Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej laseczki ja juz w zakopanym u nas brzydka pogoda.Hotel nasz zajebisty,piotrek sam rezerwowal i i sama nie wiedzialam do którego jedziemy i zrobil mi super niespodzianke.Zaraz ze szwagierka idziemy do spa bo nie chce nam sie wychodzic nigdzie bo zimno a mężów zostawiemy z dziecmi 😜 Nmatez sie odpoczynek należy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
joanna2236 napisał(a):
hej laseczki ja juz w zakopanym u nas brzydka pogoda.Hotel nasz zajebisty,piotrek sam rezerwowal i i sama nie wiedzialam do którego jedziemy i zrobil mi super niespodzianke.Zaraz ze szwagierka idziemy do spa bo nie chce nam sie wychodzic nigdzie bo zimno a mężów zostawiemy z dziecmi 😜 Nmatez sie odpoczynek należy 🙂

kurcze zazdroszczę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kolo177 napisał(a):
HONORATKA napisał(a):
zmieniamy sobie dowody osobiste bo zmieniliśmy zameldowanie
i tak przy okazji wyrobimy Anastazji
bo może na wakacje gdzieś wyjedziemy
i tak teraz się śmieję bo wypełniam wnioski
a tam rubryki wzrost, kolor oczu i podpis hihihi no i weż tu namów 3 miesięczne dziecko zeby się podpisało 😮 😮 😁 😁

hahaha 😜 a można takiemu maluszkowi już dowód wyrobić?

tak można i ważny jest przez 5 lat łahahaha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
joanna2236 napisał(a):
hej laseczki ja juz w zakopanym u nas brzydka pogoda.Hotel nasz zajebisty,piotrek sam rezerwowal i i sama nie wiedzialam do którego jedziemy i zrobil mi super niespodzianke.Zaraz ze szwagierka idziemy do spa bo nie chce nam sie wychodzic nigdzie bo zimno a mężów zostawiemy z dziecmi 😜 Nmatez sie odpoczynek należy 🙂

Zakopane .....moje marzenie
zazdroszczę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HONORATKA napisał(a):
kolo177 napisał(a):
HONORATKA napisał(a):
zmieniamy sobie dowody osobiste bo zmieniliśmy zameldowanie
i tak przy okazji wyrobimy Anastazji
bo może na wakacje gdzieś wyjedziemy
i tak teraz się śmieję bo wypełniam wnioski
a tam rubryki wzrost, kolor oczu i podpis hihihi no i weż tu namów 3 miesięczne dziecko zeby się podpisało 😮 😮 😁 😁

hahaha 😜 a można takiemu maluszkowi już dowód wyrobić?

tak można i ważny jest przez 5 lat łahahaha

no wiem wiem że to są te tymczasowe ale przecież właśnie taki Maluszek się nie podpisze 😜 no chociaż w paszporcie też nie 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HONORATKA napisał(a):
joanna2236 napisał(a):
hej laseczki ja juz w zakopanym u nas brzydka pogoda.Hotel nasz zajebisty,piotrek sam rezerwowal i i sama nie wiedzialam do którego jedziemy i zrobil mi super niespodzianke.Zaraz ze szwagierka idziemy do spa bo nie chce nam sie wychodzic nigdzie bo zimno a mężów zostawiemy z dziecmi 😜 Nmatez sie odpoczynek należy 🙂

Zakopane .....moje marzenie
zazdroszczę

Adam ciągle chce ze mną jechać w góry a ja wolę morze 😜 w tamtym roku miałam wymówkę że w ciąży to mi się ni będzie chciało chodzić a teraz że małe dziecko 😜 nigdy w górach nie byłam a Adam kiedyś jeździł kilka razy w roku 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My w wakacje zawsze jezdzimy nad morze na tydzien lub 2 a w góry w ciagu roku 🙂.Bylismy jak seba byl w brzuchu pozniej jak mial 6 miesiecy a w tamtym roku tez bylismy jak seba mial 1.5 roku i kacper byl w brzuchu i teraz we czwórke tez sie wybierzemy napewno ja uwielbiam morze i góry.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
Oj laski jak zwykle napisałyście milion stron jak polazłam.. osz wy!

No więc tak..

Promyczek fajna córa, ale zupełnie inna niż braciszek do kogo podobna?? Kurcze śliczne macie te dzieci kilkuletnie 😉 mam nadzieję, że moja nadal będzie ładna jak skończy te 2latka lub więcej 🤪

Niunia kobieto nie stresuj się tak i myśl lepiej o spotkaniu hihi!

Anastazja by mogła wszystkich obdzielić włosami.. I dużo ich ma także Promyczka córa 🙂 no to dziewczyny do dzieła!! 🤪 🙃


Blue moja to tylko tak symuluje 🙂 Włosków miała dużo tylko ja się urodziła a teraz wycierają jej się strasznie. Z tyłu ma łysy pasek już od dawna a teraz pozbywa się też tych z boków 😞 Zaczyna wyglądać jak jakiś Zagłoba hehehe Mam nadzieje, że niedługo zaczną jej odrastać...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A jeśli chodzi podobiznę moich dzieci to ja sama nie wiem 🙂 Oboje zaraz po urodzeniu byli podobni do tatuśka(tak nam wszyscy mówili). Teraz jak patrzą na Karola to mówią, że wciąż jak tatuś wygląda, a Tosia niby się robi podobna do mnie ale ja tego nie widzę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kolo177 napisał(a):
HONORATKA napisał(a):
MadziaW napisał(a):
A tak w ogole to dopiero rano jest a juz 8 stron do nadrobienia???
Co to bedzie jutro jak dopiero wieczorem bede mogla zajrzec??? 🤪

aż się boje z domu wyjść bo znowu 30 stron bedzie do nadrobienia 😉

hehe bo Mamusie Styczniowe są bardzo aktywne 😉 to chyba dobrze, nie?


