale ja nie bede go jadła bo robie normalnie czyli smażę daję cebule itd. także ja nie wiem co zjem chyba sobie jajko bez tłuszczu usmażę. Mam taką fajną patelnie ceramiczną na niej mozna wszystko bez tłuszczu i sie nie przypali 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hi Mamuski

wiecie , jest taka niepisana zasada, ze co nam nie sluzy , nie sluzy dziecku,,, ja jem wszystko,,,brokoly, kalafiory,smazone, z cebula, z czosnkiem,,,tylko nie przesadzam z tymi przyprawami jak kiedys., Kawy pije dwie dziennie 🙂 rano jak wstane i druga najpozniej do godziny 17 (oczywiscie nie za mocne)......jablka i marchewki wsuwam jak krolik ....... i moja Klara robi kupki jak zloto ! nie prezy sie tak mocno i mam przespane noce .........odkad Zrezygnowalam z picia Mleka !
wydaje mi sie, ze kazda musi pdrzylukac co szkodzi i na co zle reaguje dziecko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

laski, dzis w nocy obudzilam sie z bolacym cycem,,,,,twardy jak kamien i wiekszy od drugiego o 50% ...... zatkal mi sie kanalik mlekowy....... o 3 nad ranem wstalam, czytam ksiazke co jest i co zroic,,,, wzielam pompke-90ml mleka odpompowalam, cyc dalej nabrzmialy i z guzem jak kamien....na szczescie Mala mi sie budzi, to ja ja do cyca jak pijawke,,,,possala-z buzi az mleko jej tryskalo...a ''kamien'' jak byl tak i zostal...rano znowu mala do cyca...no i moja pijaweczka uratowala cyca mamuni 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny fratunku maly ma wzdecia i kupy nie moze zrobic strasznie placze prezy sie co robic?
podaje mu herbatke koperkowa i rumiankowa espumisan w kropelkach i mam sab simplex takie niemieckie krople na kolki i nic 😞(((co robic?? 😞(((
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej
u nas narazie wszystko w porzadku, mała je, spi i po kazdym karmieniu robi kupki . Z owoców jem jabłka i banany, wczoraj kawałeczek mandarynki bo juz tak mi sie chcialo ze masakra, w ciąży prawie codziennie wcinałam mandarynki a teraz nie mozna 😞
Dzis na obiad zrobie kurczaka z ryzem wiec tez zjem, ja raczej jem wszystko oprócz produktów wzdymających, kawy w ogole nie pije bo slyszalam ze nie mozna.
A co do sexu to ja juz bym chyba chhciala , o mężu nie wspomne 🙂 ale powiem szczerze ze sie troche boje....czy tam wszystko w porządku, cvzy dobrze pozszywane, czy nie bedzie bolało - kurde takie obawy ja za pierwszym razem 🙃 Narazie i tak musimy poczekac bp ten cholerny szew jeszcze nie wypadł !!!!!! 😠
U nas tez pogoda paskudna, wiecie co moja mała placze jak ją weranduje, nie wiem czy ja ją za grubo ubieram czy co, ale ledwie ją ubiere i zaraz musze rozbierac bo marudzi, myslalam ze w weekend troche pospacerujemy ale zapowiada sie brzydka pogoda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na brak mleka to i ja nie narzekam...chodzaca mleczarnia jestem,,,
ja herbatke pije zwykla laktacyjna z apteki raz dziennie , czasami nawet 2 wypije, bo mi smakuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc mamuski 🙂

Moje malenstwo jeszcze spi na dworzu (od 10 🙂 wiec korzystma z chwili okazji by do was zajrzec 🙂

Walczylismy z kolkami, maly mial ataki zawsze o tyvh samych porach: 20:00, 4.00, 16:00... Ale wczoraj podalam mu krople,ktore polecila nam pielegniarka i popoludnie i nocka byla super 🙂 Wiec mam nadzieje ze zesmy to opanowali i ze juz bedzie dobrze 🙂

Codziennie chodzimy na spacerki 🙂 Moj Lukas spi na dworzu 2 razy dziennie, najpierw z rana go klade miedzy 9 a 10 i spi 3 godziny, potem tylko biore go do domu na jedzonko i znow na dwor i spi do 16-17 🙂 Wiec jest super 🙂 uwielbia swoj wozek 🙂

Poza tym robi sie coraz silniejszy, tez trzyma juz glowke sam 🙂 Usmiecha sie do mamuski jak tylko dostanie cycka 😁 slodkie takie malenstwo 🙂

Przybiera w ciagu tygodnia miedzy 280 a 320 g, po 5 tygodniach przybral 1,20kg 🙂 Takie fajne faldki mu sie robia na pytkach i raczkach 🙂

No nic lece bo slysze ze sie obudzil 🙂
Buziaki dla was wszystkich i waszych pociech 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja tez jem raczej wszystko 🙂

Femka to samo z cycem dzisiaj mialam 🙂 sciagnelam setke i dopiero mala do buzi mogla wziasc, bo wczesniej nie mogla sie do niego przyssac.

herbatke koperkowa pije ja (3 razy dziennie) bo mala jej nie znosi i ma taki wzrok jak jej probujemy ja podac ze az sie boimy 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Femmka każde dziecko rośnie 3cm tak jak twoje w ciągu mieś. czy tylko twoja tak ma? bo się zastanawiam ile moja może mieć teraz cm, widziałaś jak oni dzieci mierzą? bo jak byłam w przychodni to jej nie zmierzyli, w ubranka 56cm się wcale już nie mieści od 2-3tyg. to teraz ma te 62, ale też już się robią na styk. Hmm to może ma już te 58/59cm?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny mam pytanie.. jak liczyć okres szczepienia.. bo mówi się, że po 6tyg. no nie? no ale od 7 do 7 czy co 28dni? bo nie wiem teraz.. na suwaczku jest napisane, że mała ma skończone dzisiaj 4tyg. więc jak mam to liczyć?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dona - ja uzywam Persil sensitive ...i czasami plucze ,a czasami nie w Lenor-sensitive

Kolo - na anemie (mam mala) kupilam w aptece ''krew w ziolach'' -taki likier ziolowy ,.... ladnie po tym idzie zelazo w gore 🙂 pilam to tez przez cala ciaze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moja też jest grzeczniutka w wodzie, leży sobie spokojnie i rozgląda się wokoło
a co do kosmetyków to używam johnsona takie mleczko 2w1 i jeszcze oliwkę po kąpieli bo malutkiej skóra schodzi 🥴 ale pediatra mówił że tak się zdaża
a piorę w Jelp 2w1, ale też chciałam zacząć w naszym proszku vizir sensitive to mnie wszyscy krytykowali i odpuściłam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...