Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
joanna2236 napisał(a):
pisalam z jego siostra i tezma podobne zdanie do mnie

musi się zmienić a jak nie to PAPA 😉 trzymaj się mocno i nie pozwól z siebie dłużej służącej robić 😉 zasługujesz na szacunek 😉 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
joanna2236 napisał(a):
napisal JA PRZESTANE PIC BO MAM NAPRAWDE DOSC WSZYSTKIEGO.ALE MUSISZ MI W TYM POMÓC.MUSIMY WYPROWADZIC AIE Z DOMU I RAZEM WE ZCWÓRKE TYLKO ZAMIESZKAC

a z kim jeszcze mieszkacie? może to faktycznie dobry moment żeby się przeprowadzić 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kolo177 napisał(a):
joanna2236 napisał(a):
napisal JA PRZESTANE PIC BO MAM NAPRAWDE DOSC WSZYSTKIEGO.ALE MUSISZ MI W TYM POMÓC.MUSIMY WYPROWADZIC AIE Z DOMU I RAZEM WE ZCWÓRKE TYLKO ZAMIESZKAC

a z kim jeszcze mieszkacie? może to faktycznie dobry moment żeby się przeprowadzić 😉

ale czy to pomoże mu nie pić?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasiulek85 napisał(a):
kolo177 napisał(a):
joanna2236 napisał(a):
napisal JA PRZESTANE PIC BO MAM NAPRAWDE DOSC WSZYSTKIEGO.ALE MUSISZ MI W TYM POMÓC.MUSIMY WYPROWADZIC AIE Z DOMU I RAZEM WE ZCWÓRKE TYLKO ZAMIESZKAC

a z kim jeszcze mieszkacie? może to faktycznie dobry moment żeby się przeprowadzić 😉

ale czy to pomoże mu nie pić?

może ma jakąś stresującą sytuacje w obecnym domu albo nie może się dogadać z lokatorami... nie wiadomo jaki jest powód picia...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasiulek85 napisał(a):
witam mamki 🙂 super pogoda na dworze, Patryczek śpi na podwórku a Marcel lata i się bawi a matka bierze się za sprzątanie.
super pogoda a jam w domu, maja juz nie goraczkuje ale boje sie z nia wyjsc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Z MOIMI RODZICAMI.MY MIESZKAMY NA GÓRZE A ONI NA DOLE I ONI NIC NIE MAJA DO NAS.a CO ON MOZE MIEC DO NICH SKORO NAM ROBIA WSZYSTKIE OPLATY ZA NIC NIE PLACIMY ZA SWIATLO ZA WODE NIC MY SIE NIE DOKLADAMY DO NICH ZA GROSZEK DO PALENIA TEZ NIE DOKLADAMY MATKA MI DA JESZCZE CZASAMI KASE NA UBRANIE MU CZASAMI COS KUPI.NIE WTRACAJA SIE W NASZE ZYCIE WCALE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wesa napisał(a):
kasiulek85 napisał(a):
witam mamki 🙂 super pogoda na dworze, Patryczek śpi na podwórku a Marcel lata i się bawi a matka bierze się za sprzątanie.
super pogoda a jam w domu, maja juz nie goraczkuje ale boje sie z nia wyjsc

pewnie, lepiej nie ryzykować 😉 u nas też ślicznie 😉 muszę się trochę z Królewną pobawić żeby była zmęczona jak będziemy na spacerze i żeby spała bo inaczej będą histerie 😞 w ogóle nie chce w wózku siedzieć 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
joanna2236 napisał(a):
Z MOIMI RODZICAMI.MY MIESZKAMY NA GÓRZE A ONI NA DOLE I ONI NIC NIE MAJA DO NAS.a CO ON MOZE MIEC DO NICH SKORO NAM ROBIA WSZYSTKIE OPLATY ZA NIC NIE PLACIMY ZA SWIATLO ZA WODE NIC MY SIE NIE DOKLADAMY DO NICH ZA GROSZEK DO PALENIA TEZ NIE DOKLADAMY MATKA MI DA JESZCZE CZASAMI KASE NA UBRANIE MU CZASAMI COS KUPI.NIE WTRACAJA SIE W NASZE ZYCIE WCALE

to kurcze jakiś dziwny jest... a może ma za dużo pieniędzy i jak sami zaczniecie mieszkać to nie będzie go stać na alkohol 😜 nie no żart... 😉 ale kurcze każdy by tak chciał jak Wy macie... my mamy samych opłat za kawalerkę 1000zł 😮
ale może go to stresuje że za nic nie płacicie, ja się głupio bardzo czułam jak mieszkałam u Adama i Jego mama nie chciała ode mnie pieniędzy więc kupowałam jedzenie, robiliśmy grille, cały czas sprzątałam bo źle mi było że się nie dokładam i też chciałam żebyśmy sami zaczęli mieszkać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
joanna2236 napisał(a):
DOBRA LASKI UCIEKAM SPRZATAC.MUSZE NAJPIERW COS ZJESC BO OD TREZCH DNI MOZE ZJADLAM KANAPKE TYLKO I JOGURT.NIE MAM SILY NIC ROBIC

jedz jedz 😉 i nie przejmuj się nim 😉 bo nam schudniesz za bardzo 😉 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kamila1 napisał(a):
Asiu trzymam za was kciuki, kto wie może można zakochać się 2 raz. Miejmy nadzieję, że chłop weźmie się w garść 🙂
moja pierdoła jeszcze śpi 🤪 rozwaliła się w poprzek łóżka i zadowolona z rękoma u góry hehe lubię jak tak śpi 🙂
a ja piję kozie mleko...nooo trochę inaczej smakuje, ale lubi co się ma i można 😜
też pójdę dziś do Biedronki to zobaczę te body. A ja dzis licytuję 4 rzeczy które kończą się o tej samej godz....nie wiem jak to zrobię, a tak mi się podobają 🙃

