Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
A wiecie za co lubię mleko Bebilon? Za to, że ma napisane na opakowaniu, że najlepsze jest mleko matki 😜 która firma by się odważyła na coś takiego?? taki napis widnieje na środku opakowania dużymi literami..

na bebiko też to pisze, tylko małymi literkami w górnym rogu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
Powinnam sprzątać a mi się nie chce 🙂 myślę dodatkowo o moich zakupionych spodniach hehe i jeszcze buty jakieś muszę sobie kupić, ale bardziej trampki czy coś podobnego 🙂 trzeba się odmłodzić a co! I teraz hitem na allegro są spodnie pumpy/alladynki/haremy czy jakoś tak.. intrygują mnie, ale boję się kupić i się okaże, że wyglądam w nich źle 😉

ja ostatnio kupiłam buty botki na małym obcasie za 80 zł i jestem wściekła. Nie chciałam zamszowych bo się szybko niszczą i wzięłam z takiej sztucznej skórki i ta cała niby skórka na czubku i obcasie złazi. Buty sa takie ala kremowo-szare a to co pod tą skórką jest pomaranczowe. z kilometra rzuca się w oczy 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

milkaslask napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
Kamila1 napisał(a):
🙂
my co raz lepiej się wysypiamy tfu tfu 😜 szybciej wstaję niż moja księżniczka hehe. Ona śpi do 9 a ja wstaję juz przed 8, ehh jak te role się odwróciły 😎
dzisiaj wbrew prognozom jest łądnie i słonecznie, mam nadzieje że już tak zostanie 🙂
ja mam w szufladzie 3 smoczki uspokajacze i doopka żaden się nie przydał bo mała ich nie chce 🙂...nawet nie wiem jak wyglądają 😜


ja karmie piersią i tez czasami daje jej smoczka, chociaz za bardzo go nie chce, zmusi sie jedynie tylko wtedy jak jest spiaca, possie troche i zasypia i wtedy tez wyrzuca smoka z buzki 🙂

ide szukac zaproszen na chrzest na allego

Kamila dzieciom karmionym piersią się nie podaje smoczka 🙂

a dlaczego? widziałam dużo dzieci na cycu ze smoczkiem. nawet dzieci mojej siostry dostawały a karmiła 6 i 7 miesięcy 😜 ja mam 2 smoki ale ona nie chce i schowałam, bo moja siostra i tata w każdej sytuacji jak tylko marudzi usiłują jej wcisnąć. Moim zdaniem jak nie chce to nie ma co zmuszać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moja karmiona cyckiem też smoczka nie potrzebuje
przez pierwsze tygodnie była bardzo grzeczna jadła i spała wiec po co jej miałam wciskać smoka
a przy pierwszym skoku rozwojowym chciałam ją uspokoić i nawet smoczkiem spróbowałam ona miała odruch wymiotny jak go zassała i od tamtej pory smoczki schowane nawet nie próbuje więcej bo nie ma takiej potrzeby
a wkurza mnie moja mama która ciągle jak tylko Anastazja popłakuje dłużej chciałaby jej go wcisnąć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
w ogóle to martwię się jak to będzie gdy babcie będą nas częściej odwiedzać i wygłaszać swoje poglądy albo metody opiekuńczo-wychowawcze
dlatego już odpuściliśmy sobie pomysł żeby męża siostra pilnowała nam Anastazji, bo nie podoba nam się jak ona wychowuje swoje dzieci
i wolimy oddać małą do żłobka który nie będzie faszerował jej słodyczami, ani uczył krzyku i wrzasku
teraz gdy mieszkamy odpowiednio daleko od nich mam święty spokój a jak będziemy w tym samym mieście to się od nich nie opędzę
trzeba będzie nauczyć się stanowczo powiedzieć nie jeśli coś nam nie będzie pasowało
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ooj coś mój wpis nie zatrybił...ale nie ważne...
ja też powinnam sprzątać, ale wyliczyłam że jak będę sprzątać jedno pomieszczenie dziennie to mniej się zmęczę 😜 więc zacznę od czwartku...a chcę zrobić takie porządki na cycuś ehhh
też czasem kupuję na allegro rzeczy dla siebie ale firm co wiem że rozmiar będzie dla mnie dobry...raz kupiłam sweter co miał być 38 a 2 razy mogłam się nim owinąć 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
milkaslask napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
A wiecie za co lubię mleko Bebilon? Za to, że ma napisane na opakowaniu, że najlepsze jest mleko matki 😜 która firma by się odważyła na coś takiego?? taki napis widnieje na środku opakowania dużymi literami..

na bebiko też to pisze, tylko małymi literkami w górnym rogu.


blue wszystkie mleka tak maja napisane
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
blue ja smoczki wyrzucilam juz dwa bo widzialam ze byla w nich woda w srodku - a tak to mam trzy na zmiane bo ona je zarzyguje non stop 🙃 i zauwazylam ze juz ich tak nie lubi bo jak zasypia to od razu wypluwa. ostatnio nawet na spacer poszlam i zapomnialam o smoczku i przezylysmy jakos. teraz woli chyba wlasna piache od smoka 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

milkaslask napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
A wiecie za co lubię mleko Bebilon? Za to, że ma napisane na opakowaniu, że najlepsze jest mleko matki 😜 która firma by się odważyła na coś takiego?? taki napis widnieje na środku opakowania dużymi literami..

na bebiko też to pisze, tylko małymi literkami w górnym rogu.


