Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Patka19900 napisał(a):
hej my wlasnie szykujemy sie na niedzielny obiadek do tesciow 🙂 maz oczywiscie jeszcze hrapie ile to mozna spac 🙂

A my na obiad do moich rodziców, wcześniej na godzinkę na spacerek a potem do znajomych na lody 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
youmit napisał(a):
Patka19900 napisał(a):
hej my wlasnie szykujemy sie na niedzielny obiadek do tesciow 🙂 maz oczywiscie jeszcze hrapie ile to mozna spac 🙂

A my na obiad do moich rodziców, wcześniej na godzinkę na spacerek a potem do znajomych na lody 🙂

Fajnie Wam. Moj dzis pracuje do 15, wiec nic wspolnie nie zrobimy 😞 tzn do tej 15 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale za to za tydzien moze uda mi sie pare kobitek na avon zaprosic 😉 a na niedziele zostalam zaproszona przez nasze opiekunki na impreze z okazji ich urodzin. Maja urodziny mniej wiecej w tym samym czasie, siostry, obie nasze opiekunki. Milo tak byc zaproszonym, w ogole bym sie nie spodziewala 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasiulek85 napisał(a):
witam 🙂 Patryś kończy dzisiaj 4 miesiące 🙂
dziś z mężem idziemy na lody balonowe i może jakiś obiadek zjemy na mieście 🙂 dziś dzień leniuchowania 🙂
ale u mnie dziś gorąco 🙂
Patka super zdjęcia 🙂

Wszystkiego naj dla Patrysia zatem! 🙂 U nas wieje jak nie wiem, strasznie, ble..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasiulek85 napisał(a):
witam 🙂 Patryś kończy dzisiaj 4 miesiące 🙂
dziś z mężem idziemy na lody balonowe i może jakiś obiadek zjemy na mieście 🙂 dziś dzień leniuchowania 🙂
ale u mnie dziś gorąco 🙂
Patka super zdjęcia 🙂
Buziaki dla Patryczka 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A my się wzięliśmy za remont kuchni od dzisiaj już połowa paneli zdjęta itd. same tynki hihi.. 🙂 od rana sprzątam. Pogoda ładna ciekawe jak będzie później, mała grzeczna, ale nie chce spać, leży cicho w łóżku od kilku godzin i się patrzy jakaś deprecha czy co? 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
A my się wzięliśmy za remont kuchni od dzisiaj już połowa paneli zdjęta itd. same tynki hihi.. 🙂 od rana sprzątam. Pogoda ładna ciekawe jak będzie później, mała grzeczna, ale nie chce spać, leży cicho w łóżku od kilku godzin i się patrzy jakaś deprecha czy co? 😁

Blue ale Ci dobrze 🙂 Trafiło Ci się złoto nie córka 🙂
Moja się drze jak tylko próbuję Ją odłożyć gdziekolwiek 😞 Normalnie zwariować idzie 😠 Mnie coś połamało, gardło zawalone, masakrujący katar, sił brak a ta sobie wymyśliła dzień wycieczek po domu 😠 Jedyne co Ją dzisiaj zaspokaja to noszenie na rękach i to tyłem do mnie, a ja już nie mam siły 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Od tygodnia daję Jej po troszkę nowego jedzonka. Zaczęłyśmy od marchewki, później było jabłuszko a dziś dostała marchewkę z jabłuszkiem. Ale się zajadała 🙂 Dałam Jej dziś aż pół słoiczka(nie było żadnych reakcji na te produkty więc już chyba można dawać więcej...), a ta pipka zjadła aż Jej się uszy trzęsły i jak tylko zobaczyła, że odchodzę z pustą miseczką to tak zaczęła wyć, że myślałam, że Jej nie uspokoję 😮 Musiałam Jej jeszcze dać mleka 😮 Normalnie żarłok jakich mało...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jeszcze się pochwalę, że pięknie się obraca z plecków na brzuszek(wreszcie skumała co ma zrobić z tą rączką co Jej zostaje pod brzusiem 😁) a od wczoraj zaczęła też z brzusia na plecki 😁
Aha! I jak tylko widzi, że mama wystawia cycucha to przybiera pozycję startową(na boczek) i czeka krzycząc, że mam się pospieszyć 🤪 Uwielbiam te moje skarbuchy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Przyłączam się do życzeń dla Patryka 😘
ale tu dziś leniwie juhuu tylko 3 stronki 🙂
Promyczek ale ty masz żarłoka hahah, zazdroszczę Ci...mam nadzieję że mojej zasmakują zupki z kaszką i też będzie lepiej przybierać. Ale moja robi tak samo jak Tosia, jak widzi cycka to kładzie się na boczku i cieszy paszczę jednocześnie mnie poganiając, słodkie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jestem i ja
wczoraj przyszły mebelki więc skręcaliśmy pół dnia a później poszliśmy do mojej siostry na 8 urodzinki 🙂
dziś od rana próbowałam ogarnąć bałagan i powkładać wszystko w meble niestety poległam
na męża nie mam co liczyć bo jego nadmiar pracy przytłacza 😁 tzn jak jest za dużo rzeczy do zrobienia to się gubi siada i nie wie od czego zacząć i w sumie nie robi za wiele ehh faceci
trzeba mu dawać konkretne polecenia
ale dobrze, ja sobie na spokojnie układam a on zajmuje się Anastazją
między nami lepiej zobaczymy co będzie dalej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BLUE przez to składanie mebli na chwilkę zaprzestałam poszukiwań namiotu
poza tym wszyscy mi mówią że taki maluch nawet pod osłoną nie powinien na plaży przebywać bo za gorąco i za dużo słońca którego promienie odbijają się od piasku 🥴

a dziś byliśmy jeszcze zobaczyć działkę jaką chce kupić moja mama
fajna działka (na terenie ogródków działkowych) ale zrobiona rekreacyjnie altanka fajna z kuchnią i łazienką, oczko wodne, boisko do siatki i kosza dużo trawy i zieleni
jeśli się na nią zdecydują to będziemy mieli gdzie grillować i imprezować
no i Anastazja będzie miała gdzie się bawić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, ale ja chcę jechać z małą na plaże 😞 no nie wiem.. jakoś ludzie biorą małe dzieci.. jak nie pojadę z nią to nie pojadę wcale, nie chce spędzić całych wakacji na siedzeniu w domu, nikt mi jej nie przyjdzie popilnować 🤢

