Skocz do zawartości

Redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Moj maluszek aktywny jest w nocy 😉
Nocny marek jakis chyba bo daje mi popalic 😁
Dzis glosno i dosc mocno sobie kichlam i jejku jak szalal 🤪Wystraszyla go mamusia chyba. Mi zaczyna isc brzusio i dlatego chyba slabiej czuje malenstwo ale smyranie nadal czuje. Gila mnie od srodka 😁
Pozdrawiam i napewno zajrze na tan watek 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 526
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej...
Widze że nastała niezreczna cisza 🙂
Jak się czujecie?? Jaka pogoda u Was?? U mnie dziś pochmurnie i tak bardzo sennie. NIc mi sie nie chce robic, a jeszcze mam pakowanie przed sobą. Chyba jednak zostawie to na jutro 🙂 Leń jest silniejszy 🙂 Dzidzia dziś bardzo spokojna, chyba tak samo jak ja najchetniej tylko by spała 😁 Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka 😉
Neli jaka cisza 😜 Ja jestem 😉
U mnie ladna pogoda ale zimno troszku. Bylam na spacerku z pieskiem i teraz juz mysle zeby w wyrko wskoczyc 😁 Jutro mam zajecie wiec caly dzien w szkole 😞 ciekawe jak usiedze 🥴
Moja dzidzia dala mi popalic az mnie brzuch zabolam ale mnie to cieszy 🤪
Pozdrawiam i ide sie plusknac i patrzec na Iron Man 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Faktycznie 🙂 Dawno mnie tu nie bylo..W sumie to dlatego, ze nic sie nie dzieje..Leze, narazie 4 dzien ale jest ok. W poniedzialek do kontroli..Ciekawe co dalej..Maz dba o mnie..gotuje, sprzata, pierze az mi go szkoda bo sam ma duzo pracy..Na szczescie moja mama do mnie przylatuje we wtorek (mieszka w Stanach) wiec troszke nam pomoze.Nie moge sie doczekac 🙂
Co do ruchow mojej malutkiej, to jeszcze nic nie czuje..Dalej tylko bulgotania, ale nie moge sie doczekac jakiegos porzadnego kopniaka. Fajnie macie, ze wiece kiedy wasze malensto spi a kiedy nie, no i ze sa takie aktywne..A mam pytanie : czy macie juz jakies rzeczy dla dziecka, typu ubranka, wozek, co kolwiek? Jak nie to kiedy zaczynacie jakies zakupy?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Siemka
Ja jeszcze dla dzidzi nic nie mam. Chyba poczekam z tym wszystkim tak do 7 miesiąca, niby zabobonna nie jestem, ale z drugiej strony jest jeszcze czas 🙂 Najpierw muszę wiedzieć, czy to wkońcu chłopiec czy dziewczynka, żeby kupować już pierdułki w odpowiednim kolorze itd. 😜 We wtorek do lekarza i zobaczymy kiedy na usg, normalnie oszaleć można z tym czekaniem 🙂
Buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też nic nie kupuję. Nawet żadnego ubrania ciążowego jeszcze nie mam :P a szczerze mówiąc to chciałabym. Na razie tylko zwiedzam sobie internetowe sklepy i oglądam 🙂)) W tej chwili to z niecierpliwością czekam na pierwsze ruchy mojego Maleństwa 🙂)) i na połówkowe USG. W czwartek właśnie byłam na kontroli i okazało się, że Dzidziuś sobie siedzi (położenie pośladkowe). Mam nadzieję, że się jeszcze zdąży obrócić, bo nawet lekarz powiedział, że w takim położeniu to ciężko mu dokonać pomiarów jakichkolwiek, nie mówiąc o potwierdzeniu płci. Chociaż miesiąc temu powiedział, że to synuś 🙂)))) No zobaczymy, 26.10.10 idę na połówkowe USG to się okaże co tam słychać 🙂)))
Pozdrawiam 🙂)))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
eMKa i myszulka witajcie na forum 🙂
Ja tez jeszcze nic nie mam, tylko zastanawialam sie jak bede lezec do konca ciazy w lozku, keidy ja to wszystko kupie. No ale mamy jeszcze troche czasu 🙂
Diuna mam nadzieje, ze niedlugo juz sie dowiesz kto tam u Ciebie mieszka..
