Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
kasiulek85 napisał(a):
dziewczyny mój Patryk też ma czerwone policzki i szorstką skórę a pediatra przepisała mi maść na receptę z witaminą A i E i jak smaruję to teraz ma fajniutką ale nic mi nie mówiła o skazie tylko kazała ograniczyć nabiał


A tej maści nie można kupić bez recepty? bo bym kupiła..

nie wiem mi ją robili na zamówienie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
Hmm a nam się zepsuła pralka i czeka mnie aktualnie pranie ręczne buahah! No już sobie to wyobrażam 🥴 ehh najlepiej to już zainwestować w nową, ale to trochę czasu potrwa. Trzeba poszukać jakiejś odpowiedniej za dobrą cenę. Jak się wali to od razu wszystko 😞

Mój chłop jest nienormalny, stoję przy małej łóżku, bo ma agresję od 2godz. najpierw wypiła 60 a za godz znowu 60 i nadal nie śpi, ale to szczegół podchodzi do mnie i głaszcze po brzuchu a ja co ty robisz a on noo tutaj będzie moje drugie dziecko syn albo córka albo parka a ja no najlepiej to trojaczki. Potem tak mówię jak myślisz będzie tak samo ładne jak nasza mycha a on mnie rozwalił "co ty już drugiego takiego ładnego dziecka mieć nie będziemy, ja ci mówiłem nikt takiego dziecka nie ma i nie będzie miał, ona jest najładniejsza na świecie 🙃 a ja yy to nasze drugie dziecko będzie brzydkie? 🤪 a on no wiem, że tak się nie powinno mówić, ale taka prawda 🙃 no to fest...

no to super 🙂 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasiulek85 napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
Hmm a nam się zepsuła pralka i czeka mnie aktualnie pranie ręczne buahah! No już sobie to wyobrażam 🥴 ehh najlepiej to już zainwestować w nową, ale to trochę czasu potrwa. Trzeba poszukać jakiejś odpowiedniej za dobrą cenę. Jak się wali to od razu wszystko 😞

Mój chłop jest nienormalny, stoję przy małej łóżku, bo ma agresję od 2godz. najpierw wypiła 60 a za godz znowu 60 i nadal nie śpi, ale to szczegół podchodzi do mnie i głaszcze po brzuchu a ja co ty robisz a on noo tutaj będzie moje drugie dziecko syn albo córka albo parka a ja no najlepiej to trojaczki. Potem tak mówię jak myślisz będzie tak samo ładne jak nasza mycha a on mnie rozwalił "co ty już drugiego takiego ładnego dziecka mieć nie będziemy, ja ci mówiłem nikt takiego dziecka nie ma i nie będzie miał, ona jest najładniejsza na świecie 🙃 a ja yy to nasze drugie dziecko będzie brzydkie? 🤪 a on no wiem, że tak się nie powinno mówić, ale taka prawda 🙃 no to fest...

no to super 🙂 🤪


Chyba tatusiek się zakochał w małej kobietce 🙃 no to idę prać ręcznie hahahaha trzymajcie kciuki cholera jasna 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasiulek85 napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
kasiulek85 napisał(a):
dziewczyny mój Patryk też ma czerwone policzki i szorstką skórę a pediatra przepisała mi maść na receptę z witaminą A i E i jak smaruję to teraz ma fajniutką ale nic mi nie mówiła o skazie tylko kazała ograniczyć nabiał


A tej maści nie można kupić bez recepty? bo bym kupiła..

nie wiem mi ją robili na zamówienie


Na pewno ma tam antybiotyk, a mi by wystarczyła w sumie maść z samą wit. A i E, bo ona ma normalną cerę. Muszę w aptece zapytać 🙂 bo czytałam, że dużo dziewczyn dla swoich dzieci dostaje te wit. na taką właśnie skórę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
kolo177 napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
Nusia zgadłaś 🤪 ahahah!

Dobra wrzucę jutro jakieś zdjęcie obiecuje (aktualne) 🙂 porobie 100zdjęć i 1 wybiorę buahahah! Zrobię sobie jakieś z moim małym żbikiem jak będzie grzeczna.

i trzymamy za słowo 😉


Tak misiaczku 🤪 Kolo ważyłaś małą może teraz? od 4mieś. nie będą już tak tyć ponoć maks już po 300-500g.

nie ważyłam... wkurzam się bo ta moja waga jakaś dziwna i wolę nie ważyć się z nią bo tylko się stresuje 😞 więc zważą mi Ją dopiero na szczepieniu po połowie kwietnia 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nusia27 napisał(a):
dziewczyny a moga dzieci spac na brzuchu w nocy? bo moja jak spi na brzuchu to jest luz a jak na plecach to non stop steka i rzuca nogami i budzi sie przez to???? boje sie ze jak bedzie na brzuchu to mi sie udusi 😞
na brzuszku Jej wgodnie 🙂widocznie lżej i brzuszek nie boli ale na noc to ja zawsze na boczek kłade nawet jak sie przekręci to odwracam boje sie bo przysne mocniej i nie zauważe a może zwrócić,ulać itd.lepiej spróbuj Marylke odwrócić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mojej na boku nie kładę, bo się od raz przewraca na plecy, więc non stop śpi na plecach., a na brzuchu nie lubi. Nusia zawsze jest mały % że zamiast położyć główkę na boku leżąc na brzuchu w śnie położy "prosto" i co wtedy.. 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

joanna2236 napisał(a):
hej pani doktor moja mowila ze na noc nie można klasc dziecka do spania na brzuszku bo może sie udusic i dopiero po roczku mozna bo ja tez mialam ten sam problem co nusia 😞 Ja sie juz szykuje do tego chirurga bo mam na 11 wizyte i musze jechac tam ok 50 km


Powodzenia!! Będzie dobrze!! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
joanna2236 napisał(a):
gosia to maja chodzi tak wczesnie spac?bo seba to chodzi razem z nami dopiero.A co do masci witaminowej to ja na noc smaruje cala twarz a rano mam skóre taka delikatna 🙂


jak jest zmeczona to nawet padnie o 20. a tak przewaznie do 21 już śpi. Bartek śpi już o 19.30 i budzi sie w okolicach 1 w nocy na pierwsze jedzonko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
o Kasiu to mnie pocieszyłaś że wystarczy maść z witaminami, ale ja mówię smaruję jej linomagiem A+E i już widzę poprawę 🙂 no zobaczymy co mi powie pediatra w czwartek, bo do tej pory też kazała mi ograniczać nabiał do 1 szklanki dziennie, wtedy też nic nie powinno się dziać a może ja więcej żarłam i dlatego 🙃
ta moja pinda przy noszeniu w pionie ma kilka minut sztywną główkę, jak leży mi na brzuchu też, jak noszę ją dołem na brzuszku to też zadziera głowę i się rozgląda.......a jak leży na podłodze to dooopa, podniesie na pół minuty i koniec 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PYTANIE DO BLUE


pisalas jakis czas temu, ze twoja myszka miala ropiejące oczka, co ty wtedy stosowalas? moja ma od wczoraj, dzis sie obudzila ze sklejonym oczkiem, jak narazie przemywam solą fizjologiczna, mam nadzieje ze pomoze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dona mojej też oczka ropiały raaz jedno raz drugie ale dość mocno
w szpitalu mówili żeby przemywać solą fizjologiczną a położna późnej poradziła rumianek
ogólnie za wiele nie pomogło i dostałyśmy kropelki TOBREX do stosowania przez 10 dni i dopiero po nich oczka przestały ropieć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...