Wczoraj imprezowaliśmy do wieczora 🙂 jak na złość mały mojej szwagierki ten w brzuchu nie chciał kopać 😁 całe popołudnie do wieczora siedział cicho ani drgnął 😁 jak przyniosłam stetoskop to każdy chciał posłuchać co tam w brzuchu robi, serca itd. ale nic nie znaleźliśmy i dopiero się zaczęło każdy chciał posłuchać swojego serca i każdy stw że nic nie słyszy no dorosłe chłopy po 30 a takie dzieci, że szok 😁 także zabawa z stetoskopem była udana.. aż w końcu usłyszeli swoje serca i każdy każdemu dawał hahahahahah no nie mogę.. mała zrobiła furrorę 🙂 każdy mówił, że ma takie spojrzenie dorosłej osoby, że wygląda na mądrą, że jest śliczna 🤪 i takie tam.. miała zrobioną sesję zdjęciową aparatem takim profesjonalnym, znajomi ciągle jej foty robili 🙂 jak mi wyślą to coś wam pokażę, kumpel co robił zdjęcia powiedział, że to urodzona modelka, bo cały czas patrzyła się w obiektyw 😁 no i nadszedł czas o jakim pielęgniarka mówiła 🙂 ONA BOI SIĘ OBCYCH!! 😁 szwagierka wzięła ją na ręce niby było dobrze, a nagle się rozpłakała 🙃 potem koleżanka ją wzięła.. po chwili to samo.. już nawet samo patrzenie wywoływało w niej lęk.. jak leżała w łóżku i koleżanka sama do niej poszła to ona się rozbeczała 😁 a jak przyszedł mój do niej w tym samym momencie to się zaczęła cieszyć 🙂 i powiedzieli, że fajnie, że taka jest do obcych, że się boi, bo niektóre dzieci idą do wszystkich (mojej koleżanki córka tak ma, że pójdzie z każdym i jeszcze mamie powie"papa" 😆 😆 😆 No i od tego wszystkiego była tak pobudzona, że nie spała kilka godzin i 2 razy kupę zrobiła, ale raz była żółta a potem znowu zielona.. kiedy ona się do kaszki przyzwyczai hmm .. nie wiem 🤨 za dużo wrażeń jak na 1 dzień 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to wylicytowałam małej na chłodniejsze dni 6-9mieś. ale, że ona jest chuda to pewnie dłużej ponosi :P bo to w sumie dość duży rozmiar.
http://img06.allegroimg.pl/photos/oryginal/16/20/55/98/1620559898

Aha i od szwagierki oprócz takich tam pierdółek dostałam nowe leginsy dla małej szare w grochy H&M śmiała się, że pół Gdańska zwiedziła zanim znalazła szary ciuszek haha, bo ja chciałam taki kolor 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Komplecik cudny blue, a mój nie bardzo wchodzi w ciuchy 3-6 tylko musza być 6-9.
Twoja Laurka sie boi obcych a mój do każdego zaciesza, i do każdego pójdzi byle by go ponosić powygłupiac sie, on to uwielbia. a na plaze wg mnie jak najbardziej, z osłonką oczywiscie i filtrem, dziecko sie opali bo sam wiaterek opala, ale osłoniete bedzie, bardzo duzo widziałam maluchów, śpią w wózeczkach na plaży 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wesa napisał(a):
Komplecik cudny blue, a mój nie bardzo wchodzi w ciuchy 3-6 tylko musza być 6-9.
Twoja Laurka sie boi obcych a mój do każdego zaciesza, i do każdego pójdzi byle by go ponosić powygłupiac sie, on to uwielbia. a na plaze wg mnie jak najbardziej, z osłonką oczywiscie i filtrem, dziecko sie opali bo sam wiaterek opala, ale osłoniete bedzie, bardzo duzo widziałam maluchów, śpią w wózeczkach na plaży 🙂


No Ty masz małego grubaska 🤪 moja tylko na długość "jako dziewczynka" rośnie dużo, a tak to z wagą przeciętnie, ona na grubość nadal wchodzi w body 62 🤪 tyle, że już jej nie zapnę nawet. Za mało materiału jest hehe 🙂 ale rączkami i brzuszkiem wchodzi i jeszcze ma luz.

Wesa ona się boi, bo zna tylko mnie i mojego z nami rodzina nie mieszka, a znajomi nie przychodzą codziennie, dlatego jestem pewna, że ona będzie mieć "lęk separacyjny" już zaczyna za mną wodzić wzrokiem i się ciągle na mnie gapi, nawet mój to zauważył, że ona ciągle jest we mnie wpatrzona, on coś do niej mówi a ona ciągle na mnie patrzy jakby go nie było. Ja to będę mieć przesrane. Czytałam, że to się może zacząć już od 7mieś.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...