Niemoge sie doczekac az wszystkie poznacie plec 🙂 Mania i Neli tez niedlugo sie dowiedza z tego co pamietam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka 😉
Ja juz po szkole i zmarnowana jestem juz troszku 🥴
Maja no ja sie dowiem 20 chyba jaka plec 🙂
Witam nowe kolezanki i mam nadzieje ze bedziecie czesciej tu zagladac 😉
Myszulka ja osobiscie kupilam sobie juz pieluchy tetrowe i skarpeteczki 3 pary a tak cala reszte zaczne kupowac jak poznam plec dziecka 😉
Emka ja nie wyobrazam sobie zycia bez moich ciazowek haha... I pisz jak juz poczujesz maluszka 🙂
Diuna to w przyszlym tyg juz moze bedziesz wdziec jaka plec. Zazdroszcze 😉
Gratuluje nowym Mamuska 😜
Pozdro 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Dziewczyny. Ja tak samo jak Mania bede wiedziała 20 i tez zamierzam zaczac kupowac ciuszki dla Maleństwa po USG jak bedziemy wiedziec jaka płec 🙂 Narazie sie tylko rozgladam i podziwiam jakie wszystko jest śliczne i kolorowe 🙂 A jak wasze zachcianki?? Już coś takiego macie?? Bo ja nie za bardzo, wsuwam wszystko to co w lodówce 🙂 Pozdrawiam serdecznie i oczywiście witam Nowe Mamusie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny. Ja się w zeszłym tygodniu dowiedziałam, że będzie Pawełek ;-). Mój mąż oszalał i nakupował same niebieskie ciuszki ;-). Słuchajcie na ostatnim USG pokazała się u mnie jakaś taśma owodniowa, podobno mam się tym na razie nie martwić, ale czy któraś z Was o tym słyszała?. Pozdrawiam i czekam na info.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Maja, mam pytanie - czy zanim poszłaś do lekarza i dowiedziałaś się, że szyjka macicy się trochę skróciła, to czy miałaś jakieś niepokojące objawy? Pytam, bo ja od wczoraj mam takie dziwne poczucie ciężkości brzuszka/macicy... Czuję jakby Dzidziuś był tak niziutko (wiem, bo czuję już bardzo dokładnie ruchy). Przy tym wszystkim nie mam zadnych bóli, żadnych odczuwalnych skurczów, tylko tak jakbym od wczoraj miala taki ciężarek w brzuszku... Może po prostu to normalne, bo Dzidziuś urósł i będzie coraz bardziej ciążył?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 😘
Pospałam dziś do 11 ☺️
Wczoraj były urodziny mojego męża i jak on był w pracy to troszkę pospacerowałam...Byłam po prezent dla niego i zrobiłam zakupy również na dzisiejszą niedzielę dlatego kursowałam ze 4 razy do sklepu żeby zabardzo nie dzwigać 😮Zrobiłam sałatkę,upiekłam babeczki,wysprzątałam mieszkanko i na wieczór byłam strasznie wykończona 🤢
Ja też się mam nadzieję w okolicach 20 dowiem jaka płeć 🙂16 mam wizytę u lekarza więc muszę wysępić to skierowanie na usg 😁ale wcześniej mi lekarz obiecywał że zrobi koło 20 tygodnia to się nie wywinie bo już mam 20 😁
Wczoraj byli u mnie rodzice i oni już kupili ze 30 ubranek 🤪jeszcze jakieś misie 🤪 Właśnie wczoraj mieli ze trzy takie pajacyki i jedne były tak urocze że im już zabrałam ☺️ a ja sama jeszcze nic nie kupiłam...teraz skupiamy się z mężem na remoncie pokoiku...
