Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
witam
ale wstrętna pogoda wieje i leje od kilku dni

dziewczyny czy wasze maluchy w czasie gdy nie śpią leżą sobie spokojnie w łóżeczku??
bo moja mała wymaga wtedy 100% uwagi a jak się ją zostawi samą to zaczyna stękać a z czasem płakać
trzeba być przy niej głaskać ją mówić do niej albo po prostu leżeć obok
i tak zastanawiam się jakie macie sposoby na robienie czegokolwiek innego jak maluchy nie śpią
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej wtrące sie troszkę
chciałabym tylko napisać (jesli chodzi o leżaczek- bujaczek) my kupilismy małej jak miała 2 miesiace , miałam taki sam problem z noszeniem, gdy kupilismy ten lezaczek to troszke miałam chwili odetchnienia Sarci leżało sie super podpowiem ze kupilismy taki z wibracjami.
ps. mozna dzieci kłaść na nie od urodzenia. na intrukcji napisane jest ze od 0+
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja biorę ją wtedy w kocyk 🙂 bo jak ma mi wypaść z tego rożka to dziękuję. Teraz to on tylko służy do przykrywania jak kołderka 🙂 A w łóżeczku śpi pod prawdziwą kołderką już.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja od powrotu ze szpitala nie używałam już rożka, jak coś to w kocyku 🙂
dzisiaj mój mały miał problem ze zrobieniem kupki i strasznie się prężył ale poradziliśmy sobie już z tym i teraz śpi w najlepsze a mama ma trochę luzu.
w nocy mój głodomorek budzi się co dwie godziny na jedzonko, a co do bujaczka to ja Patryczka już wkładam i go bujam bo tak jak wasze brzdące lubi być w centrum zainteresowania a rączki sobie bardzo upodobał 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka,
oj ja też dziś nie wyspałam się, mała od 22-1.30 oczy jak 5 zł, w dodatku nie mogła się wykupkać i cały czas się prężyła przy jedzeniu i stękała ąz czerwona się robiła...widzę że tak jak robiła 5 kup na dobę to teraz co raz mniej ich jest...
moja poleży sama tylko wtedy jak ma czuwanie i może się porozglądać, ale sama nie zaśnie. Na jedzonko budzi się co 2h, ale do tego to już przywykłam.
No też jestem ciekawa czy gin mocno zagłębia się...bo ja chyba jeszcze z miesiąc nie będę gotowa na wizytę. Już mi prawie nic nie leci, ale w środku nadal mam taki dyskomfort 🤔 a wszędzie pisali że to tak szybko się goi... 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczynki
Weszłam do was na chwile bo czły czas ucze sie do obrocy pracy licencjackiej 🙂 Termin obrony mam na 27 lutego.Mój tez m problemy z brzuszkiem czesto sie pręży i nie moze kopy zrobic nie dziala na niego herbatka koperkowa 😞.Nadal karmie sama piersia najada sie.Budzi sie tylko raz w nocy a w dzien juz mało co śpi 🙂 J tak samo planuje chszciny na Wielkanoc po świetch mam wesele 30 kwietnia 550 km ode mnie przed Nowym Sączem bedzie trwało dwa dni i chyba sie wybierzemy i zostaniemy w górach na weekend majowy moze dłużej zobaczymy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...