Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałam coś dodać, bo niektóre z was pisały o tym, że dzieci nie dawały się przebierać, że to było wszystko w "locie" no to ja już mam mini wersję teraz, jak chcę ją przebrać to ona się odpycha nogami, przewraca na bok, wygina w łuk.. jak chcę nałożyć body to próbuje mostek robić, prostuje ręce tak mocno, że nie mogę ich zgiąć i muszę poczekać aż sama je wygnie, im bardziej staje się silna tym gorzej sobie z nią radzę. Mleko pije tylko w łóżku wygodnicka panienka i też w różnych pozach ja ją kładę prosto a kończy się w połowie mleka na tym, że leży poprzek łóżka i tak pije, albo pije mleko leżąc na boku 🙃 o karmieniu na kolanach mogę zapomnieć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Asiu przypomniało mi się, że się pytałaś o te kg itd. to moja nie podwoiła wagi, bo przy ur. ważyła 3610g i teraz waży 6600g, a najniższa waga była 3290g. Także trochę jeszcze jej zostało. Jeśli faktycznie będzie tyć po 500g to dojdzie do swojej wagi dopiero w 6mieś. 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
Chciałam coś dodać, bo niektóre z was pisały o tym, że dzieci nie dawały się przebierać, że to było wszystko w "locie" no to ja już mam mini wersję teraz, jak chcę ją przebrać to ona się odpycha nogami, przewraca na bok, wygina w łuk.. jak chcę nałożyć body to próbuje mostek robić, prostuje ręce tak mocno, że nie mogę ich zgiąć i muszę poczekać aż sama je wygnie, im bardziej staje się silna tym gorzej sobie z nią radzę. Mleko pije tylko w łóżku wygodnicka panienka i też w różnych pozach ja ją kładę prosto a kończy się w połowie mleka na tym, że leży poprzek łóżka i tak pije, albo pije mleko leżąc na boku 🙃 o karmieniu na kolanach mogę zapomnieć.

to ja mam to samo 😉 jak zakładam jej body to robi mostek, a jak pieluchę to trzyma się za kolana i ma tak podgięte nogi że ciężko je rozprostować, albo ją coś zainteresuje i kula się na boki. Hehe śmieszne to jest ale słodkie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamila1 napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
Chciałam coś dodać, bo niektóre z was pisały o tym, że dzieci nie dawały się przebierać, że to było wszystko w "locie" no to ja już mam mini wersję teraz, jak chcę ją przebrać to ona się odpycha nogami, przewraca na bok, wygina w łuk.. jak chcę nałożyć body to próbuje mostek robić, prostuje ręce tak mocno, że nie mogę ich zgiąć i muszę poczekać aż sama je wygnie, im bardziej staje się silna tym gorzej sobie z nią radzę. Mleko pije tylko w łóżku wygodnicka panienka i też w różnych pozach ja ją kładę prosto a kończy się w połowie mleka na tym, że leży poprzek łóżka i tak pije, albo pije mleko leżąc na boku 🙃 o karmieniu na kolanach mogę zapomnieć.

to ja mam to samo 😉 jak zakładam jej body to robi mostek, a jak pieluchę to trzyma się za kolana i ma tak podgięte nogi że ciężko je rozprostować, albo ją coś zainteresuje i kula się na boki. Hehe śmieszne to jest ale słodkie 🙂


Dokładnie to trzymanie za kolana jest niemożliwe 😁 a pomyśl co będzie jak zaczną raczkować albo chodzić 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamila1 napisał(a):
a moja Mycha sobie jeszcze śpi 🤪 zasnęła o 21-4, potem 6,8 i póki co nadal śpi rozwalona w poprzek 😉 ehhh pewnie i tak dziś prześpi większość dnia, bo zawsze tak ma po szczepieniu.


