Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej dzis na wypisali maly ma jeszcze troszke zoltaczke ale mam mu duzo napojow dawac tzn mleka glukozy no i po skonczeniu tygodnia herbatki narazie jest spokojny zobaczymy co bedzie dalej 🙂odezwe sie jak troszke odpoczne i nabiore sil...powiem jedno porod masakra.......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Myślę, że to nasze forum odżyje jak się już nauczymy opiekować maleństwem i znajdować czas na inne pierdoły. Osobiście na razie mam z tym problem, obiad czasem na 2 raty gotuję. Ostatnio kotlety smażyłam, jak ziemniaki już były zimne 😁 😁 😁 Bo kogo zapytać o różne rzeczy dotyczące maluszka jak nie Was? I kto będzie podrzucał pomysły na obiadki i ciasta 😁 😁
Muszę się pochwalić że mój aniołek super nockę przespał, wieczór był ciężki bo ją brzuszek bolał i poszła spać po 3 godzinach noszenia, masowania i karmienia, ale jak padła o północy tak wstała o 4:30, potem zasnęła po 5 i śpi do teraz 🙂 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mój mąż też coś ostatnio zakatarzony chodzi i jak krzyczę na niego że ma się ciepło ubrać to on sobie po mieście w samym sweterku jeździł przez weekend a kurtkę w domu zostawił 😠
jemu czasami ciężko coś wytłumaczyć
jak się niunia urodzi a dalej będzie taki podziębiony to go do teściów na tydzień wyślę i będzie miał nauczkę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...