Bebiko jest firmy Nutricia od Bebilona hehe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nusia27 napisał(a):
milkaslask napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
A wiecie za co lubię mleko Bebilon? Za to, że ma napisane na opakowaniu, że najlepsze jest mleko matki 😜 która firma by się odważyła na coś takiego?? taki napis widnieje na środku opakowania dużymi literami..

na bebiko też to pisze, tylko małymi literkami w górnym rogu.


blue wszystkie mleka tak maja napisane


Oj nie 😉 z tym to się nie zgodzę, oglądałam wiele rodzajów mlek i nie mają tego napisane. Chyba, że drukiem pod lupą 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nusia27 napisał(a):
blue ja smoczki wyrzucilam juz dwa bo widzialam ze byla w nich woda w srodku - a tak to mam trzy na zmiane bo ona je zarzyguje non stop 🙃 i zauwazylam ze juz ich tak nie lubi bo jak zasypia to od razu wypluwa. ostatnio nawet na spacer poszlam i zapomnialam o smoczku i przezylysmy jakos. teraz woli chyba wlasna piache od smoka 😜


Nusia to dobrze, że woda była 🙂 to znaczy, że się odpowietrza, wszystko moje smoczki miały i mają wodę jak wyparzam i potem to potrząsam i wylatuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HONORATKA napisał(a):
w ogóle to martwię się jak to będzie gdy babcie będą nas częściej odwiedzać i wygłaszać swoje poglądy albo metody opiekuńczo-wychowawcze
dlatego już odpuściliśmy sobie pomysł żeby męża siostra pilnowała nam Anastazji, bo nie podoba nam się jak ona wychowuje swoje dzieci
i wolimy oddać małą do żłobka który nie będzie faszerował jej słodyczami, ani uczył krzyku i wrzasku
teraz gdy mieszkamy odpowiednio daleko od nich mam święty spokój a jak będziemy w tym samym mieście to się od nich nie opędzę
trzeba będzie nauczyć się stanowczo powiedzieć nie jeśli coś nam nie będzie pasowało

ja też się już boję bo teraz jeszcze mieszkamy 500 km od wszystkich babć i cioć, ale za 2 tygodnie to będzie już tylko jakieś 20 km od nich. Ciekawe co to będzie.Pewnie będę się ze wszystkimi kłucić. Już mnie szlag trafia bo teściowa organizuje Natalce chrzciny i w ogóle nie bierze pod uwagę tego co mówie. Np mój tata ciągle mi powtarza, żeby ją smoczka nauczyć bo on kształtuje język i podniebienie a ssanie piąchy jest niezdrowe 🤨 nie ma jak te wszystkie przekonania z poprzedniej epoki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nusia27 napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
nusia27 napisał(a):
dostalam odpowiedz i moge odeslac bujaczek - a juz myslalam ze bedie problem 😜


Na czyi koszt? a nie można go wyprać??


nie bo mi sie nie podoba i cale szczescie ze smierdzial 😜


Buahha! a zdjęć nie widziałaś 🤨 😁 Ty to jesteś wariatka 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
Wesa jaki on WIELKI!! 🙂 Ślicznie Ci rośnie.

duży duży 🙂
Ja czekam na garniturek na chrzciny, myslałam ze bedzzie w poniedzziałek, a pisałam ze zależy mi na czasie , kużwa już sie denerwuje, mam nadzieje ze w ogole dotrze. nie całe 2 tyg do chrzcin.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zwariuję z tym moim chłopem jednak kupił pralkę Whirlpoola 😁 tydzień temu gadał o Amice, wczoraj o Samsungu a kupił jeszcze inną normalnie jak z kobietą 🙃 Dzisiaj o 18 będzie i wezmą starą, ale będę prać!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
nusia27 napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
nusia27 napisał(a):
dostalam odpowiedz i moge odeslac bujaczek - a juz myslalam ze bedie problem 😜


Na czyi koszt? a nie można go wyprać??


nie bo mi sie nie podoba i cale szczescie ze smierdzial 😜


Buahha! a zdjęć nie widziałaś 🤨 😁 Ty to jesteś wariatka 😘


bylo jedno zdjecie i na zdjeciu wygladal duzo lepiej 🙂 a i jeszcze zobaczylam ze nowy kosztuje tylko 15 funtow wiecej - moja wina bo sie pospieszylam z licytacja 🤪

a i jeszcze wygralam taka fajna mate dla malej bo ta co ma juz jej sie znudzila
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wesa napisał(a):
jejku ja bez pralki to jak bez reki
dzisiaj już 4 prania zrobiłam 🙂


Ja to samo 😮 😮 mała już nie ma w czym leżeć 😁 ja zresztą też.. niby prałam ręcznie, ale to nie to samo.. te ubrania wydawały mi się brudne 😉 mam stosy do prania. Zajadę tą pralkę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...