Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

hej
no ja tez dzis rano mialam malego stresika, obudzilam sie z bólem brzucha i mokrymi majtochami 🙂 pobieglam od razu do łazienki, rzeczywiscie były mokre, ale nie całe, nie wiem czy to wody mi sie sączą czy jakies inne upławy, polozylam sie potem i bóle przeszły, a juz myslalam ze bede dzwonila po męża ze rodze i nic z tego . Moja mała raczej juz sie nie rzuca tylko przeciąga i czasem łapką mocniej udezy a tak to spokojna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

🙂 moje raczej nie ze spocenia 🙂 nigdy tak nie mialam, wolałabym zeby wody odeszły mi jednorazowo i wszystkie naraz, bo iaczej moge naprawde nie zauwazyc czy to wody czy cos innnego. Kazda z nas teraz intensywnie dopatruje sie objawów porodu 🙂 kurde ciekawe która bedzie nastepna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joasia kupilas cos w Auchan dla dzidzi? to chyba ty pisalas ze wybierasz sie na zakupy? jak bylismy z mezem w sobote to rzeczywiscie bylo sporo wyprzedazy, kupilam malej rajstopki , super wełnianą czapeczkę i fajną kurteczkę zimową
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehe Wy nie śpicie bo Was wszystko boli i wyczekujecie a te co już urodziły nie śpią bo maluchy dają popalić. My z mężem też mieliśmy w nocy sajgon bo mała nie chciała się przystawić do piersi i tak ryczała że masakra, była głodna a nie chciała cyca...no i w ruch poszło mleczko modyfikowane 🙃, za to z rana też miała focha ale w końcu się przekonała i teraz już śpi 2h...strasznie ciężko wyczuć takiego maluszka 😞
u nas też zakładają szwy rozpuszczalne na szczęście bo po tym szyciu jakie przeszłam to chyba przez 3 miesiące nie rozstawie nóg 😉
Dona miałam podobnie jak Ty obudziłam się rano z mokrymi gatkami i gęstym śluzem (pewnie to był czop bez krwi) a następnej nocy odeszły mi wody 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o to Kamilka moze bede miala tak jak ty 🙂 kurde tylko ja tam słuzu nie widzialam hmmm , no nic czekam i obserwuje
Ja to sie zastanawiam jak to bedzie jak maluszek juz bedzie z nami, czy bedzie spokojna czy płczliwa, czy bedzie chciala jesc cyca czy nie..... mnóstwo wątpliwości , ale to nic, poradzimy sobie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia ja tez sie tego panicznie boje, ale tlumacze sobie ze nie ja pierwsza, jakos dam rade, oby sie szybko goiło, ten strach jest tak duzy ze tez wolałabym chyba cesarke. Nigdy nie lezalam w szpitalu, nie pamietam nawet kiedy oststanio bylam u lekarza ( oprócz ginekologa oczywiscie 🙂 ) takze boje sie jak cholera. Na sam zapach szpitala robi mi sie słabo, kiedys nawet jak bylam u kogos w odwiedzinach to zaraz po wejsciu do szpitala zemdlalam 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

macie racje dziewczyny, ja tez tak sobie tłumacze, ale mimo wszystko pierwszy poród to zawsze jakis strach, najwazniejsze by dzidzia wyszła szybko, by sie nie męczyła i by była zdrowa, a ja moge troche pocierpiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja wlasnie teraz boje sie bardziej niz za pierwszym razem bo juz wiem co mnie czeka 😞(((((((((ale juz chce meic to za soba....mecza mnie te skurcze nie sa jakies na maxa mocne ale sa uciazliwe ale wcale nie regularne wiec na nic sie nie zanosi a to uciazliwe jest.....i tylko wzmaga strach i stres
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Elu ja juz bym chciała dostac bolesne skurcze to bym wiedziała ze to juz blisko. no nic trzeba czekac az sie samo rozwinie 🙂 a jak nie to moze w srode da mi oxy....chociaz tego tez nie jestem pewna,bo teoretycznie jeszcze tydzien do terminu bede miała.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Co wy porabiacie dziewczyny???? gdzie sie podziewacie?
ja Sie juz wykąpałam i ide zaraz oglądać mój serial "prosto w serce". 🙂
Od rana nie było już zadnego śluzu z krwią:/ Zobacze rano jak wstane, wtedy zawsze najwiecej wydzieliny mi wypływa:P

moja znajoma która jest w ciązy dokładnie tak jak ja, ten sam termin, tzn tego samego dnia mamy pierwszy dzien ostatniej miesiączki, także musiałysmy byc podobnie zapłodnione. To ona ma sie stawic do szpitala w poniedziałek a ja w środe;/ Mój mąż mówi ze musze sie postarac i byc pierwsza:P:P hehe wyscigi normalnie hehehe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny to fakt, jak podają dziecko to poprostu najpiękniejsza chwila i...ulga bo nic nie boli 😉
my z mężem tak się poryczeliśmy, że lekarze na chwilę zostawili nas samych hehe, więc warto się pomęczyć i nie jest łatwo 🙂
Asiu samo nacięcie i szycie nic mnie nie bolało, ale niestety musiałam być wyłyżeczkowana a to gó...niane uczucie i potem bardziej boli, ale ja też zaraz wstałam żeby wziąć prysznic choć po sn strasznie organizm wyczerpany i kręci się w głowie...
szczerze to ja bardziej współczuje milce, która musiała cierpieć skurcze a potem jeszcze po cesarce 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wiecie jak ja mialam ten bol kosci lonowych pare tygodni temu, co sie ruszac nie moglam i poczytalam w internecie, ze to sie konczy cesarka to sie poryczalam 😜 bylo mi strasznie przykro, bo cala ciaze przygotowywalam sie do porodu naturalnego (joga itp). a teraz jest mi obojetne jak urodze. na razie to jestem tak podekscytowana jak przed jakas wycieczka w cieple kraje 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...