Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
hej laski
nie ma to jak spanie z dwoma w jednym pokoju 😜.Mialam dzisiaj faceta w łóżku 😜 seba ze mna spal i kacper zaczal plakac to dalam mu smoczek i poszedl spac i do tej pory spi a seba lata juz od 7 a ja zaraz wstaje i sprzatam piore i zmienie chlopakom posciel i swoja bo juz brudna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
wesa napisał(a):
Własnie mi napisała ze dziś bedzie wózek, ale nawet go nie wypróbuje bo Maja chora;( chyba złapała grype żołądkową, bo ma rozwolnienie. całą noc miała gorączke wstawałam do niej, ale teraz jakos rano juz lepiej nawet zjadła kromke chleba z masełkiem tylko 🙂

kucze dorosły sie męczy z takim wrusem a co dopiero dzieciaczek 😞 biedna Majuśka 😞 buziaki dla Niej 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
joanna2236 napisał(a):
hej laski
nie ma to jak spanie z dwoma w jednym pokoju 😜.Mialam dzisiaj faceta w łóżku 😜 seba ze mna spal i kacper zaczal plakac to dalam mu smoczek i poszedl spac i do tej pory spi a seba lata juz od 7 a ja zaraz wstaje i sprzatam piore i zmienie chlopakom posciel i swoja bo juz brudna.

twarda jesteś 😉 ważne że chłop w łóżku był 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
joanna2236 napisał(a):
Gosia to moj sebek mial to samo i to grypa zoladkowa byla.dawalam mu ibufen i po 3 dniach przeszlo 🙂
ja jej daje smekte (bleee) i Nifuroksazyd Hasco na biegunke. obydwa okropne ona nie chce brac. a co to ibufen jest????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wesa napisał(a):
Niech najpierw zacznie leczenie i dopiero wróci, bo znów rzuci słowa na wiatr, i nic sie nie zmieni.

też tak uważam 😉 poczekaj 😉 zobaczysz czy faktycznie się zmieni i czy warto spróbować kolejny raz 😉 bo jeśli masz się z Nim męczyć do nie ma sensu 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kolo177 napisał(a):
wesa napisał(a):
Niech najpierw zacznie leczenie i dopiero wróci, bo znów rzuci słowa na wiatr, i nic sie nie zmieni.

też tak uważam 😉 poczekaj 😉 zobaczysz czy faktycznie się zmieni i czy warto spróbować kolejny raz 😉 bo jeśli masz się z Nim męczyć do nie ma sensu 😉
tak moze być tak ze znów mu dasz szanse a nic sie nie poprawi a ty sie bedziesz męczyć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
joanna2236 napisał(a):
podobnie mu napisalam.ze jak zacznie leczenie i bedzie poprawa to dopiero bedzie mógł sie wprowadzic do domu ale i tak nie wiem czy bede z nim dalej bo nic do niego nie czuje tak mu napisalam

jak zobaczysz poprawę to może znowu do Niego coś poczujesz i z powrotem stworzycie wspaniałą rodzinę 😉 trzymam kciuki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Byłam kiedys w zwiazku prawie 3 lata i też już totalnie nic nie czułam do niego, trzymało mnie tylko przyzwyczajenie, nie miałam ochoty sie nawet do niego przytulic czy pocałowac a co dopiero mówić o sexie. długo sie meczyłam ale wkoncu sie złamałam i go zostawiłam. ciezko było na poczatku bo juz byłam tak przyzwyczajona ze jest a nagle go nie ma , ale nie chciałam sie dusić w tym zwiazku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wesa napisał(a):
Byłam kiedys w zwiazku prawie 3 lata i też już totalnie nic nie czułam do niego, trzymało mnie tylko przyzwyczajenie, nie miałam ochoty sie nawet do niego przytulic czy pocałowac a co dopiero mówić o sexie. długo sie meczyłam ale wkoncu sie złamałam i go zostawiłam. ciezko było na poczatku bo juz byłam tak przyzwyczajona ze jest a nagle go nie ma , ale nie chciałam sie dusić w tym zwiazku.

ja byłam w związku przed Adamem pół roku i bardzo się cieszę że poznałam Adama bo dzięki Niemu pozbyłam się Michała 😉 moi rodzice byli w nim zakochani, a on mnie okłamywał i w ogóle przy znajomych był dla mnie jak obcy... a ja przez te pół roku zdążyłam się tak przyzwyczaić do tego że jestem z kimś że bałam się zostać sama 😉 na szczęście poznałam Mojego Dupka i jestem badzo szczęśliwa... mieliśmy trudne początki bo Adam jest ode mnie o prawie 9 lat starszy i rodzice jak dowiedzieli się że coś jest na rzeczy to zabronili mi się z Nim spotykać co było jeszcze trudniejsze bo w tym czasie Adam pracował w Austrii i jak przyjeżdżał do polski to ja miałam zakaz wychodzenia z domu a mieszkał blisko mnie więc rodzice wiedzieli kiedy jest 😞 dodatkowym problemem było to że w danym czasie moi rodzice się rozchodzili i moja mama potrzebowała mojego wsparcia a ja tak bardzo chciałam chociaż na chwilę się z Nim spotkać i doszło do tego że mama mi kiedyś powiedziała że jak bardziej mi zależy na nim niż na niej to żebym sobie poszła i płakała przeze mnie... a ja nie wiedziałam co mam zrobić... na szczęście udało nam się przetrwać ten okres i teraz jesteśmy szczęśliwi chociaż mój tato chyba nadal Go nie akceptuje i w ogóle nas nie odwiedza (a mieszka 10km od nas, jest na emeryturze i ma samochód i wiecznie nie ma czasu ;() ale sam tak chce 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
joanna2236 napisał(a):
nie wiem czy nam sie to jeszcze uda ale bede probowala ze wszystkich sil.myslicie ze ja nie chce miec wspanialej kochajacej rodziny kazdy chce miec

pewnie że tak 😉 ale to nie jest jedyny facet na świecie 😉 może akurat poznasz kogoś kto pokocha Ciebie i Twoje dzieci i będziesz szczęśliwsza niż z mężem 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asiu trzymam za was kciuki, kto wie może można zakochać się 2 raz. Miejmy nadzieję, że chłop weźmie się w garść 🙂
moja pierdoła jeszcze śpi 🤪 rozwaliła się w poprzek łóżka i zadowolona z rękoma u góry hehe lubię jak tak śpi 🙂
a ja piję kozie mleko...nooo trochę inaczej smakuje, ale lubi co się ma i można 😜
też pójdę dziś do Biedronki to zobaczę te body. A ja dzis licytuję 4 rzeczy które kończą się o tej samej godz....nie wiem jak to zrobię, a tak mi się podobają 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kolo177 napisał(a):
joanna2236 napisał(a):
nie wiem czy nam sie to jeszcze uda ale bede probowala ze wszystkich sil.myslicie ze ja nie chce miec wspanialej kochajacej rodziny kazdy chce miec

pewnie że tak 😉 ale to nie jest jedyny facet na świecie 😉 może akurat poznasz kogoś kto pokocha Ciebie i Twoje dzieci i będziesz szczęśliwsza niż z mężem 😉


tez tak uważam nie jeden by cie na rekach nosił kochana, nie tylko on jest na tym świecie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
joanna2236 napisał(a):
moj piotrek tez jest starszy ode mnie ja mam 24 a on 32 o 8 lat i myslalam ze jet bardziej odpowiedzialny

jednak niestety takie złudzenie bywa mylne ;( Adam czasem zachowuje się jak dziecko ale to tylko facet 😜 a Oni tak mają 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...