Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Ja mojej daję do picia głównie wodę mineralną (herbatkę koperkową albo rumiankową po parę łyczków pije raczej). Niech się od małego przyzwyczaja 😉 Moja 120 ml wypija dopiero od kilku dni (choć zdarza się w nocy, że zje 80-90 ml) a z piciem to tak różnie -raz 10 ml innym razem 50 ml.
A z tym jedzeniem co 3 czy co 4 godz to można zegarek ustawiać 😉 Dokładnie budzi się w porę (no poza nocą bo śpi dłużej po tym karmieniu po kąpaniu)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
A takim bezzebnym uśmiechem obdarowuje mnie moja córcia 🙂 Adam się wścieka bo tylko na mój głos i moje "guganie" z nią tak reaguje (czytałam, że w jej wieku już świadomie)
[URL=http://img560.imageshack.us/i/22222h.jpg/][IMG]http://img560.imageshack.us/img560/4030/22222h.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Słodkie te uśmieszki są, u nas Bartuś zawsze przez sen, a czasami śmieje sie na głos w śnie hehe.
U mnie jeszcze nie dokarmiam modyfikowanym , chociaz bym juz z checią dała chociaż na noc butle, no ale mąż dalej przeciwny. za dwa tyg ide do szkoły to i tak już musze dac butle, także wtedy zacznę dokarmianie juz na bank, ile mozna na tym cycku wisiec. Juz sie troche przyzwyczaiłam, ale czasami mi ciezko ogarnąć jak ja karmie a Maja w tym czasie coś chce i jej tłumacze ze musi chwilke zaczekac, a ta chwilka czasami trwa troche długo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i dzis bylam z Klarunia u lekarza .....
urodzila sie z waga 3730g i 52cm.........w ciagu dwoch dni spadla na 3190 g
a DZIS wazy 5230g 🙂 i ma 55,5cm
i jest zdrowiuska 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też poza tym, że te skojarzone szczepionki zawierają coś tam jeszcze to głównie to kłucia mnie przerażają. Z Natalą to Adam wchodził do gabinetu - ja się potwornie boję widoku igły (comiesięczne badania w ciąży były dla mnie koszmarem). Jutro idę z Mają sama na szczepienie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiecie, ze tu u mnie pierwsze szczepienia sa dopiero 3-4 miesiacu zycia ....
dzis na wizycie myslalam, ze wlasnie dzisiaj zostanie zaszczepiona Mala ... oprocz badan kontrolnych dostala witaminke K i to wszystko,,,czyli do szczepien my sobie jeszcze poczekamy

Klarcia usnela,,ide skorzystac przy niej z lozeczka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A mi taka starsza pielegniarka moze miala z 50 lat wkuwała wenflon do oksytocyny tam przy zgieciu dłoni i żyła mi pękła bo za duży wenflon dała.Opieprzyłam ja bo kurcze facetka z jakims tam wiekszym stażem nie wie jaki wenflon wbic w zyłe zeby ona nie pękła i pózniej wbiła mi sie w dłon i juz lepiej a le podczas porodu nie mogłam trzymac wogóle tej raczki do parcia bo tak mnie zgiecie bolało
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
właśnie, po co te globulki? A powiedzcie mi jak zamierzacie się zabezpieczać przed następną ciążą w czasie karmienia piersią? Ani ja ani mąż nie nawidzimy kochać się z prezerwatywą 😞 a nie wiem czy można łykać tabletki anty karmiąc cycem..
Znalazłam fajny artykuł http://www.edziecko.pl/pierwszy_rok/1,79400,7669913,Dieta_matki_karmiacej___jak_uniknac_nudy_na_talerzu.html tylko dalej nie wiem czy moja Natalka nie może się wypróżnić z winy jakiegoś składnika w mojej diecie czy popostu tak ma.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Co do prezerwatyw t u nas też to nie działa, raz kiedyś próbowaliśmy to nawet nie chciała wejść, ze tak powiem , chyba ze są jakieś rozmiary a ten był mały hehe, nie wiem bo sie nie znam, bo nie używamy tego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...