Nie mam takich zachcianek jak to w filmach że mąż musi gdzieś po nocy jeżdzić bo mi się zachciało np.truskawek... 😁
Czasem coś mi się zachce ale niema tragedii jak tego nie dostanę.Chętnie ostatnio zjadam czekolady takie z nadzieniem ale staram się nie przesadzać 😜
Ja również witam nowe koleżanki 😘 ale ja już uciekam do 20 tygodnia 🙂
Ciekawe co tam się dzieje...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Niunia 😘 Taśma owodniowa jest to rodzaj wstążki która utworzona jest z błon płodowych.Jest jak cienka struna czy też blaszka biegnąca w określonym miejscu pęcherza płodowego (wewnątrz).Wcale nie musi to być zagrażające dzidziusiowi więc lepiej czekaj na kolejne badania bo ona często znika.Szkoda że lekarz Ci więcej nie wyjaśnił...Podobno najlepiej jak ta taśma jest nie ukrwiona.Najlepiej uzbrój się w cierpliwość bo może zniknie a pozatym podobno też rzadko są z tego powodu powikłania...bardziej są to jakieś zabobony więc też jak natrafisz na coś wstrząsającego w internecie to się nie denerwuj bo wiesz internet to internet ja też się nie raz naczytałam więc leiej poczekaj na to co będzie dalej 😘 Albo jak możesz to może zadzwoń do swojego lekarza i niech Ci on wytłumaczy o co z tym chodzi 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Jespere, zanim dowiedzialam sie ze szyjka sie skraca dzien wczesniej przed wizyta u lekarza dostalam mocnych skurczy. To bylo jedyne co mnie zaniepokoilo. Ale jesli Cie cos niepokoi najlepiej skontultuj to z lekarzem. Z tego co widac kazda ciaza jest inna i kazda z nas inaczej sie czuje. Mam nadzieje, ze wszytsko jest ok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam u mnie z ruchami dziecka było tak. W 18 -19 tyg czułam takie jakby bąbelki w brzuchu., jednak nie zdawałam sobie sprawy że to Dziecko ( to moja pierwsza ciąża). A takie małe kopniaczki poczułam w 21 tyg. Nigdy tego nie zapomnę... 🙂 Także jest różnie kobiety które wcześniej rodziły odczuwają ruchy we wcześniejszych tyg. Trzeba czekać i obserwować swoje ciało 🙂 Widzisz ja sama też się troszkę denerwowałam ze nie czuję jeszcze ruchów a one były tylko ja się nie "domyśliłam" 🙂 Cierpliwości Dzidzia da znać o sobie. Sama zobaczysz jakie to wspaniałe uczucie. pozdrwiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale te tygodnie lecą, dzisiaj i ja dołączam do 19 🙂 Czuję się dobrze, choć ciągle śpiąca, oczy potrafią mnie piec cały dzień. Od kilku dni czuję ruchy maluszka i strasznie mnie to cieszy, mogłabym leżeć z ręką na brzuchu godzinami, hahaha... Zyczę wszystkim Mamusiom udanego tygodnia!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam 🙂 Miałam troszke na głowie w zwiazku z przeprowadzka, ale już jestesmy na nowym mieszkanku 🙂 Jest w sam raz dla Naszego Maleństwa, przytulne, czyste i przestrzenne 🙂 Bardzo się ciesze 🙂 Dzidzia kopie coraz mocniej co sprawia mi tyle radości, że nie jestem w staniej jej nawet opisac 😁 Naprawdę ciąża jest najpiękniejszym okresem w życiu kobiety 🙂 Ide coś zjeść, bo już Brzuch się domaga 🙂 Pozdrawiam wszystkie Mamusie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...