Daj znać ile waży może już ma te 7kg skoro tyje po 1kg w ciągu mieś. + jeszcze te 2tyg. 🙂 a na którą godz. masz? oni Ci ją w ogóle mierzą?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

joanna2236 napisał(a):
hej u nas cieplutko jest.moj maly ma chyba skok rozwojowy bo wczoraj jak zjadl o 19 to dzisiaj obudzil sie po 8 i jeszcze nic nie jadl i nie chce jesc.
Zazdroszcze wam ze wasze dzieci juz tyle potrafia mój nie chce tak robic 😞 😞


Nie chce bo jest leniwy, a moja za to namiętnie lubi tylko prawą stronę i trochę się tego boję, bo tak być nie powinno.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kamila1 napisał(a):
Promyczek ale masz rozrywkowego męża...kocha Was i nie ma co się wkurzać...już z tatuażem nic nie zrobisz 😜

Ehhh... Słów brak...Ale już mi trochę lepiej, bo się Wam tu wygadałam 🙂
Zmykam, bo zaraz do lekarza lecimy. U nas jednak nie będzie szczepienia, bo mała jak je to Jej w nosku furczy 😞 Jadę żeby Ją lekarka obejrzała...
Do przeczytania później
Miłego dnia babeczki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
blue moj maly czasami podnosi ladnie główke jak lezy na brzuszku(ale nie tak wysoko jak wasze ale podnosi) a czasami jest taki leniuszek ze obkreci głowke w bok i tak lezy a po 10 minutach placze tak ze musze go polozyc na plecki ale teraz czeciej go klade na brzuszek moze to cos da
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asiu czytaj:

Ile jest jej w mleku
• Pokarm kobiecy: zawiera 1,5–8,0 j.m. witaminy D w 100 ml. To stanowczo za mało!
• Mleko modyfikowane początkowe: 40–60 j.m. witaminy D w 100 ml. Jeśli dziecko wypija codziennie ok. 800 ml mleka, to dodatkowe podawanie witaminy D nie jest potrzebne.
• Mleko następne: 56–76 j.m. witaminy D w 100 ml. To trochę mniej niż w mleku początkowym, ale dziecko może już jeść inne produkty bogate w witaminę D, np. ryby, twarogi. To wystarczy!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

joanna2236 napisał(a):
blue moj maly czasami podnosi ladnie główke jak lezy na brzuszku(ale nie tak wysoko jak wasze ale podnosi) a czasami jest taki leniuszek ze obkreci głowke w bok i tak lezy a po 10 minutach placze tak ze musze go polozyc na plecki ale teraz czeciej go klade na brzuszek moze to cos da


Powinien jak najczęściej leżeć na brzuchu 🙂 ja moją daję do odbicia na brzuch a potem sobie jeszcze chwilę na nim leży, tak samo jak się obudzi to znowu do odbicia, bo ona ma ciągle gazy w sobie i potem sobie leży i próbuje się poruszać, wczoraj zauważyłam, że się przesunęła taki tyci tyci prawie niezauważalny kawałek 🙂 i nogi próbuje brać tak jak jak żaba je podkurcza i próbuje się odpychać, ale jej nie wychodzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

joanna2236 napisał(a):
to jak moj zjada ponad 1000ml to nie musze podawac to dobrze bo czasami zapominam mu dac 🙂


Jak stale tyle wcina to nie musisz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka 🙂
moja żabka tez od jakiegos czasu wysoko podnosi glowke jak lezy na brzuszku, nie lubi strasznie jak klade ręce za jej nóżkami zeby sie odpychala...

dziewczyny jakie kupujecie sukienki do chrztu? ja chcialam taką skromniejszą, bez zadnych falbanek i tiulow, ale niestety byla jedna taka skromniejsza w kolorze ecru i nie bardzo mi sie podobala i wzielam taką troche z tiulem, uparuje sie w niej, bo w niedziele nadają upały i do tego byl kapelusz ale chyba zaloze jej jednak opaske
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dona napisał(a):
Blue ty pisalam ze twoja niunia dostala szczepionke w rączkę? co to byla za szczepionka?


