Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
youmit napisał(a):
MadziaW napisał(a):
youmit napisał(a):
MadziaW napisał(a):
A ja sie wlasnie dowiedzialam, ze 10go maja moja kuzynka zostala mama - coreczka im sie urodzila 🙂

Moja kuzynka też córeczkę będzie miała 🙂 termin na 1 października 🙂
a ja jej takie fajne ciuszki dla chłopczyka zostawiałam 😉

Trzymaj, trzymaj - moze Ci sie jeszcze przydac w przyszlosci 😉

Liczę na dziewczynę - dla równowagi w rodzinie 😜 😉

Haha, no co Ty nie powiesz 😁 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
youmit napisał(a):
Madzik i znowu tylko My zostałyśmy 🙂
Ty masz godzinkę zapasu 😉
uciekam spać, kolorowych 😘

Ano zostalysmy...I ano, mam godzinke zapasu 😉 Ale i tak jeszcze nie ide spac, bo czekam az moj wrocil z pracy, a dzis konczy kolo polnocy - jutro tak samo 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
youmit napisał(a):
MadziaW napisał(a):
Justynka - dobranoc i kolorowych wzajemnie oczywiscie i thanks for the lovely music! 🙂 😘 Buziaczki dla Miloszka 🙂

I dla Oskarka 🙂
pozdrów męża od nas 🙂
P.s. ostatni kawałek świetny!

Dziekuje, pozdrowie! Pozdrowienia tez dla Dariusza 🙂 A Bat For Lashes...cos w niej jest 🙂 Buziol!! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to witam jako 1 z rana 🤪 mała zjadła aż 40ml 😎 szaleje dziewczyna ostro.. no, ale może przez to, że kupy nie robiła jeszcze, bo ostatnia była przedwczoraj i miała to szczepienie, więc mam nadzieję, że zacznie normalnie jeść.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wesa napisał(a):
blue mój wczoraj ładnie juz jadł 🙂 a teraz ne spi od 6 ale jeszcze czekam do 8 z jedzeniem bo pewnie nie zje, jadł o 2 w nocy a jeszcze sie nie domaga 🙂


Moja potrafi nic nie ruszyć po 12h 🙂 dziwna czasami jest 🤪

I ma odczyn poszczepienny 😞 w miejscu gdzie miała szczepionkę wywaliło jej czerwoną spuchniętą plamę muszę to czymś przemywać czy samo zniknie? bo jedni piszą, że nie trzeba niczym a inni, że coś z apteki albo soda oczyszczona najlepsza. Na początku aż się przestraszyłam jak to zobaczyłam. 1 raz coś takiego ma. Dałam jej czopek przeciwgorączkowy i położyłam zimny okład na czoło to chyba się jej podoba, bo go nie zdejmuje ani nie marudzi. Mój mały bidak. No i tym razem wypiła 130ml. Mam nadzieję, że chociaż wypije znowu 600ml.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
wesa napisał(a):
blue mój wczoraj ładnie juz jadł 🙂 a teraz ne spi od 6 ale jeszcze czekam do 8 z jedzeniem bo pewnie nie zje, jadł o 2 w nocy a jeszcze sie nie domaga 🙂


Moja potrafi nic nie ruszyć po 12h 🙂 dziwna czasami jest 🤪

I ma odczyn poszczepienny 😞 w miejscu gdzie miała szczepionkę wywaliło jej czerwoną spuchniętą plamę muszę to czymś przemywać czy samo zniknie? bo jedni piszą, że nie trzeba niczym a inni, że coś z apteki albo soda oczyszczona najlepsza. Na początku aż się przestraszyłam jak to zobaczyłam. 1 raz coś takiego ma. Dałam jej czopek przeciwgorączkowy i położyłam zimny okład na czoło to chyba się jej podoba, bo go nie zdejmuje ani nie marudzi. Mój mały bidak. No i tym razem wypiła 130ml. Mam nadzieję, że chociaż wypije znowu 600ml.

