Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

joannawisn napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
wesa napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
HONORATKA napisał(a):
moja jak ją odkładam wieczorem do łóżeczka a nie chce jej się spać woła nej nej nej hihih


Śmiesznie 🙃 a najlepsze są wrzaski 😁 takie głośne piski dziewczęce.


to nie są tylko dziewczece piski mój mały tak samo, a fajnie juz gaworzy tak gada z nami 🙂


Wesa mowa o intonacji głosu (chłopcy przechodzą mutacje jak mają naście lat) a kobiety nie.. więc każdy ma dziewczęcy głos na początku 😜 moja nie śpi od 7 jakie to smutne 🙃 😮 i znowu chce jeść po 2godz. a zjadła 90ml chyba dorasta do jedzenia 😉
nie śpi od 7??? 🤪i co robi?leży spokojnie? 🤪moja usnęła w huśtawce 🙂mam 15 min 😜


Jak się nie obrzyga (a zrobiła to już 2 razy) to siedzi cicho i bawi się miśkami lub chce żeby włączyć jej karuzelę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
joannawisn napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
wesa napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
HONORATKA napisał(a):
moja jak ją odkładam wieczorem do łóżeczka a nie chce jej się spać woła nej nej nej hihih


Śmiesznie 🙃 a najlepsze są wrzaski 😁 takie głośne piski dziewczęce.


to nie są tylko dziewczece piski mój mały tak samo, a fajnie juz gaworzy tak gada z nami 🙂


Wesa mowa o intonacji głosu (chłopcy przechodzą mutacje jak mają naście lat) a kobiety nie.. więc każdy ma dziewczęcy głos na początku 😜 moja nie śpi od 7 jakie to smutne 🙃 😮 i znowu chce jeść po 2godz. a zjadła 90ml chyba dorasta do jedzenia 😉
nie śpi od 7??? 🤪i co robi?leży spokojnie? 🤪moja usnęła w huśtawce 🙂mam 15 min 😜


Jak się nie obrzyga (a zrobiła to już 2 razy) to siedzi cicho i bawi się miśkami lub chce żeby włączyć jej karuzelę.
🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

joannawisn napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
joannawisn napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
wesa napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
HONORATKA napisał(a):
moja jak ją odkładam wieczorem do łóżeczka a nie chce jej się spać woła nej nej nej hihih


Śmiesznie 🙃 a najlepsze są wrzaski 😁 takie głośne piski dziewczęce.


to nie są tylko dziewczece piski mój mały tak samo, a fajnie juz gaworzy tak gada z nami 🙂


Wesa mowa o intonacji głosu (chłopcy przechodzą mutacje jak mają naście lat) a kobiety nie.. więc każdy ma dziewczęcy głos na początku 😜 moja nie śpi od 7 jakie to smutne 🙃 😮 i znowu chce jeść po 2godz. a zjadła 90ml chyba dorasta do jedzenia 😉
nie śpi od 7??? 🤪i co robi?leży spokojnie? 🤪moja usnęła w huśtawce 🙂mam 15 min 😜


Jak się nie obrzyga (a zrobiła to już 2 razy) to siedzi cicho i bawi się miśkami lub chce żeby włączyć jej karuzelę.
🙂 🙂 🙂


Dziewczyny za bardzo mężów rozpieściły to i dzieci, że nie chcą spać lub bawić się same 😁 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasiulek85 napisał(a):
hej 🙂 ale dzisiaj paskudna pogoda 😞
mój Patryk tak się mocno dzisiaj zarzygał że szkok, tyle tego poleciało ale obserwuję go i narazie na tym jednym razie się skończyło


U mnie i u Nusiaka to na porządku dziennym tyle, że nigdy się jakoś mocno nie zarzygała. Denerwujące to jest. Ubiorę ją i za 2min. znowu ma zarzygane. Teraz ma problemy z odbijaniem i dlatego rzyga 😞 nic nie daje kładzenie na brzuchu ehh! No i wyje mi czasami po godz. albo po 2 za jedzeniem to nie zdąży AR odczekać tych 7min. więc też uleje. Jednym słowem MASAKRA!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
kasiulek85 napisał(a):
hej 🙂 ale dzisiaj paskudna pogoda 😞
mój Patryk tak się mocno dzisiaj zarzygał że szkok, tyle tego poleciało ale obserwuję go i narazie na tym jednym razie się skończyło


