Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Mój mąż poszedł usypiać naszą Księżniczkę. A ja na youtoube oglądam sobie filmiki, z makijażami fryzurkami i inne tekie....różne dziewczyny nagrywają takie tutoriale czasmi nawet ciekawe. teraz patrz jak sie np fajnie uczesac: http://www.youtube.com/watch?v=O1yuQHOnEGo&feature=related

Ale juz mi się oczka przymykają przy tym komputerze i zaraz chyba mykam lulu. Jutro do szkoły:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozwarcie do porodu? - no to przecież normalne, że wymioty przy tym występują organizm się oczyszcza 🤢 Boże wszyscy zaczynają rodzić masakra jakaś.. a ja ciągle leżakuję teraz i nic nie robię byle do 38tyg. zauważyłam, że schudłam od ostatniej wizyty ginki nie wiem czy naprawdę czy może waga się zepsuła. Dziwne to wszystko.,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
byłam pewna że już jakieś wieści od Asi będą a tu nadal wysyłają ją do domu...to jakiś beznadziejny szpital, u nas jak jest rozwarcie na 5 cm to ląduje się na sali porodowej tak czy inaczej 🙃 zresztą tyle czasu minęło że już o cesarce by pomyśleli...no nie wiem. Biedna!
Blue ja cukrzycy nie mam, hmm nie wiem czemu tak urosła - może lubi jeść jak mama 😉
ja też ubrałam wczoraj choinkę, oj całkiem nieźle wyszła 🙂, jeszcze tylko 5 dni i ten wyjątkowy weekend 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć mamuśki 🙂

Wpadłam tylko się przywitać. Bo nerwy mam już od samego rana. Wczoraj ok, z mężusiem przytuleni cały dzień a dziś już myślami jestem w tym szpitalu. Brzuch twardy też pewnie ze zdenerwowania. I tysiące myśli, wątpliwości, obaw. No i radość gdzieś pomiędzy tym 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej!!! Ja ze szkoły dzis szybko wróciłam,zaliczyłam na 4, chociaż babka mi powiedziała ze mam sie nie stresowac nawet jak nic nie umiem to ona mi i tak zaliczy hehe 🙂.
obiadek maiałam gotowy jak wróciłam bo mamusia przyjechała i ugotowała.
teraz troszkę sie lenię.
Justynko ja juz bym chciała tak jak ty wiedzieć ze już za te dwa dni Niunia bedzie z wami. 🙂 Głowa do góry wszystko bedzie dobrze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Stresuję się qrcze coraz bardziej. Nie mogę nad tym zapanować cholera 😞 Torba gotowa. Tyle wzięłam ile w nią weszło. Pewnie za dużo a jak czegoś zabraknie to Adam przywiezie.
Szczerze to nie przejmuję się w ogóle tym, że mogłabym nie wyjść na święta. Aby tylko ze mną po cc i z Majusią było wszystko ok. Reszta już nie ważna a Misiek da sobie radę z Natalą. Mój mężuś też chyba ma stresa. Wczoraj nie odstępował mnie na krok. Tak z czułością w dotyku, w spojrzeniu... Ostatnio ciąża była nr 1, problemy z nią związane przesłaniały wszystko. Nawet nie zauważyłam, że zabrakło "czegoś" między nami. Wczoraj to wróciło. I dziś choć jest w pracy dzwoni i pisze ale :inaczej jak zawsze" 🙂

To jakiś sposób takie wszelkie zaliczenia w błogosławionym stanie 😉 Aby nie stresować zaliczenie murowane. Mimo to gratulacje Wesa zdolniacho!!! 🙂 Bo swoje na pewno się wydenerwowałaś i swoje przyswoiłaś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja lecę pod prysznic by dokończyć "ogarnianie się" 😉 A potem jakoś się zrelaksować bo jak ten "dziwny ból brzucha" i skurcze to nie zapowiedź porodu a jedynie nerwy to jutro z samego rana będę spadać do szpitala. Spisałam sobie Wasze numery to na pewno dam znać co i jak.
Trzymajcie się ciepło, pogłaszcie swoje Brzusie i trzymajcie kciuki za nas - za mnie i moją córeczkę 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny czy myślicie że nasze maluchy mają jeszcze tyle miejsca żeby móc się przekręcić z pozycji główka w dół do pozycji poprzecznej albo nóżkami w dół
bo moja mała miała wczoraj takie ADHD 🙂 że już wieczorem miałam wrażenie że wypycha się jednocześnie po lewej i prawej stronie i zaczęłam się zastanawiać czy przez te harce przypadkiem nie zmieniła pozycji??
czy lekarz podczas badania (bez usg) jest w stanie to wyczuć?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moja wczoraj wytykała niesamowicie rączki i nóżki 🙂 jedno było super nie wiem co to było czy cała stopka czy część ramienia/łokcia 🙂 ale takie duuuuże to było 🙂 Jak tam Aśka? ktoś coś wie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...