Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
a u nas wzdecia jak narazie minely i mam nadzieje ze tak zostanie...ja melego w nocy nie budze na jedzienie wesa narzekasz ze ciagle na cycku wisisz i nie zal ci bylo nocy nas budzenie?przeciez jak glodny to zawola...moj jak zje kolo 21 czy 22 to spi roznie raz do 2 raz do 3 zdarzylo sie nawet do 4 i ja go nie budze....po co ?urodzil sie duzy je ladnie przybiera tez dobrze to po co mam go budzic i sie nie wysypiac sam wola jak chce jesc 🙂u nas pogoda wczorasj i dizs okropna mam nadzieje ze jutro bedzie lepiej i w koncu wyjdziemy znow na spacer, dzis tylko samochodem bylismy najpierw w kosciele z dziecmi a potem u tesciow 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A moja Mała oszalała. Albo chce byśmy my oszaleli. Wieczorem chodzi spać bez zmian po 19-tej, pierwsze karmienie nocne koło północy ale jak obudzi się na kolejne (3:00-4:00) to już ze spania nici 😞 Druga noc z rzędu 😞 Jęczy, zasypia na 2-3 minuty, strasznie się kręci 😞 Może to brzuszek?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Justyna jak powinien wyglądać pępek po odpadnięciu strupa? bo ten strup jej dzisiaj odpadł przy zmianie pieluchy i w środku nie ma już nic.. tylko taka skórka dziwna. To dobrze czy źle? Co z tym robić?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nasz Królewicz dziś 3 tyg skonczył 🙂

Już noce ma chyba uregulowane budzi sie juz mniej wiecej o stałych porach 2 razy w nocy.

Ale najgorsze co nam jeszcze zostało do nauczenia to on ciągle chce byc na rękach, nie ma chwili zeby sobie spokojnie leżał jak nie śpi:/ nie chce go uczyc na rękach ciągle, ale jak już zaczyna sie przerażliwie pruć to musze go wziąć:/ i jak tu go tego oduczyc????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej
czytalam i polozna mowila, ze po odpadnieciu kikuta nalezy to miejsce jeszcze przez 3 dni smarowac spirytusem 70 %

My wczoraj tez bylismy na spacerku, ladna pogoda sie zrobila i slonko swiecilo wiec wyszlismy na 15 min.

Blue jak tam twój szew? mój dzis juz troche wyszedl na zewnatrz, trzymal sie tylko na takiej cieniutkiej niteczce wiec go obcielam ale jeszcze malutki supelek zostal w srodku. Czy twój tez jest taki grubawy koloru czarnego? myslalam, ze te rozpuszczalne wygladaja inaczej, kurde on vhyba naprawde jest z normalnych nici

Wiecie co, zamowilam malej na allegro kołysanki na cd i powiem wam, ze ladnie przy nich usypia, teraz tez spi a w tle lecą kołysanki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Badanie USG kompleksowe niemowląt/dzieci
chłopcy:
mózgowie + jama brzuszna + moszna (oba jądra) + stawy biodrowe

dziewczynki:
mózgowie + jama brzuszna z miednicą małą + stawy biodrowe

130zł opłaca się co? 🙂 ponoć robi to bardzo dobra lekarka wszyscy ją polecają, ale na samą myśl o badaniu mózgowia mnie skręca ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂
dla Patryka kikut odpadł po 13 dniach, dzisiaj na ważeniu byliśmy i mały waży 4530, a tak wszystko dobrze, bardzo ładnie się rozwija 🙂 dzisiaj odebraam jego pesel 🙂
teraz rybcia moja śpi.
któraś z was pytała czy można jeść barszcz biały ja ostatnio gotowałam i jadlam i małemu nic nie jest 🙂
muszę się umówić na bioderka i iść z Patryczkiem i będę miała z głowy w tym miesiącu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej
właśnie pierwszy raz weranduje małą ale jest spokojniutka 🙂
a mąż pojechał załatwiać chrzest na 19 marca wiec cisza spokój w domu 🙂

dziewczyny czy to normalne że ja już od 4 dni nie krwawię??
dziś mijają dopiero 2 tygodnie od porodu 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A my mamy już chrzestnych ale chrciny to chyba dopiero latem planujemy. Teraz całą kaskę wydajemy na urządzanie mieszkania a też wolałabym w lokalu gdzieś i dlatego raczej się wstrzymamy nieco


BlueLagoon napisał(a):
Wasze maluchy też tak różnie jedzą? raz 60-80ml a raz 110ml lub 120ml dziwne to jest 😉
Oj tak, moja też tak je. Zasypia i dalej nie idzie. Zwłaszcza w nocy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WESA ... ja bawie sie na weselu w Wielkanoc 🙂 a tydzien pozniej robie chrzciny.. w Polsce yuhuuuu!

LAGOONA... pytanie,,,, -u ciebie oczy i twojego meza sa takie jak u nas......Laurcia tez urodzila sie z kolorem takim jak u mojej Klarci ....... zauwazylas, zeby juz sie cos zmienily? i jesli tak to w jaki kolor? ...bo u Klarci jasnieja, robia sie szare hmmm (tak poki co)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HNORATKA , ja po poltora tyg. przestalam krwawic, z tymze mnie bolala tez rana po cesarce-pojechlam do lekarza i okazalo sie, ze sie przedzwignelam ,czy tam przemeczylam i i zrobil mi sie czop sluzowy z polaczenie krwi.... Lekarka mi go usunela, zebym mogla dalej krwawic 🙂 zeby macica mogla sie calkowicie wyczyscic.
Podobno po cesarce jest ten plus ze krwawi sie znacznie krocej jak po naturalnym porodzie wiec, ja na twoim miejscu poszlabym na kontrol,a jesli cie cos boli to tymbardziej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Femmka moja na razie nadal ma ciemnoniebieskie oczy. No, ale taki chociaż trochę bardziej faktyczny kolor to wyłazi po 3mieś. a nawet ostateczny formuje się po kilku latach 😜 gdzieś to czytałam.. pytanko którejś z was dziecko miało/ma oczy od urodzenia piwne/brązowe? ogólnie ciemne? czy zawsze rodziły się z niebieskimi. Zajrzałam do tego pępka i zaczyna się wciągać tzn. nie widać już dziury nawet od pępka trzeba ją podważyć i jest chyba wszystko ok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...