U mnie i u Nusiaka to na porządku dziennym tyle, że nigdy się jakoś mocno nie zarzygała. Denerwujące to jest. Ubiorę ją i za 2min. znowu ma zarzygane. Teraz ma problemy z odbijaniem i dlatego rzyga 😞 nic nie daje kładzenie na brzuchu ehh! No i wyje mi czasami po godz. albo po 2 za jedzeniem to nie zdąży AR odczekać tych 7min. więc też uleje. Jednym słowem MASAKRA!!

u Patryka to chyba było z przejedzenia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej moj te ulewa teraz 😞 I takze zlapal katar i sie tak biedactwo meczy 😞 😞 Alemialam koszmarka noc jak maly zaczał plakac ok 21 tak przestal ok 2 w nocy.I od 2 do 7 spał u mnie na brzuchu i teraz znów placz.Co te dzieci komu zrobily ze tak placza 😞 Zastanawiam sie moze place z emam ten brzuch tak scisniety i go tam boli wszystko 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
joanna2236 napisał(a):
Hej moj te ulewa teraz 😞 I takze zlapal katar i sie tak biedactwo meczy 😞 😞 Alemialam koszmarka noc jak maly zaczał plakac ok 21 tak przestal ok 2 w nocy.I od 2 do 7 spał u mnie na brzuchu i teraz znów placz.Co te dzieci komu zrobily ze tak placza 😞 Zastanawiam sie moze place z emam ten brzuch tak scisniety i go tam boli wszystko 😞

bidulek malutki. oklask dla was 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

joannawisn napisał(a):
Dziewczyny dosypujecie już kleik do butelki???moja ciągle głodna 🤨może to samo mleko Jej nie wystarcza i dlatego marudzi i płacze 🤨??? 😞


Ja mam mleko AR i zawiera tą mączkę to jest wystarczające gęste to ona tak nie odczuwa głodu, ale na noc możesz jej dawać kleik 🙂 nawet można taki kupić chyba firmy Bebiko już gotowy do spożycia.

Tu masz wypowiedzi na ten temat:
http://bejbi.net/kiedy-wprowadzic-kleikkaszke-vt325.htm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
joannawisn napisał(a):
Dziewczyny dosypujecie już kleik do butelki???moja ciągle głodna 🤨może to samo mleko Jej nie wystarcza i dlatego marudzi i płacze 🤨??? 😞


ja dosypuje ale narazie 1 raz dziennie bo on coś nie radzi sobie ze mu tak dużo leci przez dziurke. musi nabrac wprawy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moja tak wczoraj wieczorem zaczęła płakać, aż jej łzy leciały...taka głodna była i wkurzona że jak ją przystawiałam do cyca to się odpychała, dopiero jak ją uspokoiłam...ehh
jeśli chodzi o gadanie to też sobie rozmawia z miśkami i karuzelą,a jak się nad nią pochylę i robię grrrr to ona powtarza hehe takie to słodkie wtedy 🙂
Lagoona a byś mi zdradziłą linka do tych śpioszków w kropki? Fajne, spodobały mi się a muszę małej jakieś kupić, bo już tylko 3 sztuki mam....sama się zdziwiłam ze już wyrosła.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
joanna2236 napisał(a):
wesa ja tez dosypuje a ile miarek sypiesz i na ile mleka?

no własnie sypałam 1,5 miarki na 120 ml, ale za bardzo mu leciało. teraz sypie 2 miarki tez troche sobie nie radzi ale wiecej nie nasypie bo bedzie za geste
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alwo napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
Joasia i Alwo pokażcie zdjęcia synków 🙂 z bliska!!

kurczę właśnie kombinuje na tym programie imagę i nie wiem jak numer zdjęcia dać 😞


http://imageshack.us/ wejdź w to, załaduj zdjęcie skopiuj i wklej link z napisem KOD FORUM w poście 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...