Ona w udo dostała na żółtaczkę na samym początku. A w rękę dostaje 5w1. A nie wiem gdzie się daje na pneumokoki, bo to dopiero będę robić za jakiś czas.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
Kamila1 napisał(a):
a moja Mycha sobie jeszcze śpi 🤪 zasnęła o 21-4, potem 6,8 i póki co nadal śpi rozwalona w poprzek 😉 ehhh pewnie i tak dziś prześpi większość dnia, bo zawsze tak ma po szczepieniu.


Daj znać ile waży może już ma te 7kg skoro tyje po 1kg w ciągu mieś. + jeszcze te 2tyg. 🙂 a na którą godz. masz? oni Ci ją w ogóle mierzą?

idę na 12.15 i dam znać. Wątpię żeby ważyła aż 7 😉 stawiam że w te 6 tyg. przytyła ten 1 kg więc ok. 6500 pewnie wyjdzie. Mierzą mi wszystko, łącznie ze wzrostem. Chociaż wzrost mierzy po załamaniach jak leży na brzuszku i bezsensu to wychodzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BlueLagoon napisał(a):
Dona napisał(a):
Blue ty pisalam ze twoja niunia dostala szczepionke w rączkę? co to byla za szczepionka?


Ona w udo dostała na żółtaczkę na samym początku. A w rękę dostaje 5w1. A nie wiem gdzie się daje na pneumokoki, bo to dopiero będę robić za jakiś czas.


moja miala juz dwa razy szczepionke 5w1 i za kazdym razem w udko, kurde w raczke chyba bardziej boli 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
promyczek1981 napisał(a):
Cześć dziewczyny 🙂
A ja jestem taka wściekła od wczoraj, że sobie miejsca nie mogę znaleźć 😠 Mój głupi 32 letni mąż zachowuje się jak jakiś dzieciak!! Wczoraj podobno były moje imieniny 😮 Mój wrócił z pracy wielce ucieszony z bukietem kwiatów i pokazuje mi prezent jaki ma dla mnie : tatuaż!! Normalnie głupek jakich mało. Stary koń a zachowuje się jak... Lepiej nie będę kończyć bo mi coś niecenzuralnego wyjdzie 😠 Już miał jeden - coś w stylu żółwia na ramieniu(żółw na cześć Karola, bo jak się urodził to tak na niego mówiliśmy). No i wczoraj dorobił sobie wokół żółwia słońce(to na moją cześć) a pod nim ma jakby dzięcioła(Tośka jak była mniejsza i była głodna to stukała w co popadnie główką stąd ten dzięcioł). Kretyn jakich mało!! Na dodatek wyrąbał to sobie po sam łokieć!! Teraz w pracy spod koszuli będzie mu to g... wystawać.
Chyba mnie dzisiaj rozniesie!! Ukatrupię go kiedyś...


Hahaha dobre 🙂
Mój nie lubi tatuaży także wiem, że sobie tego nigdy nie zrobi 🙂 ale za to ostatnio stwierdził, że chciałby mnie zobaczyć jak wyglądam w jasnych blond włosach 😁 i rozmyślał po kim mam urodę, bo jest ciekawa 😁 on chyba z zakochania taki ślepy, bo ja w sobie nic ładnego nie widzę, ale to szczegół 🙂 kiedyś farbowałam włosy na blond 🤪 zanim go poznałam hihi.. bo jak byłam mała miałam od początku jasne blond włosy do ukończenia podstawówki i teraz mam taki ciemny mysi kolor włosów (mysi, bo są też siwe włosy) a to kurde niemożliwe w wieku 24l no chyba, że tak szybko się starzeję od 20 hahaha

a ja bym Cię chciała zobaczyć w jakimkolwiek kolorze włosów 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...