moja też tym razem po szczepieniu miała taką spuchniętą nóżkę (wyskoczyła jej taka gulka o średnicy ok 4 cm)
a pielęgniarka powiedziała że 2 razy na dobę można smarować altacetem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HONORATKA napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
wesa napisał(a):
blue mój wczoraj ładnie juz jadł 🙂 a teraz ne spi od 6 ale jeszcze czekam do 8 z jedzeniem bo pewnie nie zje, jadł o 2 w nocy a jeszcze sie nie domaga 🙂


Moja potrafi nic nie ruszyć po 12h 🙂 dziwna czasami jest 🤪

I ma odczyn poszczepienny 😞 w miejscu gdzie miała szczepionkę wywaliło jej czerwoną spuchniętą plamę muszę to czymś przemywać czy samo zniknie? bo jedni piszą, że nie trzeba niczym a inni, że coś z apteki albo soda oczyszczona najlepsza. Na początku aż się przestraszyłam jak to zobaczyłam. 1 raz coś takiego ma. Dałam jej czopek przeciwgorączkowy i położyłam zimny okład na czoło to chyba się jej podoba, bo go nie zdejmuje ani nie marudzi. Mój mały bidak. No i tym razem wypiła 130ml. Mam nadzieję, że chociaż wypije znowu 600ml.

moja też tym razem po szczepieniu miała taką spuchniętą nóżkę (wyskoczyła jej taka gulka o średnicy ok 4 cm)
a pielęgniarka powiedziała że 2 razy na dobę można smarować altacetem


Moja też ma tą czerwoną plamę twardą na kilka cm, nie mam altacetu to będę musiała pójść do apteki. Jak to gniotłam to ona nawet uwagi nie zwracała, więc chyba takie bolesne nie jest. I zasnęła z okładem na czole 🙂 dopiero dzisiaj wyszła jej gorączka nie mierzyłam, ale ma gorące czoło to dałam na zaś już ten czopek. Zresztą pielęgniarka mówiła o gorączce, że może się pojawić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
A wy coś podajecie małym jak gorączkują po szczepionce? bo moja chyba nie ma, zresztą nie mierzyłam, ale to się coś podaje??
Nurofen można, ibufen... A na jakieś spuchnięcia u nas mówią tylko o sodzie



BlueLagoon napisał(a):
mama_justyna napisał(a):
Kolo oczywiście buziak i oklask dla Cię 😘

A ja smażę żeberka. Wczoraj nażarłam się lodów a dziś żeberek zasmakuję smażonych 😜 Ach, a potem jęczę że sie tyje 😲


Może to ciąża?? 🤪
Chyba bym się załamała 😞 Powinnam dostać lada dzień i tego się trzymajmy!!! Nie planuję więcej dzieci. Nie chcę więcej. A zwłaszcza 5 miesięcy po cesarce 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamila1 napisał(a):
moja po szczepieniu też ma taką gulaję i też smaruję altacetem. Ostatnio miała gorączke 37,7 ale nic jej nie podawałam. A szczepiłaś na pneumokoki Blue?


Jak w tyłku mierzyłaś i wyszła Ci 37,7 to odejmujesz 5 kresek, więc było 37,2 a to prawidłowa temp. ciała 🙂 na pneumokoki będę szczepić dopiero wtedy kiedy dostanie tą szczepionkę na żółtaczkę ponownie, bo oni stw, że to za dużo wkłuć itd. 😮 więc teraz jak pójdę kolejny raz na 5w1 to nie i potem kolejny ostatni raz na tą żółtaczkę to poproszę o pneumokoki. Mam nadzieję, że nie będą marudzić 😉 a teraz tylko 5w1 miała.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mama_justyna napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
A wy coś podajecie małym jak gorączkują po szczepionce? bo moja chyba nie ma, zresztą nie mierzyłam, ale to się coś podaje??
Nurofen można, ibufen... A na jakieś spuchnięcia u nas mówią tylko o sodzie



BlueLagoon napisał(a):
mama_justyna napisał(a):
Kolo oczywiście buziak i oklask dla Cię 😘

