Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
joannawisn napisał(a):
Wiecie co tak patrze na te Wasze avatarki 🙂 cudne są te bejbiki stczniowe 🙂 normalnie co jedno to ładniejsze 😘 😘 😘


A ja wlasnie sobie zobaczylam zdjatka Waszych pociech na nk i podpisuje sie rowniez! Dziewczyny, no naprawde!!! Jak tu sie w dzidziach nie zakochac?? Ja chce kolejne!!!!! 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kamila1 napisał(a):
MadziaW napisał(a):
Dziewczyny, dziekuje slicznie za zaproszenia na nk. Wsjo przyjete oczywiscie 🙂 Jak tylko maly pojdzie spac, to sobie dokladniej Wasze pocieszy zobacze. Teraz mam 5 minut spokoju, bo maly z tatusiem ziemniaki obieraja (ale szczesciara ze mnie dzis, co? 🙂 )

Przy okazji, nie wiem czy znacie/widzialyscie, ale wkleje Wam tu jedna z moich ulubionych i najladniejszych reklam....Zawsze sie przy niej tak wzruszam, ze szok 🥴
Specjalnie dla Was 🙂
http://www.youtube.com/watch?v=ESKrDyiDGu0

P.S. Jest jeszcze jedna taka ladna, jak ja znajde to tez Wam posle 🙂

Magda niezła doopka z Ciebie 😜
To fakt mamy najlepszy przywilej bo jesteśmy najważniejszymi osobami w życiu naszych dzieci 🙂


Kamila, Ty mi o doopie nie mow...Ty doopo 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
:MadziaW napisał(a):
joannawisn napisał(a):
Madzia patrzyłam na nk jestes śliczna a Oskarek boski 🙂 🙂 🙂ile masz lat?


Asiu, dziekuje za te mile slowa, az sie zaczerwienilam ☺️
Ja jestem grudzien 1982, wiec w tym roku w grudniu skoncze 29..Az mi sie nie chce wierzyc, ze juz tyle, bo wcale sie na tyle nie czuje (oczywiscie 😜). A ty Asiu w jakim wieku jestes??
Ja jestem tu najstarsza 😞w tym roku w listopadzie skończe 33 ☺️ale naprawde nie czuje sie na tyle 😜a ty to już całkiem nie wyglądasz na 29 🙂 🙂 🙂wyglądasz bardzo młodziutko 🙂ślicznie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
joannawisn napisał(a):
MadziaW napisał(a):
Asiu - Cyprianek to cala mamusia 😆 Z Soni tez juz widac, ze krolewna rosnie 😆
wiesz co a mi sie wydaje że dwoje dzieci i dwoje do taty podobne 🤨mój mąż mówi że trzecie 🤪będzie do mnie podobne 🤪 🤪hi hi


Jak dla mnie Cyprianek to cala Mamusia 🙂
A trzecie kiedy? 😆 Asiu - ja bym Ci w ogole 32-33 nie dala! W ogole! Taka drobniutka dziewczynka z Ciebie 😆 Jeszcze Skorpionek czy juz Strzelec jestes?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
youmit napisał(a):
A Wy znowu o starości 😉 😜
Asiu nie liczy się ilość (lat) ale jakość 😉 😘 Też się nie czuję na 28 🙂
Wpadłam na chwilkę i uciekam spać. Kolorowych Mamuski


I poprawnie, ze sie nie czujesz, bo tez nie wygldasz 🙂 A zreszta zycie i tak ponoc dopiero zaczyna sie po 40-tce, wiec mamy kupe czasu 🙂
Ja mykam dalej ogladac Gotowe Na Wszystko 😆
Kolorowych rowniez 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MadziaW napisał(a):
Kasik jak ty sie tu pojawisz, to Ci powiem, ze Marcelek jak sie urodzil, to wymiarami bardzo podobnie do Oskarka, bo moj mial 3660 a dlugosc 53cm 🙂


Moja też blisko do waszych, bo 3610g 😁 i 56cm.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj laski jak zwykle napisałyście milion stron jak polazłam.. osz wy!

No więc tak..

Promyczek fajna córa, ale zupełnie inna niż braciszek do kogo podobna?? Kurcze śliczne macie te dzieci kilkuletnie 😉 mam nadzieję, że moja nadal będzie ładna jak skończy te 2latka lub więcej 🤪

Niunia kobieto nie stresuj się tak i myśl lepiej o spotkaniu hihi!

Anastazja by mogła wszystkich obdzielić włosami.. I dużo ich ma także Promyczka córa 🙂 no to dziewczyny do dzieła!! 🤪 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolo miałam Ci kiedyś pokazać jak moja ręce wysoko podnosi to nagrałam trochę tego chociaż były lepsze momenty, ale nie miałam przy sobie tel. To podaj e-maila to Ci wyślę, bo nie chcę żeby to wszyscy oglądali, bo leży nago i dupska kawałek jej widać jeszcze jakiś zboczeniec by się przypałętał nie licząc Ciebie i mnie 😁

Ja idąc w ślady Wesy dzisiaj w nocy małej mleka nie dałam tylko smoczka 😉 bo dostała jeść ok. 22 i obudziła się ledwo o 2 w nocy i jęczała to dałam jej 2 razy smoczka i z biedą zasnęła wytrzymała do 3:40 no zawsze coś.. wtedy to już była zdenerwowana.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Lasencje 😉 Dyśka mi dzisiaj znowu dała pospać 😉 od 21 do 5.30 a później od 6 do 8.30 🤪 i tak już mogłoby zostać 😜 nie mam nic przeciwko 😜
Madzia a z którego grudnia jesteś? mój Adam jest 8.12.82 😉 a moja mama jest 10 grudnia 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MadziaW napisał(a):
joannawisn napisał(a):
MadziaW napisał(a):
Asiu - Cyprianek to cala mamusia 😆 Z Soni tez juz widac, ze krolewna rosnie 😆
wiesz co a mi sie wydaje że dwoje dzieci i dwoje do taty podobne 🤨mój mąż mówi że trzecie 🤪będzie do mnie podobne 🤪 🤪hi hi


Jak dla mnie Cyprianek to cala Mamusia 🙂
A trzecie kiedy? 😆 Asiu - ja bym Ci w ogole 32-33 nie dala! W ogole! Taka drobniutka dziewczynka z Ciebie 😆 Jeszcze Skorpionek czy juz Strzelec jestes?
Z tym trzecim to był żart Madziu 🙂ale jak by było to by było tak samo kochane 🙂ale narazie nie planujemy 😉Strzelec jestem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
Kolo miałam Ci kiedyś pokazać jak moja ręce wysoko podnosi to nagrałam trochę tego chociaż były lepsze momenty, ale nie miałam przy sobie tel. To podaj e-maila to Ci wyślę, bo nie chcę żeby to wszyscy oglądali, bo leży nago i dupska kawałek jej widać jeszcze jakiś zboczeniec by się przypałętał nie licząc Ciebie i mnie 😁

Ja idąc w ślady Wesy dzisiaj w nocy małej mleka nie dałam tylko smoczka 😉 bo dostała jeść ok. 22 i obudziła się ledwo o 2 w nocy i jęczała to dałam jej 2 razy smoczka i z biedą zasnęła wytrzymała do 3:40 no zawsze coś.. wtedy to już była zdenerwowana.
Blue a jak nie dasz Jej w nocy jeść to wyrobi Ci "norme"?ja daje bo w życiu by nie zjadła przez dzien i tylko na wieczór 720ml.a wczoraj razem z cycusiem tak( na oko )zjadła 800ml 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...