Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
kasiulek85 napisał(a):
przepraszam oszukałam cię teraz się przyjrzałam i jest to nosorożec a wcześniejszy smoczek z Nuka miał z osiołkiem Kubusia Puchatka

aha 😜 a ja mam teraz nowy z biedronkami i jest taki przezroczysty a nie biały 😉 ale jeszcze nie wygotowałam go więc leży zapakowany 😉
Judyta preferuje tylko smoczki Nuka 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kolo177 napisał(a):
kasiulek85 napisał(a):
przepraszam oszukałam cię teraz się przyjrzałam i jest to nosorożec a wcześniejszy smoczek z Nuka miał z osiołkiem Kubusia Puchatka

aha 😜 a ja mam teraz nowy z biedronkami i jest taki przezroczysty a nie biały 😉 ale jeszcze nie wygotowałam go więc leży zapakowany 😉
Judyta preferuje tylko smoczki Nuka 😉

ja mam butelki i smoczki z Nuka i jestem zadowolona i Patryk też 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
Patryk rzeczywiście wygląda na chudszego, ale to przez to, że poszedł chyba na długość obstawiam, że ma już te 72cm albo więcej 🤪

też mi się tak wydaje bo wygląda na długiego 😉 a nóżki ma takie chudziutkie 😜

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
joanna2236 napisał(a):
wiecie co milka wstawila zdjecia swojej malej na nk wiec pewnie ma juz internet a do nas nie zajrzala 😞
a tak wogule to gdzie Dona i Ela?

ogólnie nam sie zaczyna ekipa sypać 😞
i BlueLagoon też nie ma już od dawna... nie pamiętam dokładnie jak się nazywała bo rzadko tu ostatnio zagląda 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
joanna2236 napisał(a):
wiecie co milka wstawila zdjecia swojej malej na nk wiec pewnie ma juz internet a do nas nie zajrzala 😞
a tak wogule to gdzie Dona i Ela?


milka do mnie pisała ze u niej ok, neta ma ale nie ma czasu z nami pisac 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nusia27 napisał(a):
drogi adminie cosik mi sie psuje, jestem zakogowana a wywala mnie tak jakbym nie byla... 😉
Zmieniłem kolejność numeracji stron postów. Teraz jest poprawna. Kolejność numerów stron będzie teraz wszędzie jednakowa. Można od tej chwili używać linków do konkretnej strony danego wątku - link zawsze będzie wskazywał na treść danej strony.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mała zrobiła rzadkie kupsko 🙂 od wczoraj nie dostała tej herbatki owocowej tylko normalne mleko i obiadek - zupka marchewkowa i kolor kupska był żółto-jasnobrązowy 😁 czyli nawet marchewa jej kupy nie zatwardza 🤪 jak się cieszę 😜 a dzisiaj dostała deserek bananowy 🙂 i kaszkę.. zobaczę co wyjdzie z tego 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

admin napisał(a):
właśnie poprawiłem chyba ostatni (mam nadzieję) błąd i teraz za każdym nowym postem powinno przechodzić do strony z najnowszymi postami.


Teraz już jest wszystko ok. 🙂 super!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc laski
troche mnie nie bylo ale bylam na wyjezdzie i po powrocie nie mam jakos czasu zeby tu zajrzec

zamowilismy malej hustawke na dzien dziecka i wlasnie dzis przyszla, czekam na meza az ja zlozy 🙂
http://allegro.pl/bright-starts-hit-hustawka-pink-i1623220656.html

mam nadzieje, ze u was i dzieciakow wszystko ok, ja sie troche przeziebilam ale niunia zdrowa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...