A ja smażę żeberka. Wczoraj nażarłam się lodów a dziś żeberek zasmakuję smażonych 😜 Ach, a potem jęczę że sie tyje 😲


Może to ciąża?? 🤪
Chyba bym się załamała 😞 Powinnam dostać lada dzień i tego się trzymajmy!!! Nie planuję więcej dzieci. Nie chcę więcej. A zwłaszcza 5 miesięcy po cesarce 😠


No moja kumpela miała 6 po co cc 🤨 ja dałam eferallgan, ale on jest tylko do 6kg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nusia27 napisał(a):
tez slyszlam o sodzie 🙂 a u nas jak jestes po cesarce mniej niz rok i zajdziesz w ciaze to beda cie namawiac do aborcji...


Ja się nie dziwię, bo to wszystko nie jest zrośnięte itd.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Od tej mojej lekarki jak i u tej co prowadziła moją ciążę z Natalą słyszałam, że 2 lata po cięciu to takie minimum by kobieta mogła pomyśleć o kolejnym bobasie.


Ja już mam dość tego przekręcania się Majki na brzuch. Zapomniała tylko jak z brzucha na plecy się przekręcać. I tak co ją na plecy położe to ona za sekundę na brzuchu. Poleży tak chwilę, popatrzy na zabawki i "mee". To ja ją znów na plecy. Nie zdążę dojść do kompa a ona znów na brzuchu. Zwariować można!!!!



Dziewczyny jaką przerwę w jedzeniu mają Wasze maluchy od ostatniego, "nocnego" karmienia (o której godz.?) do kolejnego? Majka kiedyś kładziona spać jadła o 19:00 i do 3:00 - 4:00 wytrzymywała. To było jakieś 8-9 godzin. Teraz je koło 22:00 i o tej 4:00 - 5:00 już się wierci. Jak jej dam jeść to dalej śpi. Jak odwlekam to się rozbudza na dłużej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
nusia27 napisał(a):
tez slyszlam o sodzie 🙂 a u nas jak jestes po cesarce mniej niz rok i zajdziesz w ciaze to beda cie namawiac do aborcji...


Ja się nie dziwię, bo to wszystko nie jest zrośnięte itd.
A wiecie co? Tylko proszę nie atakujcie mnie!!!! Jakby mi się jakimś trafem teraz przytrafiło to bym chyba miała myśli o usunięciu. Mówię teraz tzn w tej chwili albo w najbliższym czasie. ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
Kamila1 napisał(a):
moja po szczepieniu też ma taką gulaję i też smaruję altacetem. Ostatnio miała gorączke 37,7 ale nic jej nie podawałam. A szczepiłaś na pneumokoki Blue?


Jak w tyłku mierzyłaś i wyszła Ci 37,7 to odejmujesz 5 kresek, więc było 37,2 a to prawidłowa temp. ciała 🙂

nie nie, ja pod pachą mierzyłam 🙂 bo ona po szczepieniu jest taka zwiędnięta że tylko śpi i je...więc dało radę w ten sposób. zresztą mierzę jej rtęciowym to bym się bała w pupę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mama_justyna napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
nusia27 napisał(a):
tez slyszlam o sodzie 🙂 a u nas jak jestes po cesarce mniej niz rok i zajdziesz w ciaze to beda cie namawiac do aborcji...


Ja się nie dziwię, bo to wszystko nie jest zrośnięte itd.
A wiecie co? Tylko proszę nie atakujcie mnie!!!! Jakby mi się jakimś trafem teraz przytrafiło to bym chyba miała myśli o usunięciu. Mówię teraz tzn w tej chwili albo w najbliższym czasie. ☺️

chyba bym się zakatowała myślami o tym, że jednak zabiłam...mimo że na początku i tak nie widać ani nie czuć dziecka to jednak sama myśl by mnie prześladowała...ale tu mówię o moich odczuciach względem aborcji. No ale wiadomo to by była sytuacja zagrażająca nawet życiu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...