No ba! Pewnie, ze dobrze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
promyczek1981 napisał(a):
A jeśli chodzi podobiznę moich dzieci to ja sama nie wiem 🙂 Oboje zaraz po urodzeniu byli podobni do tatuśka(tak nam wszyscy mówili). Teraz jak patrzą na Karola to mówią, że wciąż jak tatuś wygląda, a Tosia niby się robi podobna do mnie ale ja tego nie widzę 🙂


Ja w Tosi widze Ciebie Olu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
promyczek1981 napisał(a):
A jeśli chodzi podobiznę moich dzieci to ja sama nie wiem 🙂 Oboje zaraz po urodzeniu byli podobni do tatuśka(tak nam wszyscy mówili). Teraz jak patrzą na Karola to mówią, że wciąż jak tatuś wygląda, a Tosia niby się robi podobna do mnie ale ja tego nie widzę 🙂

Dyśka to cały Adasiek 😜 mam nadzieję ze sie to jeszcze zmieni 😜 z dnia na dzien sie zmienia a ciągle do tatusia podobna 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kolo177 napisał(a):
Hej Lasencje 😉 Dyśka mi dzisiaj znowu dała pospać 😉 od 21 do 5.30 a później od 6 do 8.30 🤪 i tak już mogłoby zostać 😜 nie mam nic przeciwko 😜
Madzia a z którego grudnia jesteś? mój Adam jest 8.12.82 😉 a moja mama jest 10 grudnia 😉


Moja tak pięknie sypiała jeszcze tydzień temu... A teraz coś się nam porobiło i mam wrażenie, że jeśli chodzi o karmienie to cofnęłyśmy się o jakieś dwa miesiące 😞 Nie mam pojęcia co się stało? Pewnie w parze idzie mój kryzys laktacyjny i Tośki skok rozwojowy 😞 Od tygodnia mogłaby mnie ciągać godzinami. No i w nocy potrzebuje co 2,5-3 godzin 😞 A ja się już odzwyczaiłam od takiego wstawania 😞 😞 😞 Mam nadzieję, że szybko wrócimy na stare tory...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kolo177 napisał(a):
promyczek1981 napisał(a):
A jeśli chodzi podobiznę moich dzieci to ja sama nie wiem 🙂 Oboje zaraz po urodzeniu byli podobni do tatuśka(tak nam wszyscy mówili). Teraz jak patrzą na Karola to mówią, że wciąż jak tatuś wygląda, a Tosia niby się robi podobna do mnie ale ja tego nie widzę 🙂

Dyśka to cały Adasiek 😜 mam nadzieję ze sie to jeszcze zmieni 😜 z dnia na dzien sie zmienia a ciągle do tatusia podobna 😜


Faktycznie jak się na nich patrzy to normalnie jak dwie krople wody 🙂
Ktoś mi kiedyś powiedział, że jak córa podobna do tatusia to duże powodzenie u facetów później będzie miała 🤪 Ale to pewnie jakiś zabobon zasłyszany od mojej babci 🙂 Ona jest ekspertką w tych sprawach 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MadziaW napisał(a):
promyczek1981 napisał(a):
A jeśli chodzi podobiznę moich dzieci to ja sama nie wiem 🙂 Oboje zaraz po urodzeniu byli podobni do tatuśka(tak nam wszyscy mówili). Teraz jak patrzą na Karola to mówią, że wciąż jak tatuś wygląda, a Tosia niby się robi podobna do mnie ale ja tego nie widzę 🙂


Ja w Tosi widze Ciebie Olu 🙂


Hehehe Dzięki Madziu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasiulek85 napisał(a):
wróciłam od lekarza, niby nic poważnego ale przepisała syrop na ten kaszel i do nosa na katar,
małemu na dole idzie pierwszy ząbek 🤪


Dobrze, że to nic poważnego... Moja niedawno nabawiła się zapalenia oskrzeli 😞 Masakra jakaś!! Była na antybiotyku. Dzielnie to zniosła tylko, że mam wrażenie, że do dziś mamy przez to problemy z kupkami 😞 Robi jakieś takie bardzo rzadkie i jest ich zdecydowanie więcej. Wciąż daję jej probiotyki mam nadzieję, że się ureguluje...

A z tymi ząbkami to normalnie szokulec dla mnie 🙂 Jakoś tak szybciutko się to odbywa 🙂 Mój Karol miał 8 miesięcy jak wyrósł mu pierwszy ząb. Teraz wszystkie dzieci znajomych mają tak wcześnie - się porobiło się 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
promyczek1981 napisał(a):
kasiulek85 napisał(a):
wróciłam od lekarza, niby nic poważnego ale przepisała syrop na ten kaszel i do nosa na katar,
małemu na dole idzie pierwszy ząbek 🤪


Dobrze, że to nic poważnego... Moja niedawno nabawiła się zapalenia oskrzeli 😞 Masakra jakaś!! Była na antybiotyku. Dzielnie to zniosła tylko, że mam wrażenie, że do dziś mamy przez to problemy z kupkami 😞 Robi jakieś takie bardzo rzadkie i jest ich zdecydowanie więcej. Wciąż daję jej probiotyki mam nadzieję, że się ureguluje...

A z tymi ząbkami to normalnie szokulec dla mnie 🙂 Jakoś tak szybciutko się to odbywa 🙂 Mój Karol miał 8 miesięcy jak wyrósł mu pierwszy ząb. Teraz wszystkie dzieci znajomych mają tak wcześnie - się porobiło się 🙂

mój Marcel miał 5 miesięcy 🙂 jak mu wyszedł pierwszy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...