Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
wczoraj mi sie snilo nawet ze bylo juz po wszystkim i worcilam z maluchem do domu 🙂 dzis taki sam sen mial chlopak mojej siostry....sen proroczy czy raczej na odwrot ze sie nie zapowiada na razie? szczerze poweim ze do konca tygodnia wolalabym jeszcze poczekac bo to i 37 tydzien sie skonczy i w piatek mam na bilans z wiki i w sobote kolede i urodzinki malej a potem to juz bym mogla rodzic 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A MALUCHY I TAK WYJDĄ JAK ZECHCĄ 😉
Ja już dałam za wygraną 😜 czekam cierpliwie 🙂
przez dwa dni mi się śniło, że się zaczyna i nie mogę się z Wami skontaktować 😁 spisałam 3 numery na wszelki wypadek.
Codziennie coś dokładam do torby , w takim tempie to się nie pomieszczę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałam dzisiaj usg 🙂 i nie powiedziałam nic lekarzowi o tym powiększeniu zbiornika, a on jak skończył badać to nic na ten temat nawet nie wspomniał, mózgowie ma symetryczne, komory boczne nieposzerzone nie wiem to jakiś szok! Mam dużo zdjęć małej pokażę wam jaki buc z niej. Wg usg mała waży 3500g. A jak skończył badanie w ciszy to się go zapytałam no i jak tam.. a on no dziewczynka 😁 a ja no ale mi chodzi o badanie czy wszystko ok. a on, że tak 😮 to jakiś cud? Mam nadzieję, że tak!! AFI mam 21 a norma jest chyba do 20? poprosił mnie o kartę ciąży i patrzył na badanie z glukozą ciekawe czemu? 🤔 ale pow. że wszystko ok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj kolo czyli jednak jeszcze tydzień musisz sobie poczekać, ale zawsze jest jeszcze szansa że w tym czasie coś ruszy 😉
Lagoona ale masz fajną mordeczkę, tzn. twoja Malutka - taka pyzunia 😉 ta moja to jedynie śni mi się czasem ale raz jest łysa raz ma włosy - ciekawe jaka będzie 😜
dzisiaj nadzwyczaj dobrze spałam i czułam się, migiem sprzątnęłam łazienkę, poprasowałam ehh tak to lubię jak nic mnie nie gniecie 🙂
...a jutro zaczynam 38tc i zostały mi dokładnie 3 tygodnie, no ciekawe 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...