jest taka strona snajper zakładasz konto logujesz się i ustawiasz tzw strzały czyli linki do tych aukcji z allegro i ustawiasz max kwotę jaką chcesz za przedmiot dać
snajper sam np 3 sek przed końcem aukcji zalicytuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kolo177 napisał(a):
wesa napisał(a):
kasiulek85 napisał(a):
witam mamki 🙂 super pogoda na dworze, Patryczek śpi na podwórku a Marcel lata i się bawi a matka bierze się za sprzątanie.
super pogoda a jam w domu, maja juz nie goraczkuje ale boje sie z nia wyjsc

pewnie, lepiej nie ryzykować 😉 u nas też ślicznie 😉 muszę się trochę z Królewną pobawić żeby była zmęczona jak będziemy na spacerze i żeby spała bo inaczej będą histerie 😞 w ogóle nie chce w wózku siedzieć 😞

miałam to samo 2 tygodnie temu jak tylko sie obudziła w wózku wrzeszczała ile się tylko da aż jej na ręce nie wziełam to była masakra na jednej ręce dziecko a w drugiej wózek z zakupami ale po kilku dniach na szczęście jej przeszło i teraz jest spokojna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wesa napisał(a):
kolo177 napisał(a):
wesa napisał(a):
youmit napisał(a):
Kupiłam dziś małemu maść na ząbkowanie i nurofen truskawkowy 🙂 a on dziś paluchów nie pchał do buzi za często 😁
Darek dzisiaj zamiałczał małemu jak kotek a ten buzia w podkówkę i łezki w oczach 🤪nie możemy mu tak robić bo płacze bidulek.
Kupiłam mu też bodziaki w biedronie 🙂

ez kupiłam te bodziaki w biedronce , opłacało sie a jaki rozmiar wziełaś 🙂???

ja dzisiaj pójde i wezme 74 albo 80 😉
ja tam je otworzyłam i sprawdzałam wziełam 68.

ja wzięłam 74 tak żeby mu na lipiec/sierpień były dobre. Ale rozmiarówka taka w sam raz 68 nie było małe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
youmit napisał(a):
wesa napisał(a):
kolo177 napisał(a):
wesa napisał(a):
youmit napisał(a):
Kupiłam dziś małemu maść na ząbkowanie i nurofen truskawkowy 🙂 a on dziś paluchów nie pchał do buzi za często 😁
Darek dzisiaj zamiałczał małemu jak kotek a ten buzia w podkówkę i łezki w oczach 🤪nie możemy mu tak robić bo płacze bidulek.
Kupiłam mu też bodziaki w biedronie 🙂

ez kupiłam te bodziaki w biedronce , opłacało sie a jaki rozmiar wziełaś 🙂???

ja dzisiaj pójde i wezme 74 albo 80 😉
ja tam je otworzyłam i sprawdzałam wziełam 68.

ja wzięłam 74 tak żeby mu na lipiec/sierpień były dobre. Ale rozmiarówka taka w sam raz 68 nie było małe

ja też kupię 74
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HONORATKA napisał(a):
Kamila1 napisał(a):
Asiu trzymam za was kciuki, kto wie może można zakochać się 2 raz. Miejmy nadzieję, że chłop weźmie się w garść 🙂
moja pierdoła jeszcze śpi 🤪 rozwaliła się w poprzek łóżka i zadowolona z rękoma u góry hehe lubię jak tak śpi 🙂
a ja piję kozie mleko...nooo trochę inaczej smakuje, ale lubi co się ma i można 😜
też pójdę dziś do Biedronki to zobaczę te body. A ja dzis licytuję 4 rzeczy które kończą się o tej samej godz....nie wiem jak to zrobię, a tak mi się podobają 🙃

jest taka strona snajper zakładasz konto logujesz się i ustawiasz tzw strzały czyli linki do tych aukcji z allegro i ustawiasz max kwotę jaką chcesz za przedmiot dać
snajper sam np 3 sek przed końcem aukcji zalicytuje

ooo dzięki 🙂 coś o tym rzeczywiście słyszałam, ale zaponiałam 🙂 muszę mojemu powiedzieć...
ooo to widzę, że nie tylko moja taką histerię odstawiła mi w wózku hehe, kamień z serca bo aż boję się dziś z nią wyjść, bo już cyckiem między blokami nie będę machać 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym nigdy nie chciała mieszkać z rodziną (czy to moją czy mojego męża) po prostu NIGDY 😮 jak mieszkamy sami to możemy robić co chcemy i kiedy chcemy, nikt się do niczego nie wtrąca, nie jesteśmy na niczyjej łasce. Nam tak praktycznie nikt nie pomaga, no na początku jeszcze mama.. ale teraz jak się kłócimy to ogólnie nikt 😉 jest ciężko i to bardzo, ale lepiej być niezależnym.

Asiu może to jest dobry pomysł by się wyprowadzić? może wreszcie by się poczuł jakby na "swoim", może to by go zmobilizowało do wszystkiego? ale z drugiej strony jak go nie kochasz.. to raczej nie warto..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mojej już od dawna nie kupuję 68. Nie wiem to ja kupuję chyba dziwne rozmiarówki,. bo moja nawet nowe nosi 74,80 i ponad 80 i są takie "normalne".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...